Споделете 38

  • 22 565
  • 1 128
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 091
привет и от мен!

споделям, че съм част от тежък комплот, да не кажа компот от зарзали! мъж ми знае поне от месец, че на 22 трябва да ходя на коледен маскарад и ми погоди номер - на разположение е. познава ме отлично и почти е прав, че ще се откажа да ходя. не ми харесва хич идеята да го викнат за спешна гастроскопия и да помъкне Грахулка със себе си.

овца съм, нали? предвидима

ДеЩо, аз съм същата, но сега страдам. В момент, когато наистина имам нужда от помощ, никой не ми я предлага, просто защото досега не съм имала нужда... Мразя да ми казват близките - ти винаги намираш начин, ти винаги ще се оправиш! дано възпитам Грахулка като глезла
а с Амалия ми се гадеше 8 месеца

# 16
  • Мнения: 503
Тити, нямаш проблем! Тези неща ги умея.

# 17
  • Мнения: 227
ДеЩо-честита бременост!Аз пак най-последна разбрах Blush
Споделям,че дребния ме нерви от сутринта.Има си една пеленка от бебе(плетена)-с нея спи,с нея яде,с нея е навсякъде.Снощи като я погледнах-"и сивото е на мода".Реших да я изпера.Спа без проблем без нея.Е тази сутрин като се разврещя,като ходи до прозореца и я вижда на тела простряна и като вика-панка,панкаааааааааа(пелената си зове).... Twisted Evilревейки и пищейки... Confused

# 18
  • Мнения: 516
Всеки има нужда от подкрепа по принцип.

# 19
  • Мнения: 9 902
хех, оливия по тази причина синът ми си има 4 плетени одеялца и си ги менка. Което не му пречи да напада шалове, шапки и всичко плетено и скубещо се.

# 20
  • Мнения: 227
Тити,пробвала съм,но не върви номера.А,виждам,че децата ни са набори.Моят е на 21.10.2005 Wink

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Оливия, нямаш ли съвест? Изсуши му я на детето Laughing

# 22
  • Мнения: 227
Оливия, нямаш ли съвест? Изсуши му я на детето Laughing
Бях се запътила към ютията,но засега се успокои.А дали няма да я изгоря ? Confused

# 23
  • Мнения: 9 902
сешоар, оливия.

# 24
  • Мнения: 1 080
Моят на 21.09.05 Crazy

# 25
  • Мнения: X
По празниците и аз ще съм в  Споделете.Колко станахме?
Не знам  кога станаха децата, но аз станах преди около десет минути. Mr. Green

Заблудени новаци ли виждам в темата? Mr. Green

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Много бързаш, Кампари. Тя ще го играе новак от понеделник Mr. Green

# 27
  • Мнения: X
Време е да влиза в роля малко по малко,един вид да си преодолее сценичната треска. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 212
Добро утро! Възможно ли е от една малка бира днес да ме боли глава... И аз ще съм наоколо по празниците. Чакам да си посрещна приятелки от близо и далеч....

# 29
  • Мнения: 3 405
тити, и аз съм тук.
Весели празници на заминаващите!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт