Загуби си халката...

  • 5 191
  • 62
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 966
Моя мъж вчера си затрил някъде халката...
Не се усетил къде,и през нощта ходи до детската градина,прескачал огради-да я търси/бяхме по-рано на тържество/,после минал през улицата на нашите,където бяхме,но я няма... Close

Цяла нощ съм мислила за това и съм супер сдухана.
Нали е лоша поличба Confused Cry


Някой чувал ли е за подобни случки с хубав край.... Thinking Confused

# 1
  • софия
  • Мнения: 636
абе я по-ведро. Стига глупости и бабини деветини. Голяма работа - да си поръча нова. Моята братовчедка 3 път си губи халката - има прекрасно семейство с две големи деца на по 19 и 15 години и любящ съпруг. Всеки път като си я загуби си поръчва нова и така.

# 2
  • Мнения: 274
Аз пък мойта не я нося, щото по трудно ми връзва с нея. Дори лепенките "бебе в колата" махнах, щото и те пречат Simple Smile

# 3
  • Мнения: 94
Да чувала съм Simple Smileдевера ми префи 1-2 години си изгуби неговата в морето и съсъ жена си сега ще си имат 2-ро детенце.Така че спокойно не им вярвяй много на тези поличби Hug

# 4
  • Мнения: 114
аз не виждам повод за притеснение! станалото, станало- важното е всички да са живи и здрави!!!  bouquet

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Мъжът ми си загуби халката още на първата година след сватбата. Отиде при същия златар и си направи нова. Не ни се е отразило на семейния живот...Не си губи времето да мислиш за глупости Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 172
Направете му нова халка. Или пък използвай случая да си направите и на двамата по една нова халка. А твоята я запази като веществено доказателство, че халките не влияят на семейното щастие. Разпечатай си и темата от форума. Около златната ви сватба ще се смееш от сърце на сегашната си тема.  Hug

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Или пък използвай случая да си направите и на двамата по една нова халка.
newsm10

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 23 648
Аз загубих две халки. Не ми се отразява на семейния живот, само на джоба. Сега имам трета и не я нося от страх да не я загубя hahaha Само за специални случаи я слагам. Мъжа си кара все с една и съща откакто му я сложих на пръста Simple Smile

# 9
  • Мнения: 224
 Joy Моя мъж е по- зле. Той пък вярва, че ако дори само си сваляш халката ще се случи нещо  newsm78. Първия път когато месих си свалих халката и той изпадна в ужас. Започна да ми обяснява че имало такова поверие, дрън-дрън. Толкова години я свалям като меся пък нищо лошо не ни се е случило. Дали пък затова не ми купи хлебопекарна  Thinking.

Я си гледайте живота, празници идват, ще му направите нова. В тоя ред на мисли дали пък не е искал нова халка  hahaha Joy

# 10
  • Мнения: 274
Joy Моя мъж е по- зле. Той пък вярва, че ако дори само си сваляш халката ще се случи нещо  newsm78. Първия път когато месих си свалих халката и той изпадна в ужас. Започна да ми обяснява че имало такова поверие, дрън-дрън. Толкова години я свалям като меся пък нищо лошо не ни се е случило. Дали пък затова не ми купи хлебопекарна  Thinking.

Я си гледайте живота, празници идват, ще му направите нова. В тоя ред на мисли дали пък не е искал нова халка  hahaha Joy

А той като меси, не ти ли убива?  Joy

# 11
  • София
  • Мнения: 39 754
Аз съм случая... с хубав край Simple Smile
Моя съпруг си загуби халката може би точно година след сватбата. Сега сме с нови. А аз си нося и двете, т.е. от сватбата и новата Simple Smile Все още сме си заедно, и все още си се търпим.
Гледам да загърбвам всички подобни "поличби".

# 12
  • София
  • Мнения: 5 074
Аз съм сигурно най-тежкия случай. Моя мъж си загуби халката малко след сватбата. Това беше преди 35 години - имаме две дъщери и три внучки. Живеем си прекрасно  bouquet

# 13
  • Мнения: 782
Майка ми си е загубила халката много отдавна, и дори няма нова....двамата с баща ми са идеалната двойка и не се отделят един от друг Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 4 966
Много мерси Wink  bouquet
Доста добре ми  подействаха отговорите ви.

Ще си направим нови халки.Двечки.

/Между другото той няма късмет с неговата,два пъти я потурчва в офиса си,съвсем наскоро за втори път на поправка я даде,преди броени дни,нямаше късмет тази халка...Дано поне другата му стои на ръката Simple Smile/

Общи условия

Активация на акаунт