За форумците да поговорим отново

  • 10 453
  • 140
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 473
Ню е виновницата за тази тема.  Wink Когато се регистрирах преди повече от 3 години, бойното ми кръщене го направи именно тя. Няма да забравя колко лично и сериозно приех `покръстването` си Mr. Green Whistling Чудех се, защо тази жена ме яде така. Rolling Eyes По-късно същата тази съфорумка ми стана приятелка. Peace Ама нещо се развали, като че ли. Не е същата, някак омекнала, няма го онзи размах вече, а ми липсва. Ню, кой те повреди? Mr. Green

Разкажете за вашите трепети по въпроса.
И по-интересното, което ще е както за мен, така и за останалите - споделете впечатления за съфоруците индивидуално. Кой, как, кога и защо (според вас) се е променил, за времето прекарано тук. Какъв е бил, как го намирате към днешна дата. Simple Smile

Само да уточня, че темата е абсолютно позитивна и за всякакъв род нападки и извън добрият тон изказвания, ще призовавам за чистка от правоимащите.

Весели празници! Grinning

Последна редакция: сб, 22 дек 2007, 16:22 от strelche®

# 1
  • Мнения: 5 468
Аз шти кажа довечера, кой ме е повредил Rolling Eyes Crazy. Стрелчанеее... ай лавю ма.

# 2
  • Мнения: 2 070
Забелязвам голяма промяна у Лиска, станала е някак по-дружелюбна.

# 3
  • Мнения: 10 758
Аз шти кажа довечера, кой ме е повредил Rolling Eyes Crazy. Стрелчанеее... ай лавю ма.
Ми права е, па да ти кажа.От както почна работа, нещо ти стана Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 7 716
Забелязвам голяма промяна  и у мен, някак си и аз станах по-дружелюбна. Wink
Дано и потребителките от форума, където пиша основно да мислят така. Joy
Пък взех и в Клюкарника да пописвам  Wink, а преди не влизах. Joy

# 5
  • Мнения: 10 758
не си спомням някой да ме е покръствал newsm78
В началото(преди 3 години и кусур) повече четях.Беше ме срам да пиша Blush
после лека по лека започнах в бременната ноемврийска тема.Всички си ме знаеха като доброто девойче маги99 Joy
И кво ми стана изведнъж....не знам Mr. Green

# 6
  • Мнения: 9 903
е как да не стане човек по-дружелюбен за 3 години - напоследък са се навъдили все тънкообидни жени, кажеш им здрасти, те се заасягат, че не им говориш на Вие. като в биберон.бг е вече.
За Лиска съм съгласна, и тя омекна.

# 7
  • Мнения: 4 473
Повече на самооценка го подкарахте. Няма лошо, ама дайте по-обстоятелствено. Искам подробности, бре. Кон-крет-но.

# 8
  • Мнения: 10 758
Повече на самооценка го подкарахте. Няма лошо, ама дайте по-обстоятелствено. Искам подробности, бре. Кон-крет-но.
Нямам бе.НЯ-МАМ.

# 9
  • Мнения: 4 473
Повече на самооценка го подкарахте. Няма лошо, ама дайте по-обстоятелствено. Искам подробности, бре. Кон-крет-но.
Нямам бе.НЯ-МАМ.

Какво нямаш, бе? Впечатления за никого? В нито един съфорумник не си открила промяна за 3 години? Мда, добре, вярвам ти. Whistling

# 10
  • Мнения: 2 070
Аз започнах да пиша първо в здравословния.
Една дама на име Liorena,явно реши че щом съм нова и ставам за ядене.
Изтриха три мои поста ,и трийсетина нейни и тя спря да пише.
Не знам дали заслугата за това е моя Mr. Green

# 11
  • Мнения: 7 716
Хехехе, на Лиорена детето тръгна на детска градина, нея я отвяха ветровете в друга посока  и тя затова спря да пише активно. Wink

# 12
  • Мнения: 10 758


Какво нямаш, бе? Впечатления за никого? В нито един съфорумник не си открила промяна за 3 години? Мда, добре, вярвам ти. Whistling
Уф ooooh!
Промяна откривам в Ню, Лиска, Лиорена, Кифлата,Блонди.

# 13
  • Мнения: 2 070
Хехехе, на Лиорена детето тръгна на детска градина, нея я отвяха ветровете в друга посока  и тя затова спря да пише активно. Wink
добре де,поне ще спя спокойно вече Wink

# 14
  • Мнения: 3 405
Аз доста липси констатирам. И по-малка степен на активност у любими за мен хора.

# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Помня, че току шо регистрирана получих ЛС от Морена Hug
Май и аз обаче поомекнах...преди хапух повече из моите форуми. Детето май ме промени Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 516
На мен ми липсва хлебарката в подписа на Кифлата.  Tired

# 17
  • Мнения: 6 992
На мен ми липсва хлебарката в подписа на Кифлата.  Tired
Жизеееееееееееееееееееееееееел! Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 17 407
НЕ съм се задълбочавала в подробни анализи на потеребители. ТЕмата не е за форумски липси май... Mr. Green

# 19
  • Мнения: 4 473
ТЕмата не е за форумски липси май... Mr. Green

Определено не е.
Много сте лаконични, бе хора.

# 20
  • Мнения: 6 155
Мен не са ме ръфали  Laughing
Когато се ригистрирах се водеха люти битки срещу Лиорена.
В някаква тема Мамица говореше за някакви косми и ръсеше нагледни сравнения  Joy Сега много рядко я виждам да пише, а ми е кеф да я чета.
Бу беше много мила и добричка. И сега още си е, де, но малко по-строга като че ли  Wink
Ню беше джаста-прасата, сега само понякога включва в режим "щА ви таковам фантифлюшките"  Mr. Green
Джули и тя е поомекнала . Wink
Най-голяма метаморфоза за мен има Ла Бомба.

# 21
  • Мнения: 6 155
Забравих Мама Кенга  ooooh! Класика. Кърмене-некърмене  Mr. Green Все още никой не е достигнал нейния стил  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 070
Промени се отношението към Lennie, миналата година всички бяха далеч по-позитивни към нея. Моето не е, споделям си като страничен наблюдател.

Кравата взе да пише по-кратичко. В две-три изречения.

# 23
  • Мнения: 17 407
Забравяте Съни нам коя си- тръгна си обидена и после се върна като Слънчева мама

# 24
  • Мнения: 2 070
Малена показа някава неособено дружелюбна своя страна и нещо като да поизтрещя лекичко в една тема за кметове и Варна... Оправда се с някви хачета, надявам се да е от тях. От тогава си имам едно наум за нея.

# 25
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Зорът идва от личния контакт. Не върви след като сте сърбали рамо до рамо, и се е оказало, че ви е приятна компанията, да плюеш, щото написаното от човека излиза тъпо.
Иначе, поименно. Лиска беше по-недостижима и по-индивидуална, докато сега се губи в общото блеене.
Няма ги Лиорена и Мама Кенга.
Аз може би звуча по-малко стръвно, тъпо или никак, щото вече станах повече читател, но с умиление помня онези дни, когато хората наживо очакваха ей сега да ми изскокнат очите и да ми запуши от ушите  Mr. Green
Мю и тя е станала една сеирджийка-не се бори за аватарство, няма драма, няма страст, няма латино.
Хера, и другите модове, модството придава зрялост на поведението им и лееека дистанцираност, сигурно върви ведно с киселото мляко.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
сигурно върви ведно с киселото мляко.
....и със СПА почивката Mr. Green
Липсва ми старото време... Tired

# 27
  • Мнения: 1 400
Променило се то.... Нищо не се е променило - все същият змиарник си е Mr. Green.
Е, нямам наблюдения чак от три години (от две без малко), ама.... Мама Кенга ми липсва Cry Mr. Green И Стоянчо ми липсва - покрай постоянното му  мрън-мрън имаше и доста сносни мрънканенца Laughing
Сефтето ми е в Нашите деца - изядоха ме с парцалките тогава, аз взех, че се стресирах и спрях да пиша (то ми личи). После се появи страстта ми в хоби, после открих другата си страст - Спама. Липсват ми голяма част от момичетата, които вече не пишат там(не знам защо newsm78) в това число и Стрелицията Laughing Та тъй както я подкарах, май ще излезе,ч е доста работи са се променили.... newsm78
Това с лагерите ми е  Sick
Но явно е неизбежно, което е още по-голямо  Sick  Sick
Кон-крет-но - ни нам кой се е променил, как, кога и защо , но....има промяна като че ли във всички,а? Thinking

# 28
  • Мнения: 17 407
Да, станали сме злобни, завистливи и така нататък Mr. Green

# 29
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
     Simple SmileСтрелче, колко мило ми стана като се сетих за старото време Hug


 Аз лично станах по-лоша и не се упреквам.В началото бях плаха и срамежлива.Лиорена ме покръсти много добре Simple SmileПравеше се на лоша.Сега ми липсват с Мама Кенга, успяваха да изкарат през носа подмазвачеството и лицемерието на някои.Бяха от типа право куме в очи.

