Подстригване на бебе от кога?

  • 23 479
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 393
Подстригахме Иво на 11 месеца, седмица преди да отидем на море.Минах го с машинката 1ви номер.Иначе много се потеше.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 773
на нас малко ни липсва коса, но имаше един дълъг кичур по следата на главата/отзад/, който отрязах преди 1 и половина, а миналата седмица намалих и петте косъма на бретона  Laughing сега изглежда малко по- гъста Laughing

# 32
  • Мнения: 3 376
Бих подстригала детето си,когато има нужда от подстрижка.
Засега не,защото е много къдрав и виждам,че му е порастнала косата,но не му пречи.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 4 969
не съм 4увала да има медицински показатели за това Laughingкогато коси4ката запо4не да му пре4и режи смело. Hug
Peace

# 34
  • Мнения: 668
ами моя е на 11 месеца има коса колкото искаш.слагам му една фиба....знам че е момче но немога да я отрежа.нали казват че до 1 годинка не се прави да не му махнеш късмета.а и е зима ще изтраем още малко

# 35
  • Мнения: 5 401
Моят беше на 5 месеца, още не можеше да седи, но се наложи да го подстрижем. От тогава му правим прическа редовно. Мъжито го подстригва с машинката и после с ножичка дооформяме.

ами моя е на 11 месеца има коса колкото искаш.слагам му една фиба....знам че е момче но немога да я отрежа.нали казват че до 1 годинка не се прави да не му махнеш късмета...

Абе, хора, стига с тези суеверия! Интелигентни жени сме се събрали, пък не разсъждавате!  #Cussing out

# 36
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
Подстригах го, когато му порасна косата. Сега  е на 11 месеца, а вече 4 пъти е подстригван - 2 от тях на фризьор  Crazy

А за суеверията... момичета, къде е границата на необяснимите неща, на които може да се врява. Има хиляди суеверия, ако 1 пропуснеш поради незнание току виж нещо се случи на детенцето! Нещо логиката ми се губи.

# 37
  • Мнения: 2 677
Точно на 6 месеца го подстригах за сефте.

# 38
  • София
  • Мнения: 5 709
не съм 4увала да има медицински показатели за това Laughingкогато коси4ката запо4не да му пре4и режи смело. Hug
Peace

# 39
  • Мнения: 3 356
Някъде на 11 месеца.Беше голяма жега.Сега го подстригвам на 3-4 месеца,че заприличва на мериносова овца.

# 40
  • Мнения: 545
Ами ще го направя когато има нужда,засега само едни отделни кичури се вият оттк-оттам Mr. Green

# 41
  • Мнения: 2 197
За първи път я подстригах на 4 месеца. Имаше много коса, а тогава и се появи плешиво петно и реших да и намаля косата. Оттогава два пъти е подстригвана. Няма никаква причина да се изисква минимална възраст за подстригване. Когато има нужда се подстригва.

# 42
  • Мнения: 1 062
Още не съм подстригвала бебка. Когато има нужда ще го направя без значение възрастта.

# 43
  • София
  • Мнения: 3 688
За първи път го подстриах след годинка,но той нямаше много коса тогава:)

# 44
  • София
  • Мнения: 3 672
Подстригах на година и 8месеца- не ми се искаше новече му стана дълга косата и му се потеше главичката

Общи условия

Активация на акаунт