Днес съм щастлив(а) / тъжен(на),защото....-4

  • 12 212
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 809
Тъжна съм - пак проблеми с бившия  Cry.
Тъжна съм - пак проблеми с бившия  Cry.
Maрги HugАбе тия нашите обожават да ни развалят празниците.Да не предизвиквам съдбата,ама и аз съм вече на тръни...като го знам,че сеща само по празниците и то да направи някоя гадост #Cussing out
Абе съдия изпълнител...глупости,само те плаши!Я вземи една медицинска бележка на детето и ако иска и с Папата да дойде,никой нищо не може да ти каже!

# 16
  • Мнения: 260
Марги, и от мен имаш виртуална прегръдка.

Злобата е страшно нещо, превръща хората в зверове  Confused Но характерно за нея е, че вреди повече на този, който я изпитва, отколкото на този, към когото е насочена. Бих те посъветвала да си пазиш колкото може повече нервите и спокойствието, защото си нужна на сина си.

И това ще мине Simple Smile

# 17
  • Мнения: X
Гледай сега Сиска, аз няма да спра да те бутам в тази посока, щото тя е вярната. Ти не си харесвала живота си и  преди с този мъж, но си имала някакви твои си илюзии, та баш за илюзиите си страдаш сега.... ама вземи моля те отдели време и си спомни кога е било наистина задушевно,  обичливо времето у вас и ще осъзнаеш, че това за което страдаш го е нямало и тогава, поне не напоследък. Нали тъй:))
Синът ми днес  е рожденник, задължавам всички да се усмихват Hug Heart Eyes

 newsm59
да ти е жив и здрав
и късметлия  Wink
и ти покрай него    bouquet

# 18
  • Мнения: 2 336
Да нямам подобно на Марги проблеми искам в разводното споразумение да пише, че на всички празници децата ще са с мен.
БНД-то се съгласи. Аз пък се съгласих с мижавата му издръжка.

# 19
  • Мнения: 1 731
Като ви слушам и ми става мъчно...
Защо, по дяволите се сещат точно на празниците за децата си?
Да правят напук. От умиление. Или?
Това да не са някакви предмети - днес ги искам, утре обаче ти се оправяй, обгрижвай, храни, пери, обличай, готви, лекувай, забавлявай... Tired
Иначе за празниците да са при мен. Sick

Марго, гуш! Hug

# 20
  • Мнения: 2 336
Сабинка, права си. Да не сме само обслужващ персонал за тези деца, я?
Май тема трябва да спретнем: Как се прояви БНД по празниците?
Пък дали напук или от умиление - не знам. По скоро от хорска срама. Щото така е прието.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 493
Сиси - АКО въобще БНД - то се сети, че има дете/деца.
Нашия както настояваше в началото на декември да вземе детето, така от тогава - забрави че има дете, сега очаквам да се обади на  връх Коледа и да каже, че е бил зает или нещо такова

# 22
  • Мнения: 463
Щастлива съм!Сутринта бях на коледно тържество,толкова беше забавно.Ние бяхме "джуджанка",най-хубавата естествено.Незнам защо БНД винаги се е дразнело от самочувствието ми,аз пък съм решила така да възпитам и дъщеря си като жена която си знае цената.Да върви с високо вдигната глава.А пък другата причина да съм щастлива е че се зачетох в темата със стихотворенията и установих,че не ги свързвам с БНД а с една друга голяма любов преди много години.Това ми говори,че бившия ми съм го изхвърлила тотално,значи на изцерение върви работата.Ще се оправя.Щастлива съм!

# 23
  • Мнения: 1 731
И аз съм щастлива! Mr. Green
В офиса имахме предколедно угощение. Събрахме се всички.
Имахме и баница с късмети, от която ми се падна ЛЮБОВ. Heart Eyes
Хапнахме, пийнахме, посмяхме се.
Почувствах се човек. Значима.
Получих и скромна коледна премия, но разбрах, че е прецедент на нов служител да се дават такива парички. bowuu
Похвалиха ме за бързата и качествена адаптация.
Работата ми харесва. Колегите също са готини.
Абе...въобще много съм доволна от деня!

# 24
  • София
  • Мнения: 4 493
Сабина БРАВООО  Hug Hug Hug
И на всички - Нова Година - Нов късмет  Peace

# 25
  • Мнения: 6 315
Детето ми не е парцалена кукла. И дори таткото да е плащал издръжка и взимал малкия както е по документ и съдебно решение, това няма значение - важно е в какво състояние го е връщал и какво иска детето. Понеже си има съвестни татковци да си кажа - ако малкото ми човече беше щастливо и не преживяваше тежко всяко ходене при татко си, аз изобщо нямаше да се чудя какво да правя, напротив - щях да насърчавам още повече вижданията им. Малкият обаче не ще и да чуе за ходене при него, колкото и да го убеждавам, че там е хубаво Sad. Вече ми се изчерпа запаса с идеи какво да говоря.

Благодаря за подкрепата!  Hug Аз ще се боря.

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 23:52 от Margarita

# 26
  • Мнения: 1 809
Сабина,много се радвам за теб!Хайде нека  2008 ти е изпълнена с любов във всичките и форми Hug
Марги,горе главата! Hug
Аз пък преди малко си изпратих човечето с родителите си на почивка и сега ми е едно...криво Sad

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Днес съм тъжна, защото през нощта Емилия имаше 39.5 t'. Видимо и сега не е добре.
Дано за Коледа се оправи  Praynig

# 28
  • Мнения: 2 336
Днес съм тъжна. Времето навън е изключително, а аз трябва да си седя вкъщи. (Е, бяхме за 20 мин на терасата по съвет на педиатърката). Няма и кой да изведе Ицко.
Ей в такива моменти ме избива и на самосъжаление и на агресия!  #Cussing out

# 29
  • Мнения: 2 863
Хайде Сиси, ще има толкова хуабви дни напред...  усмихни се, може ли заради това да ти се скапва денят....и ние стоим вътре, щото дребнтаа беше болна и само за половин час си показахме носовете навън, ама какво от това....  Hug

Последна редакция: сб, 22 дек 2007, 22:00 от Jaly

Общи условия

Активация на акаунт