Подстригване на бебе от кога?

  • 23 478
  • 59
  •   1
Отговори
Мойто бебче е на 6 месеца и се питах дали вече не е време за първата фризура? Вие кога подстригахте ваште бебчета?

# 1
  • Мнения: 520
 Ще изчакам да стане на годинка и тогава ще и кръцна малко бритончето, че и пречи вече.

# 2
  • Мнения: 1 029
не съм 4увала да има медицински показатели за това Laughingкогато коси4ката запо4не да му пре4и режи смело. Hug

# 3
  • Мнения: 545
Дъщеря ми я подстригаха на 7 м. Косата й беше станала дълга и понеже е къдрава, много се заплиташе, особено отзад. Все плачеше, като я решех, а ако не я среща, приличаше на гнездо в главата. Мъжът ми отначало не даваше и дума да стане за подстригване, казваше, че трябва да изчакаме до годинка, но като видя че и двете се мъчим, извика една фризьорка, която работи в гаража под блока и подстригахме малкото. Бяхме интересна гледка - един го държи, втори се прави на маймуна, а третия реже Mr. Green Аз бих подстригала, само ако косата се оплита, влиза в очичките и т.н., т.е. само ако пречи.  Hug

# 4
  • Мнения: 476
Моя позната обръсна главата на бебето си още на около месец, така че какъв е проблема на 6?  Hug

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 514
Подстригвай го щом има нужда!Дъщеря ми сигурно ще я подстрига към първи клас,поради липса на коса в момента Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 663
и двете ми деца ги подстригаха на 5-6 месеца - много им бяха дълги косичките и влизаха в очичките. реших да ги подстрижа (за да не стане нещо със зрението им), питах педито дали може и така направих- подстригах ги Hug
много бяха сладки Grinning

# 7
  • Мнения: 1 029
Подстригвай го щом има нужда!Дъщеря ми сигурно ще я подстрига към първи клас,поради липса на коса в момента Mr. Green
Joy Joy Joy hahaha

# 8
  • Мнения: 9 973
Подстригвай го щом има нужда!Дъщеря ми сигурно ще я подстрига към първи клас,поради липса на коса в момента Mr. Green
Joy Joy Joy hahaha


смешно,ама и ние сме тръгнали по тоя път Mr. Green

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Тери я подстригах на 5 месеца.

# 10
  • Мнения: 1 183
Мисля да я подстрижа лятото,тогава ще е на година и половина,за сега още няма нужда  Peace

# 11
  • Мнения: 2 131
Ако прецениш, че е необходимо - няма проблем. Моят син има много малко коса, така че въобще въпросът при нас не стои на дневен ред.  bowuu

# 12
  • София
  • Мнения: 44 028
Зависи колко коса има.....моя го стригахме след година, летата главно, че той по принцип няма много коса...

# 13
  • Мнения: 1 586
Подстригахме го малко след годинката защото вече имаше нужда! Flutter

# 14
  • Мнения: 2 100
Не мисля, че това на колко месеца е бебо е определящо. Ще постригваме щом намерим за необходимо. Сега му пада доста косичката (на почти 3 месеца е), та ако стане неравномерно ще го подстрижем Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт