Стара Загора 42 - тиха нощ, свята нощ, постна шкембе-чорба с чесън...

  • 15 563
  • 281
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 353
Честита Коледа!
 Close-mas:Желая Ви много здраве и щастие. А на децата Ви много усмивки и щастлива нова година. santa2

# 31
  • Мнения: 6 243
Весели празници на всички!

Много подаръци и малко ядове!

# 32
  • Мнения: 63
ЧЕСТИТА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ !ПЪЛНА КЪЩА СЪС ЗДРАВЕ,МНОГО КЪСМЕТ И БЛАГОДЕНСТВИЕ!ЛЮБОВ И ТОПЛИНА В СЪРЦАТА НА ВСИЧКИ.

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358

Весели празници

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Май сама си пиша из темата Crazy
Имам молба - ако някой ще ходи до Метро моля да ми звънне ако може да ми вземе нещо от там Blush

# 35
  • Мнения: 753
моля майката или таткото на Стефания бебе да ми пишат на лични - спешно търся съвета им за нещо.....съжалявам че помня името само на Стефания Embarassed Embarassed

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
моля майката или таткото на Стефания бебе да ми пишат на лични - спешно търся съвета им за нещо.....съжалявам че помня името само на Стефания Embarassed Embarassed
mini_79 е ника на майката на Стефи...баща и незнам да се подвизава тук Flutter

# 37
  • Мнения: 23
Весела Коледа на всички,много здраве,късмет и любов.

# 38
  • Мнения: 23
някой може ли да ми каже за безжичния нет какво се прави и към кого да се обърна  newsm78
колко е на месец след това

# 39
  • Мнения: 6 243
На месец е колкото взема месечно доставчика ти. А иначе - доколкото знам, ти трябва рутер за безжичен интернет. Там вече зависи доставчика ти какво прави - някои искат да си го купиш предварително, други ти го включват в цената на месечните вноски. При вас не знам как са доставчиците, но принципно БТК ще свърши работа.

# 40
  • Мнения: 11 314
Maлко коледни зимни поздрави от нас.
Като в приказките първо си имахме на Бъдни вечер пълнолуние, което после изчезна в мъгла и облаци и днес осъмнахме в сняг. За нас сефтето таз година.

# 41
  • Мнения: 6 243
Чудесни снимки!

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Чудесни снимки  Simple Smile
Честит имен ден на Таткото на Ива и на Стефания на мини   bouquet

Снощи преживях първия си ужас от повръщането на Слави...беше някаква серия от фонтани...изкарах си акъла. За капак и разстройство. Милият беше като парцал Cry само се влачеше и повръщане и ревеше Confused Ох...беше страшно. Цяла нощ промрънкваше и се въртеше...беше много неспокоен. Каквото и да му давахме да хапне го връщаше с мощен фонтан Sad Днес има и малка температура...давах панадол. Педито каза и едни свещички за повръщането и ентерол давам за разстройството. Днес като че ли е малко по жизнен.
Оплаках се.... Confused

# 43
  • Мнения: 753
хера,  Hug,
за повръщане аз давам натриев цитрат алфа - сироп - безобиден е, на Дани помага;
за разстройството - използвам от както Злати ме светна - Хидросек, за което съм и много благодарна  Hug

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА СТЕФАН И СТЕФАНИЯ! Да сте живи и здрави и много усмихнати!

# 44
  • Мнения: 9 481
Честит Имен Ден на всички именници!  bouquet
 Весело празнуване! Drunk
[/size][/color]

Общи условия

Активация на акаунт