СПЕШНО търся грейка за колики!!

  • 2 855
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 323
Никъде не мога да намеря такава грейка, която се пълни с топла вода и топли коремчето при колики! Преди гледах на толкова места, а сега като ми трябва спешно не мога да намеря! Ако някой е виждал в София или онлайн магазин налично да  Whistling
Благодаря много предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: 10 758
Аз я купих от Чико.
Щях да ти я дам, обаче я дадохме на някой, дето не ни я върна.Даже не си спомням и на кой newsm78
Ще се поразровя и ще ти дам инфо Hug

Готово.Уредена си Hug

# 2
  • Мнения: 2 323
Мерси много  Heart Eyes Ще я върна като минат коликите  Wink

# 3
  • Мнения: 10 758
Мерси много  Heart Eyes Ще я върна като минат коликите  Wink
Споко, не се притеснявай Peace

# 4
  • Мнения: 5 001
Има в санитрните магазини или по аптеките.Аз си купих преди 2 седмици от аптека до Женския пазар.На ул."Вашингтон"....

# 5
  • Мнения: 10 758
Има в санитрните магазини или по аптеките.Аз си купих преди 2 седмици от аптека до Женския пазар.
Какво представлява?
Моята е гумен мех и отгоре хавлиен плат.
На Чико.
Виждала съм и на НУК.

# 6
  • Мнения: 5 001
Моята е гумена цялата...както едновреме ги произвеждаха....Гумена,отгоре има тапа,която се завива....

# 7
  • Мнения: 10 758
Моята е гумена цялата...както едновреме ги произвеждаха....Гумена,отгоре има тапа,която се завива....
Аха.Ясно.Разбрах.

# 8
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
В аптеките и санитарните магазини и моята е обикновенна гумена. Ако имаш позната аптекарка помоли я да ти поръча.

# 9
  • Мнения: 10 758
Аз я уредих с мойта.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 458
Мила аз взех за моята щерка едно с ниакав син разтвор вътре водят го за рани може да се охлажда в хладилника или стопля в микровълновата и задържа поне 30мин Т.Купих го от аптека по -малко е от тези обикновенните грейки и по-удобно.

# 11
  • Мнения: 5 228
Мила аз взех за моята щерка едно с ниакав син разтвор вътре водят го за рани може да се охлажда в хладилника или стопля в микровълновата и задържа поне 30мин Т.Купих го от аптека по -малко е от тези обикновенните грейки и по-удобно.

И аз ползвах такава грейка, когато дъщеря ми имаше колики. Пълна е със силикон и е много удобна.

Общи условия

Активация на акаунт