откога на възглавница

  • 1 408
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 011
Все още не спи на възглавница.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 183
Спи без възглавница.
Върти се на 360 градуса в леглото, няма шанс да я уцели  Mr. Green

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Чак на 2г започна да спи на бебешка възглавничка,но до сутринта обикновено е метната някъде.

# 18
  • Мнения: 864
И ние спим без възглавница.

# 19
  • Мнения: 693
Има възглавници за бебета и се бях зачудила дали да не взема но аз като се поразчетох реших че не е нужна. Сега е на година и 3м. и още е без възглавница. Може би поне до 2 години няма да слагам. Синът ми и без това много се върти и пелената която слагам под главата му после я намирам смачкана из леглото

# 20
  • Мнения: 3 929
Спеше на възглавница от самот раждане, но от тези, които са много плоски. На около годинка започнах да го слагам да спи на по-високо.

# 21
  • Мнения: 491
Не съм слагала възглавница в леглото,само една много ниска в количката и то в самото начало.

# 22
  • Мнения: 1 986
Без възглавница. Възглавници препоръчват на малките бебета само в случаи на рефлукс. В детските градини децата спят без възглавници за предпазване от гръбначни изкривявания.

# 23
  • Мнения: 3 695
Все още спи без възглавница.
Peace

# 24
Мойто сладурче спи без възглавница и тук където живея препоръчват да не се използват никакви възглавници поне докато детето навърши 1 годинка.  Peace

# 25
  • Мнения: 72
и моята девойка още спи без възглавница Hug

# 26
  • Мнения: 3 376
Спи без,баба му понякога се опитва да му слага много ниска,но той не иска все още.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 4 969
а годинка спеше на голяма възглавница (срена по- точно), той така искаше Peace

# 28
  • Мнения: 454
Първите няколко месеца спеше на съвсем ниска възглавница, може би 2 сантиментра. После някъде пътувахме и не спа на възглавница и малко след това започна да се мести из леглото докато спи и възглавницата на този етап е безсмислена.

# 29
  • Мнения: 668
така се върти че е невъзможно просто.ние сме на 11 месеца и не търпим завивка камо ли да легне на възглавница

Общи условия

Активация на акаунт