Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 апр. 2005, 16:29 ч.

кърпа за глава

• 3 113
  • 15
  •   1
Отговори
  • софия
някой знае ли от къде мога да намеря инфо за вързване на кърпата... като на Гала например..
някое www със снимки, обяснения

# 1
То май е един прост триъгълник или поне така си мисля аз. Мислех да шия на малкия за лятото такава кърпа.

# 2
и аз мисля, че за триъгълника питаш, връзваш отзад и готово Rolling Eyes или за друго иде реч Confused

# 3
  • софия
мисля че не е триъгълна кърпата..като че ли е квадрат..голям.. защото винаги има и някакъв `артистично` вързан възел отзад

# 4
  • До хладилника, който обичам
Shocked Тъй де, те са си квадратни by default. После прегъваш на две и връзваш както ти дойде на ум. Аз връзвам на прост възел.

# 5
Цитат на: boo
Shocked Тъй де, те са си квадратни by default. После прегъваш на две и връзваш както ти дойде на ум. Аз връзвам на прост възел.
точно!!!!

# 6
  • Сф, Младост1
Аз си купих преди два дни такава кърпа за глава. Simple Smile
Моята е с ластик отзад на тила.
Та от теб се иска само добре да я оформиш отгоре.
Може да се носи и като лента за глава, може и като кърпа. Много е яка! Simple Smile

# 7
  • До хладилника, който обичам
Като си говорим за кърпи - имам ехеее, колекция Simple Smile Много обичам да си намирам някоя нова разцветка, но като цяло, макар че имам всякакви, най-вече харесвам класическите, онези с капчиците с извита опашка...нали се сещате? Мнооого обичам кърпи и току връзвам някоя както на мен, така и на Мая - "Купа! купа! дай!"
Носите ли?

# 8
  • Бу-у-урга-а-ас
Тая шарка за която говориш не се ли казва "индийски капки"? И аз много ги харесвам. Имам ярко червена с черно и бяло и ми е мексиканска ориджинал Mr. Green

# 9
  • sofia
Е, въпросните индиойски капки са "класика в жанра" Имам червена, синя и маслено зелена, но ги връзвам на морето. Иначе някак не ми е гот.

# 10
И аз само на морето се престрашавам.

# 11
Това е най-шитият артикул от пролетно-лятно-есенно-, та и зимната колекция модели на малката гарга.
Най-лесно се шие, а разцветките са безброй. не мога да се спра. Mr. Green
Пък и много, ПУ!, и отиват. Ми как, то и аз, ако имах такива бузи...ама не се харесвам много. Аз съм по шапките фантазе.
Ей, ако някой е намерил миналото лято цикламена капела нейде из Пловдив - МОЯТЯ Е! ВЪНЕТЕ МИ Я!

# 12
kopche Моята е с ластик отзад на тила
Точно същата взех аз преди две седмици на дъщерята явно това лято точно тези кърпи ще са хит другия месец мисля и аз да се обзаведа с една такава.Страшно удобно нещо и не си играеш да вързваш.А имат и тройно приложение като диадема къса кърпа и нормална кърпа може да я носиш а и разцветките са супер готини Wink

# 13
И аз купих същата на Ники, такава с ластик. На снимката е с нея.

# 14
  • UK/София
Искате да дажете,че идва модата на чалмите ли Shocked Гала обикновено ми прилича на пират като си опакова главата Sad

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт