Музиканти говорят за Клюкарника

  • 3 755
  • 44
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 97
Вижте как в един музикален форум коментират Клюкарника или по-точно една вече липсваща, култова тема за пърдящите .........

    hahaha http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=19147   Joy

# 1
  • DE
  • Мнения: 967
И в други форуми са говорили за тая тема! Laughing

# 2
  • Мнения: 2 070
Има и такъв коментар:

...х ти феминстичнио форум.
Тия стари чепарета, дето са се нас/а/танили там, са си ковашки чук по топките ни.
Мноо идейни. После - 14 февруари. Да им пикам на хартиената романтика, да си я инсталират на по-малките пърделници....
Най-мразя лицемерието. И то е приоритетно за путкопърдящите.

14 февруари ли? Бой с нажежени ръждиви релси по главите на изтрещялата романтика!
Но ще изчета до края ,току-виж, излело нещо майтапчийско.
Обаче да сме наясно - и мачовските форуми, къде нашио, не са по-свет...
Извинявайте, съфорумки. Отделяме звуци само по нужда, от едно отверстие / burbs не се бройкат/ и сме втрещени.
А са почнете бради да пускате, то вече е тенденция; епилацията за нищо да я немате...
Некои де.

И още: Нещо историческо:

Момчета (и момичета), този вид изпускане на въздух през вагината НЕ СЕ получава само при секс!
Някои жени могат да го правят напълно контролирано и волево, демек - когато си поискат.
Даже е било някакъв вид забавление в едновремешна Англия/Америка/Австралия - домакините седели на врандата докато мъжете им ги нямало, плетели си гергефче и пускали въздух от междукрачията си за кеф и разнообразие и малко повечко фантазия.
Който не вярва да потърси за queef в интернет.
А ето и едно линкче, показващо как се забавляват американските девушки - като си изстрелват куийфове една на друга, за да става веселбата.
http://youtube.com/watch?v=7Q5uC1Jpbqk

Айде, че ще драйфам...

PS:
Не ме питайте откъде ги знам тези работи

# 3
  • Мнения: 1 299
тая тема само аз ли не съм я чела ???
и защо, по дяволите, не ми се отваря линка към темата, изтрита ли е вече???

# 4
  • Мнения: 2 070
Няма я темата, изтрита е.

Много са чуФствителни тез музикантчета...

# 5
  • Мнения: 1 299
Няма я темата, изтрита е.

Много са чуФствителни тез музикантчета...
еееее, айде пуснете нова, за да чета  Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 2 160
Ей тиа мъже , много  културни станаха бе и чувствителни  Mr. Green
Ама как се възмущават , леле  Joy Joy

# 7
  • Мнения: 35 951
Много са чуФствителни тез музикантчета...

само не разбрах 'що  Whistling

пп чела съм я темата

# 8
  • Мнения: 7 474
 Laughing Четох го това още навремето, ощипани мъже  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 299
Цитат
Абе това, че е факт - факт е. Че е смешно - смешно е  Обаче да чуя от устата на жена израз като "пърдене на шундата", и ми се отщява всичко... Не е до лицемерие от тяхна страна, по-скоро е въпрос на усет и мярка. Но пък имам приятели, които харесват вулгарни жени. Всеки с вкусовете си

П.П. По-странното е, че това е форум за майки. Б*си майките...

Цитат
"Почваме събиране на подписки - за повече и по-добре уплътняващи бутала, за по-бърз ритъм и повече "разджвакване"


Нямам думи просто!


Те тия майки вече са си "заминали",ако ме разбирате правилно.Ами тъпото е,че гледат деца тия хора. И после..."ама кво става с тия деца бе?"
Ами това става,питайте ши****те им МАЙКИ!!

 hahaha hahaha hahaha

големи моралисти бе, кога станаха такива  Joy

Гледам бая народ четем темата на "музикантите в момента"

39 потребител(и) четат тази тема (39 гости и 0 скрити) Laughing

# 10
  • Мнения: 5 468
Аз не харесвам тази тема и винаги съм го казвала..., но сега пък бих казала, че музикантите могат само да ни посвирят на... фюфютките Crazy.
  hahaha hahaha

# 11
  • Мнения: 2 070
В този форум май са малки. Странна им е и темата за как наричаме онази им работа на децата ни... Сякаш те не са били малки или нямат деца, братя, сестри..

# 12
  • някъде
  • Мнения: 979
Аз не харесвам тази тема и винаги съм го казвала..., но сега пък бих казала, че музикантите могат само да ни посвирят на... фюфютките Crazy.
  hahaha hahaha
       Нееееее,на писанките,ш.....те,писитата и другите работи дето ги възмущават толкоз!Аман от превземки!А те що щат у нашия форум,м?

# 13
  • Мнения: 3 405
този е вникнал в нещата, другите се правят на ощипани гУспойци  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 14 654
Темата  беше тъпа, не знам какво интересно са намерили музикантите в нея, може би са търсили в гугъл някакви звуци и така са попаднали тук.

# 15
  • Мнения: 5 468
може би са търсили в гугъл някакви звуци и така са попаднали тук.
Joy
Може би, са писали в Гугъл "шунда" и ето ти на Дона темата.

# 16
  • Мнения: 14 654
Може да са се надявали, че ще има и прикачени семпли.

# 17
  • Мнения: 2 353
  Янечек, голяма скица си!
  А тия да си жулят цигулките и да си пият шварц-кафе на пианата. Или на органите.

# 18
  • Мнения: 14 654
Аз много харесвам Говорилнята на музикант.орг. От там научих, че сколопендри се трепят с мухозол и изобщо за сколопендрите научих от там.

# 19
  • Мнения: 2 254
Цитат
П.П. По-странното е, че това е форум за майки. Б*си майките...
Б*си консервите....

# 20
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
най странното ми е , че се възмущават от такива физически неща като п....то, а те нима не го правят... има сто теми тук, особено в ДиС, че мъжете пъ....ли  smile3506

# 21
  • Мнения: 919
Хаха!Доста се посмях с изказванията им. Joy
Но и на мен лично въпросната тема не ми беше приятна. Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 227
може би са търсили в гугъл някакви звуци и така са попаднали тук.
Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 2 958
Цитат
П.П. По-странното е, че това е форум за майки. Б*си майките...
Б*си консервите....
Е това изказване ми сцепи мозъка на две. Тези моралисти да не би да си мислят, че четем на децата вместо приказка за лека нощ стихове за шундата? Нямаме право да олигофренясваме дори в нета. Баси колко съм пропаднала!

# 24
  • София
  • Мнения: 5 605
Цитат
П.П. По-странното е, че това е форум за майки. Б*си майките...
Б*си консервите....
Е това изказване ми сцепи мозъка на две. Тези моралисти да не би да си мислят, че четем на децата вместо приказка за лека нощ стихове за шундата? Нямаме право да олигофренясваме дори в нета. Баси колко съм пропаднала!
Peace И мен това ме издразни много. А иначе с въпросната тема се скъсвах от смях!

# 25
  • Мнения: 2 407
И аз се посмях, но някой изказвания да доста груби #Cussing out

# 26
  • Мнения: 1 367
Хора,няма ли начин да се изрови отнякъде тази тема!Да разбера кое предизвиква чак толкова целомъдрения онеПЪРДЯн музикантски гняв?Айде направете нещо,че ние по-новичките тук да разберем за какво става дума.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 890
   Много изтънчени души били тия музикантчета бе !  newsm78 То и на мен оная тема не ми допадна, ама чак пък да пиша по форумите... Crazy

# 28
  • Мнения: 2 125
Пропуснали са със сигурност да прочетат това: "Клюкарник - Място за мнения и дискусии по теми, които не се засягат в останалите форуми. Общи приказки, клюки, спорове, актуални събития и проблеми, несвързани с бременността и майчинството".
  superuu цигу-мигу

# 29
  • Мнения: 764
Е що затриха таз хубава тема,че искам пак да се похиля.Ей сега,ако ми попадне имам чувството,че ще се пръсна от смях!Само като се сетя и почвам да се хилтотя! Grinning

# 30
  • София
  • Мнения: 2 846
Извинете, но да попитам?
Какъв е точно смисъла на темата?
Който не е чел старата тема за пърденето да си свери часовника ли?
Или тези, които сме я чели да си я спомним с носталгия?
Или просто да направим форум срещу форум, че е по-интересно? Или пък да плюем на воля?
Просто питам?
Не за друго, ами защото и аз пиша в музикантския форум... и то почти отколкото в бг мамма...
Егати и консервата съм, нали? Музикантчетата...

# 31
  • Мнения: 10 758
Е то само в музикантския форум да беше Joy


Аз си пазя темата.Но са само 13 страници Mr. Green

# 32
  • Мнения: 2 353
  Е, Драконке, не се обиждай! Империята отвръща на удара. Специално за теб ром на рояла!

# 33
  • Мнения: 14 654
Dragon's Bride,
хич не се и засягай  Wink
Който не може да свири на нищо (пък и да пее не умее) се успокоява, че може да пърди с шунда. Пък и се гордее, че е разкрепостен като пише пълни глупости.

# 34
  • Мнения: 2 070
Е то само в музикантския форум да беше Joy


Аз си пазя темата.Но са само 13 страници Mr. Green

Хайде в уорд или нещо друго там и на заинтересованите... Или линк.

Че и аз имам много приятели музиканти, изпростявали сме заедно на такива теми, че и повече. Просто тия са някаква не/представителна извадка форумисти. Даже ме учудиха, моите приятели са далеч по-разкрепостени.

# 35
  • Мнения: 545
Това вече не е честно!Тази тема така и не я прочетох,не съм била във форума по онова време,а музикантите са я чели! Crossing Arms

# 36
  • Мнения: 3 634
Аз пък не мога да отворя въпросната тема за да видя за какво пърдене точно става дума, но честно казано се ВБЕСИХ от изказванията им... Задръстени сноби...

Я дайте линк към оназ тема, че линка в музикантския (баси) форум не ми се отваря. Или тя изтрита???

# 37
  • Мнения: 10 758
Аз пък не мога да отворя въпросната тема за да видя за какво пърдене точно става дума, но честно казано се ВБЕСИХ от изказванията им... Задръстени сноби...

Я дайте линк към оназ тема, че линка в музикантския (баси) форум не ми се отваря. Или тя изтрита???
Изтрита е МОФи, изтрита е.

# 38
  • Мнения: 2 070
Как тъй си джедай пък не си чела темата? Кой от джедаите си?  newsm78

# 39
  • Мнения: 5 622
Цитат
П.П. По-странното е, че това е форум за майки. Б*си майките...
Б*си консервите....

 rotfImao

# 40
  • Мнения: 669
Абе какво им се връзвате на музикантите? Нека си пишат каквото си искат!
Обаче темата за Пърдящите ш..нди е една от най-забавните и просташки такива, за която си спомням с носталгия и много смях!

# 41
  • Мнения: 3 634
Как тъй си джедай пък не си чела темата? Кой от джедаите си?  newsm78
Такъв от онези дето много се не мяркат из форума... за съжаление. Едно време бях много редовна, но от как се замъжих отново и хич ме нема (и на даскало ходя и 3 деца гледам)... Ти пък как ме не знаеш?

# 42
  • Мнения: 2 401
 Тръгнах да им пиша, ама ме мързеше да се регистрирвам заради едната му благословия..   newsm48
Иначе споменаваната темичка съм я пропуснала за мое съжаление.

Последна редакция: сб, 22 дек 2007, 19:12 от минзухар

# 43
  • Мнения: 250
   Много изтънчени души били тия музикантчета бе !  newsm78 То и на мен оная тема не ми допадна, ама чак пък да пиша по форумите... Crazy

Ами изтънчани са сигурно, защото те не п...т, а ваят симфонии с дупетата си. Laughing

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 3 023
Ясно стана, че няма да мине и тук без заключване.
Оставете чуждите форуми на мира, да си коментират каквото искат.
Нито е първия, нито последния форум, в който се коментират теми и "бисери" от бг-мамма.
Въпросната темата оживя толкова време по една случайност.
Преекспонира се.
Безсмислени са сълзите на непрочелите я.
Бъдете (така) добри!
Изборът на звуци и инструменти за възпроизвеждането им е лично, неотменимо право.
Майсторлъкът и уникалността на произведенията са съвсем друго нещо.
Някой се възприемат като свирене, други, като шум, трети - като "без_шум".
Талант.
  bouquet
Заключвам темата.
Весели празници!

Общи условия

Активация на акаунт