Въпрос до блондинките?

  • 6 103
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 113
Имам въпрос към блондитата  Grinning
Къде ходите да ви боядисват? Препоръчайте ми фризьор...моля ви да работи с Лореал Praynig
Моята фризьорка вече не работи и от 7-8 месеца си търся свестен фризьор и не мога да намеря  Sad
Имах страхотен рус цвят, светличко но не съвсем бяло с перлен оттенък,не седеше жълто или сиво  Grinning
Корените ми ги обезцветяват и след това боя,че иначе ставам рижко  Sad
Уж все гледам да е хубав салона...но каква излизам от там  Sick
В момента са ме докарали с различни корени...на места са жълти,на места рижи а дължината е сиво лилава и краищата пак леко рижи  #Cussing out
Страшна работа ви казвам  Sick ходя само вързана  Cry Cry
Нямам нито 1 позната,която да се боядисва русичко за това се обръщам към вас...къде се боядисвате?


# 1
  • Мнения: 1 334
В момента аз също имам този проблем с различни корени и дължини.В корените-златист,а дължините пепелно,красиво русо Grinning Проблемът при мен е,че явно много изчаквам с боядисването на корените и оттам се получава и разликата.Няма как да се уеднаквят вече оцветените дължини и едни небоядисани корени Crossing Arms Но мога да кажа,че за мен най-хубавите руси цветове са с боята Keune Peace Аз се боядисвам в салон Vision- до Бизнес парк Младост.Момичетата определено се справят доста добре.Всъщност да кажа,че никога не съм си обезцветявала косата.Станах руса само с боя.Та мисълта ми е,че не зависи толкова с каква боя ще се направиш,а на каква основа Naughty Трудно се уеднаквява(както казах) русия цвят.Просто си избираш един цвят боя и корените си ги боядисваш на не повече от месец.Рано или късно ще се получи Whistling

# 2
  • Мнения: 1 179
Аз ходя в ENVY, намира се на бул. "Стамболийски", незнам дали ще ти е удобно. Работят изключително с Loreal

# 3
  • София
  • Мнения: 2 057
Аз ходя в Лозенец в един салон срещу басейн Спартак. Правят ме на кичури - перлени, точно както ти ги описваш. Фризьорката се казва Стела - от години ходя при нея. ходила съм и в доста по-скъпи и реномирани салони и студия, но никъде не могат да ми докарат този цвят. Ако искаш повече подробности, пиши ми на лични! Peace

# 4
  • Мнения: 2 414
Аз вчера се боядисах и съм изклчително доволна от резултата.  Peace
Боядисах се в един салон на Дундуков и Раковска-Лазур. Grinning
Работят с Лореал и за боядисване и мзатиране ми взеха 60 лева. Hug

# 5
  • Мнения: 45
Жоро Петков-салона на Кемпински.....Направи ме от карамелена в чудна блондинка ...от раз! Grinning

# 6
  • Мнения: 2 414
victoria secret ,би ли споделила какви са цените?

# 7
  • Мнения: 45
Взе ми 100 лв....за обезцветяване,боя,маска и прическа.Косата ми е къса....като на Бекъмката...

# 8
  • Мнения: 113
victoria secret това момче Жоро ми направи прическата за сватбата миналата година, много добре се справи и ми взе 20 лв.... Shocked дори в квартален салон взимат павече официална прическа. Бях забравила просто за там  Blush
Казваш че си доволна...това е добре,понеже аз преди около 4 години работих в соларно студио точно до фризьорския и самите фризьори ми казваха как си правят далавери с боите,правеха някакви мешавици от арома и разни такива ефтини бои и ужким те боядисват с лореал  Sad
Но това беше отдавна,а и този Жоро тогава не работеше там

# 9
  • София
  • Мнения: 708
аз пък съм естесвена блондинка  Joy
само че се замислям дали да не се боядисам в друг цвят, че тоя нещо от 21 години ми е поомръзнал  Laughing

# 10
  • Мнения: 3 575
Оф, и аз напоследък имам проблем с мойта руса коса ..... исках някаква по-щадяща боя с малък окислител, обаче косата ми става доста по-тъмна в корена и никак не ми харесва.

Тук чета, че някои направо се обезцветяват - не ви ли притеснява, че се унищожава косата???
Поддържам си косата с професионалната серия на Лореал и въпреки всичко не смея да сложа блондор, максимум боя с 12% окислител и пак ми се вижда много......

# 11
  • Мнения: 7 723
Аз пък се боядисвам собственоръчно bowuu

# 12
  • Мнения: 99
оф това русо...и аз съм така.Май почти всички блондита имаме еднакви проблеми.Преди 2 дни отидох във салон Визаж в Добрич за боядисване на корените и за връхчета.Питах момичетата от салона дали ще ми се махне рижавото с кичурчета в корените и матиране и те ми казаха "да"(корените ми от една боя бяха станали цвят - ръжда Joy).и така започнахме процедурата ,но явно са ми направили малко кичурчета и нищо не стана а матирането стана почти черно.Работят с Loreal.да се оплача ,че 6 пъти им казвах че връхчета е 1-2см а не 5-10.И пак същата работа.Въобще ми се ревеше,поскарах им се ,те естествено се опитваха да ми опишат колко добре ми стои ....и т.н.така че и аз съм от 3 години руса и не съм намерила начина по който да става русо ако не от първия то от 2-рия път.косата ми е доста изтощена и не мога да я пусна дълга от тези сухи  и късащи се краища.Та така де.Много кичурчета в корените е вариант да не се гори косата стига да има кой да ти ги направи. Mr. Green
 весели празници на всички

# 13
  • Мнения: 1 418
Когато косата се прави само с боя,корените винаги остават
по-тъмни от краищата.(ако не се обезцветяват предварително)
За да не е много забележима разликата,просто го правете
по-често на 2-3 седмици.Аз лично предпочитам да ми е по-
жълто в корена,но косата да ми е на главата.Боядисвам се
с KEUNE,пробвам различни номера.И не бих казала,че изглежда
зле цветът ми.

# 14
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
пу, аз пък си мислех, че пипате естествените блондинки- еми пак не мога да се разпиша  ooooh!

# 15
  • Мнения: 4 371
С Лорела работят в Хелита, Лайош Кошут, зад Пирогов, не се сещам точен номер - ето телефон 9531523

Боядисвам се
с KEUNE,пробвам различни номера.И не бих казала,че изглежда
зле цветът ми.
Тази боя я пробвах, ставах много зле от нея, направо рижаво. Аз имам тъмен пигмент и ми трябва нещо по-силно.
Сега се правя с Виталити и е добре(уж са един клас), но от време на време се обезцветявам. В никакъв случай всеки път.

# 16
  • Мнения: 2 414
Може ли малко повече отзиви за Хелита? Grinning
Интересувам се главно от подстригването и боядисването...Ако може да кажеш дали си доволна и цени за боядисване на дълга коса и подстригване+сешоар. Hug

# 17
  • Мнения: 4 371
Не съм се боядисвала там, само сешоар и подстригване съм си правила, май 20 лв ми взеха последно за двете.
Братовчедка ми се боядисва там, тя е с удължена коса, много е доволна. На мен ми се вижда скъпичко обаче на 3 седмици да се боядисвам с Лореал.

# 18
  • Мнения: 2 414
Мерси. Hug

# 19
  • Мнения: 1 418
С Лорела работят в Хелита, Лайош Кошут, зад Пирогов, не се сещам точен номер - ето телефон 9531523

Боядисвам се
с KEUNE,пробвам различни номера.И не бих казала,че изглежда
зле цветът ми.
Тази боя я пробвах, ставах много зле от нея, направо рижаво. Аз имам тъмен пигмент и ми трябва нещо по-силно.
Сега се правя с Виталити и е добре(уж са един клас), но от време на време се обезцветявам. В никакъв случай всеки път.
И моята е тъмна,но като я правя на 2-3седмици,не ми жълтее.

# 20
  • Мнения: 1 666
аз пък съм естесвена блондинка  Joy
само че се замислям дали да не се боядисам в друг цвят, че тоя нещо от 21 години ми е поомръзнал  Laughing

Да не си луда да си разваляш естественото русо?  Wink

Аз се боядисвам сама и за да нямам гафове като различни цветове на корени и дължини, се правя тъмнопепелно руса. Само незнам защо напоследк този цвят са го направили почти кестеняв  Tired

# 21
  • София
  • Мнения: 708
аз пък съм естесвена блондинка  Joy
само че се замислям дали да не се боядисам в друг цвят, че тоя нещо от 21 години ми е поомръзнал  Laughing

Да не си луда да си разваляш естественото русо?  Wink

Аз се боядисвам сама и за да нямам гафове като различни цветове на корени и дължини, се правя тъмнопепелно руса. Само незнам защо напоследк този цвят са го направили почти кестеняв  Tired


единствената причина, заради която не съм пробвала да се боядисам е защото ме наплашиха че после естествения цвят щял да потъмнее. не намирам логика, ама страх лозе пази  Grinning
иначе русото ме кефи, ама понякога ми се приисква някакво разнообразие. пък и само слушам вицове за блондинки (някои не дотам доброжелателни).
та в общи линии размишлявам по въпроса, ма за сега не ми стиска  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 666
addrianna, определено се променя косата започнеш ли боядисване. Сестра ми беше естествено руса, но си правеше и платинени кичури. Ами промени й се естественият цвят и това е! Сега се боядисва цялата.

# 23
  • Мнения: 9 865
И мен ме направиха блонди от раз. От червена коса, което е абсурдно.
Но не мога да помогна, фризьорката ми не работи с L'oreal.

# 24
  • София
  • Мнения: 708
addrianna, определено се променя косата започнеш ли боядисване. Сестра ми беше естествено руса, но си правеше и платинени кичури. Ами промени й се естественият цвят и това е! Сега се боядисва цялата.

а лятото не си ли връща пак цвета от слънцето?

# 25
  • Мнения: 1 666
Не. Не мога да го опиша точно, но когато се правеше в продължение на година и нещо на кичури, небоядисваната й коса стана една такава сивкава.

# 26
  • Мнения: 456
И аз да се включа по темата.За Варна  според мен най добрите са салони Нуши Peace.Доколкото знам мисля че и в София отвориха салон,но нямам техни координати там.Ако го намериш запиши си час при Ники-тя е жена,и мисля че се води майстор.Успех Peace

Общи условия

Активация на акаунт