Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 май 2004, 11:32 ч.

Педиатър в Дървеница или Младост?!

• 3 508
  • 3
  •   1
Отговори
Привет!
Още съм в 31 г.с., но тъй като излизам по майчинство след 2 седмици и няма да имам достъп до компютър, реших отсега да попитам мамите, които живеят в Дървеница или Младост за добър педиатър!!!
Благодаря Ви предварително!!!

# 1
  • Sofia
Цитат на: naty
Привет!
Още съм в 31 г.с., но тъй като излизам по майчинство след 2 седмици и няма да имам достъп до компютър, реших отсега да попитам мамите, които живеят в Дървеница или Младост за добър педиатър!!!
Благодаря Ви предварително!!!

в Студентска поликлиника има медицински център Сана, където има няколко педиатри - записваш си един, но те обслужват всичките - винаги има дежурен, няма проблеми когато някой излезе в отпуска, а и са много мили
аз съжелявам, че не се записах там, защото чувам само добри отзиви, а не ми се сменя педиатъра

# 2
А като имена кои педиатри бихте си избрали в Студентски град?!
на мен са ми хвалели д-р Елена Иванова.

# 3
Здравей,

имам две деца с доста голяма разлика (момче на 10 години и бебе на 7 месеца) нашият педиатър е в САНА, казва се Данаил Йосифов. Семеен лекар ни е от 4 години (понякога се чака повече, ако нямаш записан час, но иначе сме страшно доволни от него). Препоръчвам ти го!  costumed050

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт