Откъде и каква тенджера под налягане

  • 1 894
  • 9
  •   1
Отговори
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
Моля, кажете ми къде да намеря такава тенджера, която хем да не е 90-100 лв и нагоре и в същото време да е достатъчно надеждна!!!  newsm78
Искам да подаря на родителите ми, но не мога да отделя чак такава сума. Гледам в Метро едни турски- за 35- 40 лв. но не мога да преценя дали вършат някаква работа. С тия огъващи се капаци... и тънки ми изглеждат. Ако някой е купувал такава- моля за отзиви.
И ако сте видяли някъде надежден модел за около 50-60 лв ще ви бъда благодарна за инфото!!!
 Praynig Благодаря предварително  Rolling Eyes

# 1
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 437
Аз имам такава, каквато си описала от Метро. За капака няма проблем (Ползвам я вече 5 год), но дръжката й е пласмасова и отдолу се "изяде" ръбчето й от непрекъснатото плъзгане и не може да се затваря плътно - вече е неизползваема или почти, защото мъжът ми подпъхва салфетки под дръжката, за да предотврати отварянето. Смятам да си купувам на ФАгор, около 120 лв.
Моето мнение е, че по-евтините не са лоши, но не са и за дълга употреба.
Успех в покупката! Peace

# 2
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
Аз като ги гледах там, точно това палче също леко ме притесни. Ако може да изкара 5 год и не се очаква да гръмне- т.е има някаква защита- не е лош вариант.
А аз иначе имам Фагор от около година и засега съм доста доволна.Но ми е подарък.Най- напред в тях се вгледах, но гонят 100 лв и в момента с тия празници... плюс рожденичка току що изпразнувана и няколко други рожденици около коледа...  #Crazy ще фалирам.
Благодаря за инфото

# 3
  • София
  • Мнения: 128
Аз имам на Fagor от Технополис , която е с малка и голяма тенджара с един капак и кошница за зеленчуци на пара ! Струва 120 лв някъде и съм многоооо доволна !

# 4
  • Мнения: 4 970
Аз имам такава с огъващ се капак.Подарък ми е от свеки Mr. GreenЗасега няма проблеми( 2 години).

# 5
  • Мнения: 339
От Метро-Стейнбах май се казваше, около 70 лв-. страхотна е, много съм доволна-по-добре още 10-15 лв, отгоре-но да си ги заслужава!

# 6
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
Аз вече купих точно от Метро.Но такава за около 70 лв нямаше. Имаше само фагор-95, тефал- много- даже не запомних и тези турските 37-40 лв.Взех от тях- дават 2 год гаранция , има допълнителни вентили , знак за съответствие с ес и... след дълго чудене я взех и вече я подарих. Ще чакам отзиви за нея като сготвят нещо. Дано да не съм сбъркала. Благодаря на всички, които дадоха мнението си и ми помогнаха в избора.   bouquet

# 7
  • софия
  • Мнения: 257
Аз ползвам на Фагор вече година и съм много доволна.Взехме я от Технополис - беше около 70 лв.

# 8
  • Мнения: 1 655
Аз вече купих точно от Метро.Но такава за около 70 лв нямаше. Имаше само фагор-95, тефал- много- даже не запомних и тези турските 37-40 лв.Взех от тях- дават 2 год гаранция , има допълнителни вентили , знак за съответствие с ес и... след дълго чудене я взех и вече я подарих. Ще чакам отзиви за нея като сготвят нещо. Дано да не съм сбъркала. Благодаря на всички, които дадоха мнението си и ми помогнаха в избора.   bouquet
Аз от тези на Метро-турските съм подарила вече 2 и домакините са много доволни.

# 9
  • София
  • Мнения: 426
фагор или тефал почти във всеки хипермаркет ги има

Общи условия

Активация на акаунт