 В Стрелчето -все така силно наранима и чувствителна.

 Маргарита, мила, чаровна и добра.Мъчно ми е, че не влиза често във форума по причините заради които аз станах лоша.

 Джулиана, мъчи се да държи добър тон със всички, обиаче няма как да стане.Също ми е от милите дружки.

 Бу- не можа да ми стане с нищо симпатична.
 Ню, мислех я за много надута, но се оказа свястно момиче.

 Никол-няма оправия.Цаката е в овсесените ядки при храненето и плюенето по всичко българско и родно Simple Smile

  Додо- сдържана и интелигентна.Също си промених много мнението за нея в положителен смисъл.

  Деяна-приятно любопитна.Докато не разбере нещо, няма да миряса Simple Smile

  Ерика, без промяна.Харесвам си я много.

  Biby, винаги ми е била много симпатична и със страхотно чувство за хумор.

  Тарталета, слабостта ми.Винаги каквото й е в главата и това й е на устата.

  Може би пропуснах някой , ще допълня.

 

# 30
  • Мнения: 17 407
Биляна, на мен винаги си ми била симпатична, не съм забелязала трансформацията ти. Внимание! Не се подмазвам! Mr. Green

# 31
  • Мнения: 3 423
Първоначалното ми мнение не ме е лъгало.
Когото съм залюбила, не съм разлюбила.
Ермалъците не са придобили значимост.

# 32
  • Мнения: 1 072
Аз нямах бойно кръщение. Регистрирах се заради една тъпа спирала - Volume Shockig. Там и други се оплакваха, че ефектът е плачевен. Аз писах, че съм я върнала поради очевидната разлика между ефекта и рекламата. Имаше една потребителка Асинка, която не проумяваше как мога да постъпя така, та те щели да я продадат на друг.....  Grinning  Rolling Eyes

Известно време се мотах в КМ, а там няма кай знае какви словесни борби.  Grinning
После открих Клюкарника........... bowuu

Впечатлена бях от Чандра. Но се оказахме много под нивото й и естествено се отдалечи. Другите ми любимки са си тук, макар и по-рядко списващи. За всяка една по отделно, ще пиша като се върна от купона.

Естествено сега в кръчмата ще пусна слух, че сте толкова озлобени и отегчени, че не сте с нас, че сте пуснали тема, в която се коментират очевидни недостатъци на съфорумките. Това ще доведе до прибирането в прилично време на огромна част от колежките  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 6 167

Влязох тук, за да намеря момичета, живеещи в Италия, за информация. Беше в първите дни, като пристигнах.
После задълбах в клюкарски спорове, много се палех и взимах всичко много насериозно.
Мина ми. Сега откровено си губя времето.

# 34
  • Мнения: 17 546
Мина една година и един месец откакто съм тук! Никой не ме е "ял" така, че да ме стресне. И за миг не ми е минало през ума да напускам форума. Тук ми харесва! Сащиса ме веднъж само Мю, но после се смях на собствената си несъобразителност. Към никого не съм настроена враждебно, но понякога са приемали думите ми така. Тук намерих отговори на доста въпроси и искрено се забавлявам в някои теми.  Не знам за нова ли минавам още или за не толкова...

# 35
  • Мнения: 5 462
Я и аз да се запиша да почета малко клюки ... Joy Joy

# 36
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 284
Едно от първите ми сдърпвания във форума беше с Lady Marmalade по повод няколко мои поста на латиница. После изяснихме недоразуменията, като цялостно присъствие тя ми е една от любимките.

Значителни промени не забелязвам твърде  Rolling Eyes. Всички злобарки ще си умрат злобни, всички гъзоблизци- също ще си останат такива...

# 37
  • Мнения: 476
Забравяте Съни нам коя си- тръгна си обидена и после се върна като Слънчева мама

Моето мълчаливо присъствие във форума датира горе-долу от тогава. Спомням си темата "Сбогом" и как я направиха на салата. Тогава активните потребители бяха други, направо да не влизаш в спор с тях. Сега самият форум сякаш е по-мек, по-толерантен.

# 38
  • Мнения: 17 407
Дежа пере също напусна и се завърна. Мисля, че промяната е само в ника му обаче, и сега непише толкоз често. Тогава нямаше конкуренция обаче Mr. Green

# 39
  • Мнения: 2 013
Почнах да пиша в близнашкия форум първо, после в мамите в чужбина. Но предимно четях. Не си спомням някой да ме е ръфал.
Но си спомням трансформациите на Дебеланата-Стойна Фиданка, която напускаше драматично, създаваше и друг форум, после се връщаше под едно име, сега е с второ - Вечерница. И се е забила нейде във фотошопа май...

И на мен ми липсва Кенга. Ама това щото съм сеирджийка.

# 40
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Дежа пере също напусна и се завърна. Мисля, че промяната е само в ника му обаче, и сега непише толкоз често. Тогава нямаше конкуренция обаче Mr. Green

Хм..не съм разбрала под кой ник се подвизава Перето  Thinking
Ама така е като рядко посещавам Клюкарника.

По темата май най - много Бомбето, помня я аз като Маги99, писахме си по повод Правителствена болница. Тогава една мила, кротка, спомням си и как се запознахме - на Ботев тя ме позна от аватара и ме заговори. Laughing Ама и сега ти се кефя много, да не ме разбереш погрешно.  Hug

# 41
  • Мнения: 17 407
Ами беше future pere, ама стана татко и смени ника. Мисля, че това съвпадна със завръщането, може и да греша кога точно е било.

# 42
  • Linz
  • Мнения: 11 619
В началото на 2005 г. мен ме сръфаха яко в една тема в ДиС. Спорехме с Додо и не помня коя беше другата мацка... Деяна ме обиди, а аз много се засегнах. После и Никол, Буболина и др. Бях сърдита на целия форум и реших повече да не пиша тук. Сега ми е смешно като се сетя Laughing Впоследствие се запознах с всички и видях колко са готини Hug

# 43
  • Мнения: 212
Мен пък ме приеха много добре тук и до сега си нямам никакви проблеми с никой. Не съм забелязал някои хора да са се променили много откакто съм тук (а то не е много време) - всички са били и са си останали любезни, внимателни, отзивчиви и винаги готови да помогнат на човек изпаднал в нужда. Внимателно четат всеки пост и се стремят да вникнат в него. Абе с една дума - нямам думи направо...

# 44
  • Мнения: 6 029
Ами беше future pere, ама стана татко и смени ника. Мисля, че това съвпадна със завръщането, може и да греша кога точно е било.

Така беше, да. Някога аз и той, а и Деяна спамехме много  Embarassed И ни се караха админи, ама ние - не! Пак продължаваме.

Омекнала съм била, прочетох.  Laughing

# 45
  • Мнения: 212
Между другото сега се сещам че според правилата е забранено да се обсъждат други потребители на форума. Аз така преди известно време бях пуснал една тема да обсъдим един член на форума и стана голяма дандания... Пък сега няма проблем...  Що така ... newsm78 Сигурно са променили правилата на форума явно...

# 46
  • София
  • Мнения: 4 423
Не си спомням да съм се конфронтирала с някой, не намирам и промени, старите дружки са верни на стила си и ме кефат все така. Heart Eyes
Мъчно ми е, че не пишат така често Confused

Последна редакция: сб, 22 дек 2007, 23:33 от Буболина

# 47
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Като се замисля не съм изпадала в конфронтации с някой във форума. Може да съм спорила, но чак да се цупя, сърдя и да спра да пиша в него не съм имала такъв момент. Вярно, че в началото само четях, след това пишех само в отчетните, а след това скачах от тема в тема. В зависимост от това от какво се вълнувам за това пиша и чета.  Peace

# 48
  • Мнения: 918
ПОвече чета, по-малко пиша.
някой залюбих от пръв поглед, други след това.
Липсва ми МК.   А и продължават да не ми харесват, хората които се взимат насериозно.

# 49
  • Мнения: 742
В една тема за ритнато куче разлаяхме кучетата, но дори не помня с кого.
Напоследък съм по-многословна, като цяло повече чета.

Дори не помня кога се регистрирах, преди около четири години.Сега си погледнах профила, регистрирала съм се преди две години  Shocked Странна работа, защо съм решила, че когато се роди Стеди се регистирах... От тогава си спомням само Никол, в която слава богу не виждам никаква промяна - все същата кротушка си е.

От популярните към момента, има около дузина, след които задължително влизам да чета. 

# 50
  • Мнения: 3 926
Хм, моето бойно кръщене беше... ами като попадах на чужди спорове Wink Още си спомням един от първите си постове ooooh! и се чудя как не ме изядоха с парцалите тогава Mr. Green Обяснявах (без самата аз да съм станала още майка) на една женица как спокойно може да даде боза на 8-месечното си бебе Mr. Green и май бяхме само две-три, споделящи това мнение. Още си спомням как много етично Ваче ме постави на място, ама съвсем меко и кротко. И още си я уважавам. Така и не сме се срещали на живо, но й се радвам виртуално.
Като цяло доста народ из Къмаческия се е променил положително. ама то сигурно е заради липсата на Мама ви Кенга Laughing
Като цяло форумът наистина стана по-популярен и логично - редовните потребители - по-толерантни. Все пак си се знаем, ама пък другите влизат, за да почерпят някаква информация.
Иначе регистрацията ми е от преди три години... колко вода изтече от тогава... и с колко хора се залюбихме Heart Eyes Ама и аз като Лисата - който си заобичах от началото си го тача и до ден днешен Grinning

# 51
  • Мнения: 3 405
За началните ни стъпки ли е темата?
Аз знаех за форума, но поради липса на нет мноооого рядко четях. После започнах работа, сдобих се и с домашен такъв. Започнах да търся колегите си и в Атола открих САКРИ  Heart Eyes Тя веднага ми метна линк насам и аз дойдох, и останах. Скочих с двата крака в клюкарника с ник Дяволина  Twisted Evil и в нашите деца. После, когато забременях (форума е виновен  Mr. Green) влязох и в другите подфоруми и си омекотих ника.
Не бях засичала караници, даже се изненадах веднъж, когато четях две форумки как се ядат и момичетата ми казаха, че всъщност нищо не съм видяла  Grinning
След известно време Тити ми писа ЛС, че ме познава.
Намерих страхотни хора тук  Hug
За Биляна се радвам, тя знае, че совите не са това, което са  Grinning

# 52
  • Мнения: 4 068
Когато се регистрирах тук потребителите бяха с хиляди пъти по-малко от сега. Пишех в Проблемно забременяване и там момичетата ме приеха много радушно. Още на четвъртата сутрин ми драснаха едно лично и ме поканиха на чат и така.....до ден днешен си чатим с тях. Обичам ги тия мацки-Тиа, Ва, Морена, Мама Фин, Шоши и т.н. Иначе хептен бойното ми кръщение ми го направи Моренката. Аз пишех на латиница и тя леко ме здъвка на лични да пиша на кирилица и аз веднага се поправих. После имах доста силни пререкания с Мама Кенга И лиорена, но след това и у двете открих добрата страна на нещата така да се каже и сега и двете ми липсват много. Ами това е то. Имам чувството, че са минали 100 години от тогава.

# 53
  • Мнения: 7 474
Само Никол ми се е запечатала от началото, заради броя мнения  Laughing , за радост не се е променила . Другите в началото не ги помнех и не ги свързвах с мнения, доста по-късно стана това и сега рядко се заглеждам по авторите  Wink Но пък аз в началота бях доста по-освободена в писането Mr. Green сега съм се стегнала  Laughing

# 54
  • Мнения: 17 407
Ренци, сетих се за мъжа ти. Много ме кефеше, ама не пише тоз човек! Джули мисля, че си е същата, де да знам.( не съм я виждала в лоша светлина, че да кажа да е омекнала). Спамеше се яко, да. Тогава който искаше чат- влизаше в чата, аз така и не отидох да видя как е там

# 55
  • Мнения: 4 068
Ааааааааа, жив и здрав си е мъжо ми, но напоследък не му остава време да пише. Иначе следи какво става на фронта. Laughing той е на моменти и като му дойде музата не мога да се докопам до форума от него.

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Още в началото като млад форумец влизах навсякъде и четях всичко. Ренци ми направи много добро впеатление в проблемно забременяване - сподели, че е омесила питка и ще ходи на църква за да пее попа за всички момичета, които искат да си имат бебета. Насълзиха ми се очите. А с Джули и Перето съм се напикавала от смях, то не бяха лафове, закачки. Преди месеци получих 2 ЛС-та от 2 потребителки, кото изведнъж изезнаха, влизах в порфила им и се чудех, защото ги няма повее от  година. Оказа се, че са си сменили никовете.

# 57
  • Мнения: 2 070
Най-разпалено в началото спорех в темата за протестите на майките, където се опитвах да убедя момичетата да се борим и за неосигурените и студентите. Големи емоции бяха там. Поименно не помня с кой са били най-големите пререкания.

Нещо като бойно кръщене ми беше леко спречкване с Дивиана, бях написала огромен пост на латиница в плевенската тема и то на коренно различно от нейното мнение - за една детска ясла, аз много я хвалех, тя не. Скара ми се и май ми пусна мнението на кирилица, чрез кредора. После съвсем случайно се запознахме пред едно кафе, докато раздавах флаиери за протеста в Плевен на майките по улиците. Тя ми каза коя е и аз и казах, че нищо лично и си е вършела работата и съм с добри чувства, нещо такова.

В Клюкарника в самото начало имах дъвчения с Кейси и Lennie по повод няква тема за 11 септември, в която критикувах Америка. И още няколко поста в други теми по тоя повод и срещу Буш. Последните големи спорове бяха с Ковачева в темата за Натура.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Първият ми спор беше в една християнска тема и, естествено, с Реза. Малко по-късно прочетох как Мама Кенга я нарече "огнедишащ змей" по повод тези теми. Но сега картинката е друга. А, иначе форума за мен се промени от калабалъка, който настана.

# 59
  • Мнения: 984
Аз се регистрирах на 12.10.2005г., доста бременна и доста поуплашена, защото имах проблеми със здравето. Метнах се в Отчетните Февруари 2006, защото там попадаше термина ми. От първата дружинка останаха да пишат само четири -пет от всички мами. Някак за мен лично се обезсмисли обсъждането на ежедневните проблеми. Честитим си рожденните дни и тези на децата.

Писах на Бу за помощ и на [desi], тя още не беше в "Родители преживели загуба". Пишеше в Януари 2006. И двете много ми помогнаха.

Имаше един момент, в който Клюкарника ми се виждаше като безвкусна салата с претенции.

След раждането не ми оставаше време за нет, а камо ли за форум. Ния се роди с проблеми и затова цялото ми време беше за нея.

После, в началото на това лято пак започнах да ровя покрай трудностите с храненето. И попаднах на интересни теми в  Клюто. Голямо впечатление ми направи Лиска, народа често я цитираше по постовете си, а други я боготворяха директно. Усмивката от профила й ми се стори твърде надута, но после се оказа, че Лиска е сладурче.

Сопраното беше с бан и всички чакаха с нетърпение да се "завърне". То не бяха ревове и сълзи, то не бе хълцане и сополи....въй, викам си, къв е тоз човек бе? Пък то - човек като всички останали с всички недостатъци и позитиви, все пак някакви.

Дона, Анджелина и ДеВаня ми направиха впечатление с умението си да са позитивни и откровени, даже се чудех дали Дона и Анджелина не са един и същ човек - стиловете им на изразяване просто са едни и същи.

Волф е просто уникален. Според мен мъжете, които мислят по този начин за жените са безценни.
Жозефина, смятам, е човек с принципи. Много ми е мила.

После Галл, Саня, Дренка и Нимфетка - много се забавлявам когато ги чета. Диалогични и остроумни, кефя се на хора, които въпреки всичко запазват добрия тон.

Естер, Ео и Мърморана - кралици на драмата. Интересно е човек да наблюдава промените стъпка по стъпка в ежедневието на някого, порастването, сблъсъка с живота, но отразен виртуално.

Май съм прекалено обстоятелствена, но това е за теб Стрелче. Помня, че си смени аватара тоочно като пусна предната подобна тема. Wink

Последна редакция: нд, 23 дек 2007, 14:18 от д-р Mишон

# 60
  • София
  • Мнения: 6 743
О, че интересно  Grinning
Имала съм спорове с Мамица (един), после се оправиха нещата  Hug Laughing
ДеянаЗ - и до днес , не знам защо!!!, като ти чета постингите имам чувството, че са повече ирония, от колкото истина....
С мама Кенга не съм имала взимане - даване, но на моменти ми липсва  Laughing
Доста хора ми се промениха в представите , особено след запознанства на живо!За мое щастие - в положителни аспекти  Hug
Мелена ме очудва все още на моменти - от една в друга крайност  Laughing - ту мила, ту много лоша  Laughing
Биляна, адски ме кефи, но останах с впчеателние, че поради личното ми непостоянство тя не споделя чувствата ми  Laughing  Hug
Никол, кефи ме, но си имам едно на ум  Laughing (обяснили сме се одавна с нея  Laughing )
Честно казано от форума съм получила много, ама много положителни емоции и запознанства, както и приятелства, според мен много ценни!!!
Липсва ми мъничко времето преди година някъде.Сякаш по-позитивно беше всичко и не така еднотипно в клюкарника  Laughing Hug
Май много се разприказвах.,....

# 61
  • Мнения: 6 315
Аз съм регистрирана от края на Окт. 2003-та, когато разбрах че съм бременна. Бойното ми кръщене направи Лиорена - бая се сдърпахме, после тя ми писа на лични и ми стана ясно, че е добър човек - просто е рязка. На нея дължа и избора на прекрасната педиатърка на Йоан  Simple Smile.
Стрелчето беше много мила и добра - такава си е и сега. Кротък човек Simple Smile.
МК винаги разбунваше духовете, както и Мамица и според мен за тях това си беше/е чиста проба забавление.
Биляна стана по-лоша тук, в живота си е все същия готин човек, сигурна съм в това, но и форумът много се промени (както сама отбеляза). Шани нещо зачезна и тя, а си е много готина! Буболина - откак роди стана голяма паника. Това не го казвам с лошо чувство, аз съм същата на моменти. Просто като че ли сега страховете й се засилиха, но я разбирам и си я харесвам Simple Smile.
Еми от скоро почти не се вясва, Кейси - също. Има хора, чиято липса се усеща осезателно. Осезателна промяна в другите не виждам.

# 62
  • Мнения: 3 835
Мемоари ли пишете бе? Laughing

Стрелче, не знам, честно. Сравнително отскоро съм, то тази тема май е за по-отдавнашните съфорумци. Форума се променя и форумците също, нормално е. Променят се и интересите ни, възгледите ни, няма как да сме все едни и същи.

# 63
  • Мнения: 6 206
Избягвам да анализирам, защото знам, че много от хората не са това, което се представят. И за хубаво и за лошо. Да, всички са по-меки, както и аз. Запознах се със страшно много хора, видях ги в различни светлини, има много задкулисна игра, която не е ясна на всеки и тече по кю, скайп и тн т канали, които не използвам за тази цел.
Но трябва да кажа, че бг мамма е велик форум. Често се изкушавам да го обясня в отделна тема, но ме домързява. Информацията, която има тук е буквално безценна.

# 64
  • Мнения: 2 401
На мен пък са ми адски смешни такива теми..  Толкова насеризно взимате някакви си никове... казвала съм го доста пъти, оценявате се, обяснявате се, подмазвате се, да се чуди човек за каво ви е това.    Тук всеки може да бъде всеки, я под влияние на цикъл, я на алкохол, я на  разни липси..  Ненормално е да се прави психопортрет на база писаници под влияние..
И аз не съм от скоро (а колко преди да се регистрирам съм чела и писала..) ама всички сте ми еднакво на душата, с много мааалки изключениица.  smile3503
Весели празници!  santa2

# 65
  • София
  • Мнения: 6 743
Толкова насеризно взимате някакви си никове...
Оценявам хората които се крият зад тези никове, а когато са само никове, не ги оценявам  Wink

# 66
  • Мнения: 750
Незабелязвам промяна в никой..... Rolling Eyes
Всички са си същите...ко има толкоз да се променя човек! Crazy
Всеки си е такъв къ'вто си е от първият ден когато се е регистрирал.А ако някой вижда промяна в друг,това не е защото я има,а защото си започнал да опознаваш човека и да го приемаш с позитивните и негативните му страни.С промяната в настроенията му,зависещи от личния му живот а не от това което се случва тък във форума.Един ден си добър...на следващият лош...Но това не е защото си лош наистина....
Така,че.....тук няма променени!
Има опознати.И нетолова опознати персони.
И мен много хора не ме харесваха в началото.....с част от тях сме изпадали в словестни дуели,но.....месеци по късно съм получавала на лични мили думи от тях.И това не е защото аз съм се променила......а защото те постепено са ме опознали.Приели са ме.
Като една част ме харесва,друга не.И тези които не ме харесват....е защото аз самата не ги харесвам.И нямам желание много,много да ги опознавам!А то се усеща и през компа.... Wink
И така...надявам се сте разбрали ко исках да кажа! Mr. Green

# 67
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Здравейте и от мен.
Като младши ентусиаст започнах да пиша в "Лична драма", разбирайте "Дом и семейство."
По едно време се бях обидила от едни по-остри забележки към мен, но вече забравих за какво точно.
Обожавах спама.

Що се отнася до Малена - всички забелязаха периода й на лошо отношение и необосновано злобни забележки, но той беше кратък и наистина се дължеше на едни хапчета.

Иначе "любимка" ми е Ксения с нейните безкрайни претенции, мрънкане и недоволство
Но напоследък и тя не се изявява твърде.

Затова пък се появиха едни гости и новорегистрирани, които започнаха да си дават авторитетното мнение за щяло и нещяло, при това абсолютно неграмотно.
Особено неприятни са мненията на тези, които още нямат деца, но дават мнение за отглеждането и възпитанието им.

# 68
  • Мнения: 351
Ренци, сетих се за мъжа ти. Много ме кефеше, ама не пише тоз човек! Джули мисля, че си е същата, де да знам.( не съм я виждала в лоша светлина, че да кажа да е омекнала). Спамеше се яко, да. Тогава който искаше чат- влизаше в чата, аз така и не отидох да видя как е там
Тук съм бе  Mr. Green Ама от грижи за детето и дома не остава време за форума.
А защо обсъждате други потребители /недай си боже модератори/ Grinning Grinning Grinning ще има санкции.
Аз лично хич не ги харесвам ама си мълча щот жена ми не дава да лая много  Mr. Green Grinning Mr. Green
Иииии някой помни ли , имаше един тип, пишеше от Италия - БИСТИ

# 69
  • Мнения: 6 039
Малена показа някава неособено дружелюбна своя страна и нещо като да поизтрещя лекичко в една тема за кметове и Варна... Оправда се с някви хачета, надявам се да е от тях. От тогава си имам едно наум за нея.

лелеее ooooh! ooooh!как помнят хората...наистина трябва да внимавам какво пиша Embarassed
за конкретната тема, дори не помня един ред от мислите си, освен че кмета НИ Ма КефИ Mr. Green Mr. Green Mr. Green

обаче онова с хапчетата беше истина, кошмарИн някакъв, супер ми влияеха на настроението изпокарах се  с всеки, когото познавам... всички се молеха да спра да ги пия ooooh! ooooh! ooooh!


Мелена ме очудва все още на моменти - от една в друга крайност  Laughing - ту мила, ту много лоша  Laughing


това изобщо няма нищо общо с истината - винаги съм мила, просто никой не схваща хумора ми /к`во съм виновна, ааааа/ hahaha hahaha hahaha bowuu

Последна редакция: нд, 23 дек 2007, 22:22 от Malenna

# 70
  • Мнения: 3 835
Малена, прочетох, излязох от темата, ама пак се върнах. Знаеш ли, май наистина си се променила. Много малко съм те чела, преди, докато бях в Хоби, но въпреки всичко ми звучиш странно, дори и сега. Това изобщо не означава, че промяната ти е на лошо, може и на добре да е. Разбира се, нямам цялостен поглед, съвсем така, моментно и интуитивно реагирам. За себе си лично, отчитам като недостатък прекалената толерантност и разбиране, която проявявам, не мисля, че се разбира правилно. В този смисъл казвам, че ако си станала по-остра, може и да е за добро.

# 71
  • Мнения: 6 039
....ако знаеш само колко подтискам острия си език, очи в очи не успявам, цялата ни фамилия имаме ужасно черно чувство за хумор и трябва много време, докато ми свикне човек
във форума това не става, а и няма нужда
аз почти не помня хора и никове, все ми е едно на кого и с кого пиша, обаче хората се впрягат, приемат форума на сериозно, и ми пишат черна точка Mr. Green Mr. Green Mr. Green
в крайна сметка явно съм доста противоречива, защото всеки ден получавам обяснение в любов, и обратното /по-рядко, обикновено в някакви теми в клюкарника/


много ме кефят такива теми

# 72
  • Мнения: 3 835
....ако знаеш само колко подтискам острия си език,
...........................

Съвсем точно изказа и моите мисли, само че аз повече не виждам смисъл, отколкото да подтискам острия си език. И аз не помня, толкова съм разсеяна и отнесена, не обръщам внимание. Това с приемането насериозно на форума, си е сериозен проблем, наистина. Преди време го осъзнах. Даже имах теория по въпроса, ама вече я забравих, че други проблеми ме налегнаха. Laughing

Най ме е страх от момента, в който евентуално и аз ще се взема насериозно, форума и себе си, себе си и форума и последствията от всичко това. Дано се измъкна овреме, не от форума като цяло, а от момента.

Теми всякакви, настроения също, всичко тече и се променя.

# 73
  • Мнения: 11 607
Незнам за бойни кръщения...но определено има съфорумки, с които искам да се запозная...

В началото влизах най-вече в чата........От там и с Лиорена, и с Мамица и с ред други мами се запознах......После обаче дойде форума...и се радвам,че една част от мамите, с които пиша по-редовно познавам, но ми се иска и с още да се запозная....

# 74
  • Мнения: 2 829
Аз съм от почти година във форума
Не са ме ръфали,-нямам бойно кръщене Mr. Green

от незабележимите форумци съм Wink
гледам да не попадам в словестни битки и скандали-- Winkизлишно е Wink
Определено има съфорумки с които бих искала да се запозная,



не бих казала че забелязвам някаква промяна  у някого,

# 75
  • София
  • Мнения: 2 437
Мдаа..променят се хората, променят си и никовете. На много хора вече не ги знам.
Преди само четях,а сега, когато пиша се чудя, дали този, с който си пиша не го "познавам" от преди Thinking
Моето бойно кръщене беше с достоен противник- Съни. Спорех си с нея под път и над път. Бях бременна и направо ме докарваше до истерия на тема репродуктивно здраве с високопарните си и компетентни изказвания.

От познатите ми никове (повечето от дир-а) се сещам за
Ню, която винаги успяваше да ме разсмее или развълнува. За съжаление вече не пише така "сочно" както преди години Mr. Green
Никол някак спря да дава съвети навсякъде (винаги съм била на нейното мнение) или ако го прави го прави доста по-меко. Може би й омръзна да повтаря едно и също  Laughing
Додо-додо вече я засичам все по-рядко. Около нейните мнения винаги се завихряше спор. Успява да те накара да пишеш по някоя тема. Като че ли преди постингите й бяха доста по парливи Thinking

Сигурно има още хора, за които мога да правя сравнения преди-сега, но скоро не съм им мяркала имената и не мога да се сетя за тях Mr. Green

# 76
  • Мнения: 2 070
Сещам се, че първият път като влязох в Клюкарника и имаше една тема, силно сърцераздирателна, за една Пухи или Пухи Пухи или подобно някакво и всички много се бяха шашнали за нея, някоя друга от съфорумките се опитваше да се свърже с нея и все не можеше, имаше драма, суицидни помисли, някакви такива. Какво стана тогава?

Какво ви притеснява в това някой да се изкаже положително-фамилиарн към някой от сорта на отслабнала си или личи си бременното ти коремче? В повечето случаи тези жени се познават и в реалността, виждат се отвреме на време, не само по форумски сбирки. Фамилиарниченето ми е странно единствено в отчетните, където обикновено не се познават в началото хората.

Никога не съм обръщала внимание на това колко са мненията на някой и са ми странни коментарите тук, че това има някакво значение. Всеки има право да пише където и колкото си иска. Никога не съм се чувствала новак.

Напоследък получавам много хубави лични съобщения от непознати и познати съфорумки, че ги настройвам позитивно, че искат да се запознаят с мен, че съм жизнена и ей такива. Много добре ми се отразява наистина, хубава емоция ми предизвиква едно такова ЛС и съм благодарна на форума, че така ми припомня забравена представа на мен за самата мен.

# 77
  • Мнения: 27 524
Разкажете за вашите трепети по въпроса.
споделете впечатления за съфоруците индивидуално. Кой, как, кога и защо (според вас) се е променил, за времето прекарано тук. Какъв е бил, как го намирате към днешна дата.

Трепети по форума нямам. Избягвам да пиша в Клюкарника вече заради прекалено изкривеното, заядливо, хапливо и кълвящо общуване. Не ми допада и не го разбирам. Пиша сега, защото те харесвам и уважавам, СтрелчеHeart Eyes
Не съм от старите тук. Запомнила съм от началото Биляна, Никол и Бу. С Никол се знаехме от дира и се отнесе много търпеливо към мен, Бу - също. В Биляна бях намерила сродна душа. Мама Кенга я заварих за малко преди бана; беше груба, озлобена и жалка. Едно е човек да е откровен, съвсем друго да обижда и да избива комплекси.
Към днешна дата съм оценила лично малко хора от форума - това са тити, Додо_Додо, Дуци, Тарталета, Кейси и Пипи Лота.
Много други уважавам и харесвам, но няма сега да изброявам; доста са, радвам се за което.  Simple Smile От много съм се разочаровала, но и това е съвсем нормално.  Flutter
Лошите и елементарни хора са ясни за всички; лицемерието и фалшът са на ниво, от видни по-видни, няма смисъл да се реагира и да се пада на нивото на някои хора, просто трябва да бъдем себе си, останалите да съжаляваме, добрите да обичаме, да помагаме и да не оставяме разочарованието от живота да значи за нас нещо, когато се касае за виртуално пространство и празни души.  Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 5 026
Не съм имала "бойно кръщене", но си спомням как Франзела Калина ме оплю много здраво в една тема за захранването в "Кърмене...". Аз,нали съм си кротка, не отговорих  Blush За това държах да видя нейна снимка от срещата 5 години Бг мама  Grinning  Иначе Мамица и Лиорена на мен са ми готини !

# 79
  • Мнения: 3 674
Влезнах в форума  с гръм и трясък... Crazy Разбуних  духовете... влезнах в "змиярника и насъсках кобрите " срещу мен..  Whistling Е и кво...Жива съм!  Mr. Green
  Кой ме приел.... кой не, дреме ми.... няма значение!  Купон да има!  Mr. Green
Забелязвам че някои"кобри" от змиярника  в форума  са станали по-мили...на какво ли се дължи  това?  Има промяна....newsm78

Харесвам Мамица и мама Кенга.
Директни са, не лижат задни части.... Тоест "право куме в очи". Виждам че на много хора тук те  липсват, на мен също. Tired

Последна редакция: вт, 25 дек 2007, 03:31 от redwine

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
redwine, ако беше влезнала във форума по този начин, то аз със сигурност щях да те забележа  Tired И какви са тия изрази  "лизане на задници", "кобри, змиярници" и т.н. За жена на твоите години не и прилича да говори като мома от околовръстното. Лесно е - като не ти дапада тук просто спираш да влизаш и да пишеш. Лек ден и Весели празници  Grinning

# 81
  • Мнения: 9 903
всъщност мама кенга беше банната два месеца преди роза66 да се регистрира.....за какви липси става дума, не знам.

# 82
  • Мнения: 11 314

Но си спомням трансформациите на Дебеланата-Стойна Фиданка, която напускаше драматично, създаваше и друг форум, после се връщаше под едно име, сега е с второ - Вечерница. И се е забила нейде във фотошопа май...

Формуски легенди....
Нямат край.
Защо всички си мислите, че сама съм създавала оня форум, не знам.
Ама почва да ми писва, честно казано.
Не съм се забивала във фотошопа - влязох за малко там и излязох.  ooooh!

# 83
  • Мнения: 1 937
Помня Мю и един революционен аватар. Направих опит за атака на кликата на кубинските бабички. Ниара и Дона дадоха по едно рамо, ама не ми беше там мястото.
Помня Кейси и Касиди - ама коя беше Кейси, коя Касиди?
Лиска ми събра погледа в точка. То ерудиция, то огън, то ... Лиска.
С ДЕ ВАня се "сдавихме" на тема значението на думата "любовник". С Франзелата спорихме как се пише "не знам", "не мога", "не искам"... ЕлиТ се притече на помощ.
Шарено ми беше. Хем ми се искаше да участвам в "тарапаната", хем не ми стискаше. Та си избрах моливи. Шарени. Пишеш, триеш. Пишеш, триеш.
После се появи Сопранов. И започнах и да пия  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 3 674
всъщност мама кенга беше банната два месеца преди роза66 да се регистрира.....за какви липси става дума, не знам.
Какво толкова се чудиш...нали мога чета. Има все още нейни постинги в архива.

redwine, ако беше влезнала във форума по този начин, то аз със сигурност щях да те забележа  Tired И какви са тия изрази  "лизане на задници", "кобри, змиярници" и т.н. За жена на твоите години не и прилича да говори като мома от околовръстното. Лесно е - като не ти дапада тук просто спираш да влизаш и да пишеш. Лек ден и Весели празници  Grinning

Ами това за змиярника  и за кобрите не съм го измислила аз...от отдавна си е. Правиш се на паднала от небето ли? А ти засегната ли се почувства...Странно? И не е задължително ТИ  да забелязваш всичко... кой влиза и излиза от форума...нали ? И  за какво  околовръстно ми говориш на мен, я си виж  аватара...доста е околовръстненски.
И  айде да не ме поучаваш ако обичаш как да се изразявам в форума...Ясна ли съм Grinning

Последна редакция: вт, 25 дек 2007, 16:21 от redwine

# 85
  • Мнения: 2 013

Но си спомням трансформациите на Дебеланата-Стойна Фиданка, която напускаше драматично, създаваше и друг форум, после се връщаше под едно име, сега е с второ - Вечерница. И се е забила нейде във фотошопа май...

Формуски легенди....
Нямат край.
Защо всички си мислите, че сама съм създавала оня форум, не знам.
Ама почва да ми писва, честно казано.
Не съм се забивала във фотошопа - влязох за малко там и излязох.  ooooh!


А съществува ли онзи форум още? Не, не си мисля, че си го създавала сама, бяхте групичка от чужбинските мами. Просто се сетих за темата "Сбогом" или както там се казваше... За появата на другия форум, темата на Мама Кенга за създаването му и личните съобщения, завръщането ти като А.... У.... нещо си не помня... А за фотошопа ти сама някъде беше казала, аз там не съм влизала.

Помня и Теа и Луис Даниел... Тук ли е Теа?

# 86
  • Мнения: 3 932
Много по-здрави и весела Коледа от Мама ви Кенга, таман си допихме ракийката с нея  Mr. Green

Стрелче,
щЪ прощаваш за спама,
ама гледам да почивам на чужди лаври, белким някой си спомни и за мен Mr. Green


Иначе, ако трябва да си говорим за форумците, удоволствие е да срещна постинги  (не дай си боже теми) на Мамица и още една потребителка, която обаче явно си е сменила ника, та немога да я идентифицирам посмъртно, отличителни белези (бивши)-прасе на аватара, произход-Хасковски.

И други разни потребители съм запаметила, но не съм се впечатлила...то, не че чета много  Whistling

ПС (второ включване) : никога не подминавам мнения на An Mary, личност, с която би ми било интересно да се запозная...

Весела Коледа на всинца ви!!!

Последна редакция: ср, 26 дек 2007, 06:04 от МИНЕрВАта

# 87
  • Мнения: 1 072
Не съм засекла въпросната торбеста, но съм засичала Мамица в спорове. Директни обиди и обвинения. Никакъв финес, никаква оригиналност, нищо. Но подозирам, че тя може да се окаже една мила жена, лишена в ежедневието си от достатъчно внимание и решила тук да спечели на всяка цена такова. Явно не е успяла да блесне с друго, освен с грубия си език и нетолерантно поведение.

Djane  и redwine също реагират доста първосигнално на предизвикателствата. Юруш с главата напред в битката и с първото, което ни дойде на ум. Трябва им малко сдържаност и повече тактика в спора.

Мишон е с нестабилно поведение. Малена е артист, но за съжаление и тя още търси себе си.

Мю, Дона, Лиска пишат рядко. Явно още си преживяват форумската криза. Мястото им стои празно. Сигурна съм, че ще се върнат.
Сопраното и той е в криза, но той не мълчи. Той държи да ни покаже колко сме му смешни.  Grinning От алкохола ще е. 

Мисля че, Verdad преглъща мнението си. С нетърпение очаквам някой ден да не издържиш и да го покажеш. Зарежи толерантността поне за малко. Човек има нужда от битки, а тук те поне са безкръвни. Покажи поне един недостатък. Иначе не вярвам, че си истинска. Същата диагноза заслужава и Василиса Умница.

Кейси влиза регулярно да дава някакви признаци на живот.

Сексът в Клюкарника умря откак си тръгна Касиди. За това пък недоклатените се увеличиха десетократно.

Secretgarden, имаше нещо приказно в тази жена. И забелязвах ту импулсивна вяра в кауза, ту отегчен песимизъм.

Анда ни избяга. Тя внасяше малко възвишеност у форОма, но ние дотолкова свалихме нивото, че тя не може да се наведе достатъчно. Също като Чандра.

Защо знам толкова малко за Umbra? Момичето с кашон върху главата. Защо не си показва лицето? Отрича всяка недуховна красота в свърталището на пепелянките?

Нещо се случи със Safo. Изчезна за малко и се върна неузнаваема. И тя вече е воин.

Анджелина и Де Ваня не се променят обаче. Те са пейсмейкърите на Клю-то. Поддържат темпото обикновено с приятни шегички. Не си спомням тяхна битка. Май не влизат в схватки.

Също като моите любимки - Zorie и щях да кажа Дуци, но тя отскоро не следва тази линия. Запътила се е да се превърне  от слънчево момиче в хейтър като нас.

Аз обичам ДеЩоВиди. Харесвам ентусиазирани, неизчерпващи се и неуморими млади хора. Смятам, че тя ще бъде такава и на 60 години - млада. Тя е натюр, тя е green point, тя е Мис Еко. Скоро ще я отегчим и ще ни зареже.

Кроасания - какичката, на която искам да приличам като порастна.

Следва продължение..........когато пак ми се допише


Последна редакция: ср, 26 дек 2007, 10:10 от пЛетящата крава

# 88
  • Мнения: 2 556
Нищо не помня от началото, оказа се, че съм се регистрирала в деня, в който съм забременяла с дъщеря ми и явно съм била повече на бременна вълна, отколкото на вълна спорове или клюки. Иначе самата аз си признавам, че ако не съм в настроение, мога да се заяждам с всеки в Интернет пространството (къде-къде по-лесно е, отколкото да товариш реалните си познати  Simple Smile)

# 89
  • Мнения: 7 110
Част от форумците за мен вече са не само виртуално присъствие.
Превратна точка.

# 90
  • Мнения: 5 370
Аз пък съм фен на Мишон. С удоволствие бих се запознала с нея наяве по време на някое прехвърчане мое из Варна. Heart Eyes Мисля, че успях да надникна отвъд "нестабилносттаи злобата", в която доста народ я обвинява.Много приятен събеседник е извън общофорумските виртуални пристъпи на логореи и диареи. Mr. Green Просто не е свикнала на мурафетите ви и се връзва. Но ще се изучи. Peace
Кроасания-любов от пръв поглед преди 2-3 години, не помня вече. За другото-ние си знаем.  bouquet
Бяхме много върла банда с Отчетни март 2005. Постепенно нещата се разпаднаха....някои забременяха с втори деца, други го ударихме на....други неща. Ех.....спомени.

# 91
  • Мнения: 6 039

Мишон е с нестабилно поведение. Малена е артист, но за съжаление и тя още търси себе си.


Защо за съжаление? Представяш ли си на 30г да се бях намерила - животът ми щеше да сп Cry  Cry Cry

С голям интерес прочетох писанията ти. Наистина ли  така добре познаваш тези хора? Аз за нито един нямам впечатления, едва ли бих могла да ги охарактеризирам толкова подробно.
Сега си създадох някаква представа за тях, ама дали е истина Thinking Thinking Thinking

# 92
  • Мнения: 6 029
redwine, видях анализа. Но е доста кратък и не особено положителен. Явно за това си недоволна.

# 93
  • Мнения: 2 070
Летящата е права. Малена не е сърдита на Летящата. Анализ направен.  Grinning Сега за кого ще си говорим? За Жоро01?
мда,аз мога да ви кажа последния му ник Whistling
елементарно, Уотсън, и други сме минали през 6-ти отдел. Whistling
предпоследния му беше-сексуално активен ooooh!
само за секс говори тоя човек.
от четири дни не съм чела,сексуалните му подвизи,
може пак да са го баннали Thinking

# 94
  • Мнения: 3 674
Е  Julie, колкото толква сега ти пък много искаш да знаеш за мен.Важното е че ме е забелязала...  А аз ще  чакам положителен  анализ за тебе... Heart Eyes Ти не беше ли номинирана в "Черно злато" ?....  Thinking

Уух че готина темичка, показваме се от хралупките... " една по една"... Heart Eyes

# 95
  • Мнения: 3 423
предпоследния му беше-сексуално активен ooooh!
само за секс говори тоя човек.
Това е Тонколона-Басова, ако обичате.
Не бъркайте бенца със заставата, моля.

redwine, роза66, това ти ли си, бре?!

# 96
  • Мнения: 3 674
Да...Лиске... Wink Ти не ме позна нали, иначе веднага щеше да ме" схрускаш" при първа възможност, нали... Joy Смених си  ника, че се появиха още две rozi..  Едната е   roza45 и другата не я помня.Ще ни бъркат...

# 97
  • Мнения: 3 423
Розке, аз съм сладурче, бе,
няма да те схрускам, споко.
Защото не си се променила.

# 98
  • out of space
  • Мнения: 8 573
 А аз ще  чакам положителен  анализ за тебе... Heart Eyes

Имаш го! Познаваме се от 10 години. Вярно е злато  Heart Eyes

# 99
  • Мнения: 822
Като цяло ми се струва,че форумът страда от тежка форма на циклофрения...Явно природонаселението масово злоупотребява с антидепресанти.Или подскача в необяснима празнична еуфория,или изпада в абсистенция...Средно положение няма.

# 100
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не мисля, че някой се е променил. Вероятно аз съм се научила да разбирам.

# 101
  • Мнения: 3 835
Дружеският шарж на Летящата е забавен, представям си я как с тънка усмивчица и много добро чувство го е писала. Но не за всичко съм съгласна. Мамица и мен ме озадачава, още повече, че знам от хора познаващи я на живо, че е много мила и приятна. Но дали търси внимание с груб език и отношение, не знам, може и друга да е причината. Може това да е нейния начин да изпуска парата.

Малена на място отбеляза: „Защо за съжаление............”, човек цял живот търси себе си и се променя, в зависимост от заобикалящите го обстоятелства. Промяната е хубаво нещо, застоя и зациклянето, не.
За кризите, надали е толкова просто.
Сафо, много ми липсва. Помня е, когато бях новак още, попаднах в една нейна тема. Много интересна, артистична и богата на емоции. Ето една промяна, която ме натъжава, липсва ми предишната Сафо.
Забелязвам много готина промяна в Жозефина.
Тези, които познавате Стрелче по-отдавна, каква промяна забелязвате при нея?

# 102
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Тези, които познавате Стрелче по-отдавна, каква промяна забелязвате при нея?


Освен, че липсва, за да работи- си е същото врънкало  Heart Eyes Laughing

# 103
  • Мнения: 11 314

Но си спомням трансформациите на Дебеланата-Стойна Фиданка, която напускаше драматично, създаваше и друг форум, после се връщаше под едно име, сега е с второ - Вечерница. И се е забила нейде във фотошопа май...

Формуски легенди....
Нямат край.
Защо всички си мислите, че сама съм създавала оня форум, не знам.
Ама почва да ми писва, честно казано.
Не съм се забивала във фотошопа - влязох за малко там и излязох.  ooooh!


А съществува ли онзи форум още? Не, не си мисля, че си го създавала сама, бяхте групичка от чужбинските мами. Просто се сетих за темата "Сбогом" или както там се казваше... За появата на другия форум, темата на Мама Кенга за създаването му и личните съобщения, завръщането ти като А.... У.... нещо си не помня... А за фотошопа ти сама някъде беше казала, аз там не съм влизала.

Помня и Теа и Луис Даниел... Тук ли е Теа?
Темата Сбогом я писах породена от лични причини, които нямаха нищо общо със създаването на другия форум, както много тук мислят. Имах семейни проблеми свързани с езични недоразумения, довели до дилемата развод с единия или с другия. Кой както иска да го разбира.
Другият форум не съществува. По много причини. Но не аз го закрих.
Тея е тук от време на време. Много работи. Скоро писа в една тема на Деметра за старите муцуни, дано си я мернала.
Регистрацията ми е с А...У... Това е просто екранно име. Както преди стройната. Wink

# 104
  • Мнения: 3 835
Вечерница я познавам от подфорум "Хоби", от темата на Лулу. Имам много приятни и хубави впечатления от нея. Чак започвам да се чудя за същия човек ли говорите. Изобщо не ми се връзва представата за нея, с всички намеци за интриги, които споменавате. Уточнявам, нямам представа за какво говорите, но имам много добра представа за Вечерница и досега първоначалното ми мнение за някого, не ме е подвело.

# 105
  • Мнения: 984
...Явно природонаселението масово злоупотребява с антидепресанти.

Ей на това му казвам анализ! С едно изречение всичко се казва и за минало, и за настояще, и за бъдеще на форОмната зависимост!

Браавос, мацка!

Апропо: народонаселението е системна част от природонаселението! Много съм впечатлена за откриването на точната дума!

# 106
  • Мнения: 822
Апропо: народонаселението е системна част от природонаселението! Много съм впечатлена за откриването на точната дума!
Като изключим специализираните форуми за флора и фауна,аз не се сещам за друг подобен,където толкова много да се споменават различни животински,а и растителни видове...Иначе думата е все по-често употребявана,за жалост...

# 107
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Струва ми се, че откакто тони сопрано си смени картинката в ника, стана по-язвителен отпреди.

# 108
  • Мнения: 212
Струва ми се, че откакто тони сопрано си смени картинката в ника, стана по-язвителен отпреди.
Това е щото картинката му е една такава язвителна...

# 109
  • Мнения: 17 407
Сопранов ни предупреди, че става зъл по КОледа.

# 110
  • София
  • Мнения: 4 423
Не е заради това - изчерпа се момчето вече Sunglasses

# 111
  • Мнения: 3 405
Не смятам, че е така.

# 112
  • Мнения: 212
Той е неизчерпаем Simple Smile

# 113
  • Мнения: 2 792
 Първите ми форумни наблюдения, бяха че е пълно с хора, които бързат да пишат, първосигнално, в последствие се потвърдиха, което не означава че не харесвам първосигналните реакции, напротив те издават много, нямаш време да проучиш матрицата и реагираш истински(инстиктивно). Мисля, че това е и онова загубено очарование на няколкостотинте човека ,които пишеха в началото. Сега всеки или почти всеки осъзнава, че виртуалното пространство е огромно и общодостъпно, самоцензурира ме се, а хората, които не го осъзнават или пишат за първи път първосигнално, иронизираме.
 п.п. Пак не съм съвсем по темата.

# 114
  • Мнения: 2 013

[/quote]
Тея е тук от време на време. Много работи. Скоро писа в една тема на Деметра за старите муцуни, дано си я мернала.
[/quote]

Не, не съм, за съжаление. Ще потърся. Деметра ми липсва като автор. Може и да е тук, де, но на мен не ми остава много време за форум, обикновено прелитам само през клюкарника.

# 115
  • Мнения: 2 070

Струва ми се, че откакто тони сопрано си смени картинката в ника, стана по-язвителен отпреди.
Това е щото картинката му е една такава язвителна...
Борисе, не търси под вола теле! И защо още не си се гръмнал?!
Щото съм страхливец затова. Ако не бях досега да го бях направил...
Боре,що не събереш кураж да гръмнеш Сопрано.
Каузата си струва жертвата ooooh!

# 116
  • Мнения: 19 296
аз не помня какво съм писала в началото.не съм се карала с някой.чак след това започнах да забелязвам,че когато някой потребители са с повече мнения се мислят за голяма работа и едва ли не мнението им трябва да се зачита като вездесъщо.Клюкарникът го забелязах доста късно,а и сега рядко пиша тук.
от началото съм запомнила само Лиска.беше ми много странно защо винаги отговаря с ирония,дори когато темата е сериозна.сега определено се е променила и е омекнала.

# 117
  • Мнения: 4 585
Нищо не е омекнало на Лисицата.
Още иронизира всичко - пролог, епилог, некролог.

# 118
  • Мнения: 1 072
Лисицата не защити титлата Мис "Право куме та в очи". Нито един коментар по темата в темата. А аз така исках анамнеза от шампион.  Grinning


...., човек цял живот търси себе си и се променя, в зависимост от заобикалящите го обстоятелства. Промяната е хубаво нещо, застоя и зациклянето, не.

Протестирам. Да намериш себе си не е застой или зацикляне. Поздрав- Самотна лодка. Едно неизвестно изпълнение на Васко Найденов.    Wink

# 119
  • Мнения: 3 569
И аз съм се сдухал нещо. Сигурно е от лепилото дето го дишам.

# 120
  • Мнения: 1 184
...., човек цял живот търси себе си и се променя, в зависимост от заобикалящите го обстоятелства. Промяната е хубаво нещо, застоя и зациклянето, не.
newsm10

Нищо не е омекнало на Лисицата.
Още иронизира всичко - пролог, епилог, некролог.
Но го прави с финес  Grinning.

# 121
  • Мнения: 2 952
мале , вий сте скици  ooooh! нямате умора ....

# 122
  • Мнения: 17 407
Пере, аз не виждам промяна, бе. Сдухвацията е всеобща за форумците, така че не се брои Mr. Green

# 123
  • Мнения: 1 113
Когато се регистрирах мама Кенга беше във вихъра си, Ню ме грабна още в началото (наистина много липсва напоследък), Реза сякаш не решеше толкова остро. Помня, че слънчева мама и Джулияна се караха за някакви бележки за ток, имаше и още една бгникони или нещо такова (на латиница), която доста хапеше. Мю пишеше често, а Лиска май повече се подвизаваше в Чужбинската гора.
Аз влизах предимно в Здравния и Нашите деца, Клюкарника не ме вълнуваше толкова. Може би затова съм създала грешно впечатление у някои, не съм от най-милите.

# 124
  • Мнения: 3 835
Протестирам. Да намериш себе си не е застой или зацикляне. Поздрав- Самотна лодка. Едно неизвестно изпълнение на Васко Найденов.    Wink

Разкошен поздрав! Благодаря! Тактик си, тактик. Grinning

Мисля, че Летящата е отбелязала голям напредък, откакто е във форума. Знам от сигурен източник, че вече плете на 6 куки.

# 125
  • Мнения: 1 072
..... което ме подсеща че съм обещала на мои последователи статията ми - "Английският ластик - истини и заблуди".  Mr. Green

# 126
  • Мнения: 2 829
мале , вий сте скици  ooooh! нямате умора ....


 Peace Peace Laughing

# 127
  • Мнения: 7 837
Имам някакъв спомен, за първата възмутителна тема в Майките, относно списването на Пере-то в женски форум. Май автор беше Биляна...  Simple Smile

# 128
  • Мнения: 6 029
Имам някакъв спомен, за първата възмутителна тема в Майките, относно списването на Пере-то в женски форум. Май автор беше Биляна...  Simple Smile

Хоохох и аз си я спомням.

# 129
  • Мнения: 5 370
Имам някакъв спомен, за първата възмутителна тема в Майките, относно списването на Пере-то в женски форум. Май автор беше Биляна...  Simple Smile

Хоохох и аз си я спомням.
Може ли да се открие в Архива? От доста време пиша, ма не се сещам.... newsm78

# 130
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
И аз си спомням  Grinning Даже май му се беше карала на ЛС

# 131
  • out of space
  • Мнения: 8 573
И аз съм го изпуснала това. Защо му се е карала?

# 132
  • Мнения: 6 029
Щот пише в женски фором. Ама не мога да я намеря, архива не работи.

# 133
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


                    JoyАз бях, но темата я няма.Търсих я скоро, но беше изтрита.Тогава Перето даде един съвет на бременна жена, която беше притеснена и той я довърши Simple SmileПерето ми е любимец от мъжката част тук и жалко, че се включва рядко.

# 134
# 135
  • Мнения: 9 865
Първите ми форумни наблюдения, бяха че е пълно с хора, които бързат да пишат, ...
Много вярно. Често се случва да премълчавам, изтривам и пропускам да пиша, защото ми се струва, че първосигналната ми реакция е тъпа. Тя не, че второсигналната не е.

# 136
  • Мнения: 3 569
И аз си спомням  Grinning Даже май му се беше карала на ЛС

На лични не ми е писала. Просто пусна тема "Има ли място един татко в женски форум?". Ако трябва да съм искрен - много гадно ми стана....  Mr. Green манило-бешало .... Пийс мама, пийс Wink

# 137
  • Мнения: 3 405
Гейминг ли беше с един горящ аватар?

# 138
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
И аз си спомням  Grinning Даже май му се беше карала на ЛС

На лични не ми е писала. Просто пусна тема "Има ли място един татко в женски форум?". Ако трябва да съм искрен - много гадно ми стана....  Mr. Green манило-бешало .... Пийс мама, пийс Wink
"Има ли място мъжкото мнение.....".Пишеше в бъдещите майки, ошашави жената Mr. Green.След години се разбрахме на ЛС Simple SmileНали сме колеги..................... Simple Smile

# 139
  • Мнения: 17 407
Гейминг ли беше с един горящ аватар?

МАй да. Къде зачезна тоз човек?

# 140

Общи условия

Активация на акаунт