Трябва да споделя,защото ще се пръсна

  • 7 260
  • 117
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17 407
мам4е 2, нямам  намерение да се изкрвам светица в очите ти. МОже и да изглеждам злобна. Съжалявам, не съм искала да те обидя. ЦЯлото лято го изкарах с ревнуваща кака и новородено бебе. Доста неща се научих да правя с една ръка. НЕ е като да не те разбирам. Съжалявам за проблемите със свекърва ти. Ако не беше стрелала в първия си пост, отношението ми щеше да е малко по- различно.

# 46
  • Мнения: 5 468
В нашата градина днес ми дадоха списъка с датите, на които искам детето ми да ходи там и дните, в които няма да ходи, ги задрасках с Х. Какви предварителни, не се сещам... На 27 и 28 мисля че беше, ще работят. Ще има две групи с деца и нямаше никакъв проблем да я запиша тези дни да ходи..., но не я записах, защото има кой да я гледа. Градината почва от 2 януари работа, аз я писах, че от 3.01 ще е там. Някои чак от 7-ми си бяха записали децата... Имахме право на избор.
Това, което е направила вашата директорка, си е по нейна воля май...

# 47
  • Мнения: 270
Дренка, с какво е нагла жената, че нещо не мога да се сетя newsm78? Може би с това, че си е платила детето й да ходи на градина или с това, че след като е било болно, никой не им се е обадил да ги попита ще посещава или не детското заведение. Или пък е песен с малко дете, бебе и възрастен болен на легло. Аман от идеални майки, представящи се за шесторъкия Шива!!!

# 48
  • Мнения: 17 407
Да, аман от идеални майки- далеч съм от тях аз. 
Дъщеря ми се разболя и няма да може да ходи в почивните дни на градина, а толкова й харесва, пък нали си и плащам. Ако ми се  прииска  да изтрепя родителите, които водят болните си деца на градина, ще ме подкрепите ли? Безусловно обаче Wink
П.П. ИЗвинявам се за сарказма, не обичам да се вадят пистолети, това го писах вече

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 21:32 от Дренка

# 49
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Просто съм изумена колко злоба се изля тук.
Въпросът не е колко деца може да гледа авторката,
а начинът по който директорката и учителката са се
отнесли с нея. Това е недопустимо и изобщо не е нормално
държание и то от педагози  Naughty
Когато детето е болно учителката и директорката затова
имат по една камара телефони на родителите - могат да
звъннат един телефон и да попитат майката дали детето й
ще посещава или не яслата.
Мисля че за тази година добре си починаха всички, които
стачкуваха и се биеха в гърдите какви учители са.
Някак си не им прилича и е доста нагло да държиш такъв
тон !
Страшна злоба се изля.Направо се чудя от къде блика. ooooh!

# 50
  • Мнения: 6 155
Малко офф.
Защо винаги когато човек каже какво мисли и не ви харесва го обявявате за злобен?
Всички трябва да са на едно мнение, за да не са злобни или ?
Унифицирано "незлобно" мислене е скучно и нездравословно.  Wink

# 51
  • София
  • Мнения: 62 595
Аха.

# 52
  • София
  • Мнения: 11 701
Просто съм изумена колко злоба се изля тук.
Въпросът не е колко деца може да гледа авторката,
а начинът по който директорката и учителката са се
отнесли с нея. Това е недопустимо и изобщо не е нормално
държание и то от педагози  Naughty
Когато детето е болно учителката и директорката затова
имат по една камара телефони на родителите - могат да
звъннат един телефон и да попитат майката дали детето й
ще посещава или не яслата.
Мисля че за тази година добре си починаха всички, които
стачкуваха и се биеха в гърдите какви учители са.
Някак си не им прилича и е доста нагло да държиш такъв
тон !
Нямам какво повече да добавя!

# 53
  • Мнения: 2 957
Чудно ми е до кога ще си цитирате едно и също и ще си пригласяте ...  Tired

# 54
  • Мнения: 1 413
Амбър, като искаш да се включиш градивно, помогни на жената, виждам, че си също от Варна!

Подкрепям напълно думите на Джулиана, защото точно същото си мислех като се озовах един ден пред заключените врати на детската градина в 8.28 часа сутринта, така че цитатът е точен Peace

# 55
  • Мнения: 2 957
И как точно да и помогна?! Може би като взема да и гледам детето,че да не ревнува от бебето?!

# 56
  • Мнения: 411

Въпросът не е колко деца може да гледа авторката,
а начинът по който директорката и учителката са се
отнесли с нея. Това е недопустимо и изобщо не е нормално
държание и то от педагози  Naughty
Мисля че за тази година добре си починаха всички, които
стачкуваха и се биеха в гърдите какви учители са.
Някак си не им прилича и е доста нагло да държиш такъв
тон !

Ти от къде си сигурна какъв точно е бил начинът,по който въпросните са се отнесли с майката?.Там ли беше?
Да,починаха си хорицата,спа хотелите из цяла България бяха пълни с даскаля Crazy

# 57
  • Мнения: 6 618
А, някой замислили се ,че втората учителка ,която трябва да си прекъсне отпуската също има деца newsm78 родители и планове newsm78

# 58
  • Мнения: 6 167
Поискала си, отказали са ти. Спри да стреляш и за догодина бъди готова за тези .. списъци.
И не си изливай мислите тук, няма никакъв смисъл. На твое място не бих си разваляла настроението, доброволно
предлагайки се на другарски съд и бих се концентрирала в решаване на проблема с ревността на голямото  дете.
Все пак децата не могат да се избягват вечно.

# 59
  • София
  • Мнения: 11 701
А, някой замислили се ,че втората учителка ,която трябва да си прекъсне отпуската също има деца newsm78 родители и планове newsm78
Майката е поставена пред свършен факт,ето това е недопустимото!Просто така им изнася...

Общи условия

Активация на акаунт