NAN ili fizolak>???????ПОМОЩ !

  • 1 525
  • 21
  •   1
Отговори
 Rolling Eyes Не е срамно когато не знаеш да попиташ.И тъи като за 1ви път станах майка , а всяка майка иска да е безупречна за своето малко злато искам съвет и помощ- Кажете ми кой продукт е по- добър НАН или физолак.Свекърва ми твърди , че изкуственото мляко НАН запича.А аз имам такъв проблем с моето бебе.Дайте съвет да зная коя от 2те да предпочета!

# 1
  • Мнения: 351
Първо,здравей!Аз бих те посъветвала да се спреш на Аптамил!Инак ние сме на Фризолак,Нана не ни подейства добре,ужасно се запече малкия от него.Фризолака има същата слава,но при нас нямаше проблеми. Peace
Поразтърси се из форума има доста теми за адаптетата!А всъщност ти с какво храниш бебчо сега?

# 2
  • Мнения: 5 940
И според мен млеката на Милупа са най-добрите. Синът ми е на Милумил и нито един ден, откакто се е родил не е бил запечен. Аптамил и Милумил са малко по-скъпи, но ти спестяват доста излишни главоболия. Предпазват те и от риска да захраниш по-рано, заради това, че детето е запечено. И все пак самото дете ти показва кое мляко е най-добро за него. Години наред българите не са имали друг избор, освен между НАН и Фризолак и пак децата им са здрави, ти решаваш.

# 3
  • София
  • Мнения: 15 215
И Нан, и Фризолак, имат славата на запичащи млека. Разбира се, това е много индивидуално, и ако някое бебе се е запекло от тях, това не означава, че при всички бебета ще има такъв ефект.
Аз давах Аптамил. Бебето ми нямаше никакви проблеми с него.
Напоследък, обаче, на пазара се появиха нови млека Аптамил, и доста майки се оплакват от тях.
Ако сега трябваше да избирам мляко за моето бебе, бих се спряла на Лактана Био. Не е особено популярно, понеже се продава от скоро, така че не вярвам много майки да ти го препоръчат. Но от отзивите за него и от информацията за самото мляко, мисля, че е добро.

Последна редакция: пн, 24 дек 2007, 08:51 от Vivi

# 4
  • Мнения: 27 524
И двете запичат. НАН е по-добре от двете.
Аптамил или Нутрилон са още по-хубави.

# 5
  • Мнения: 3 376
Фризолака има същата слава,но при нас нямаше проблеми. Peace
Поразтърси се из форума има доста теми за адаптетата!

Наистина няма нищо лошо да попиташ!Аз нямах възможност да го направя и започнахме/та и досега/с  първото мляко,което мъжа ми ми донесе от аптеката-Фризолак.
Проблеми сме нямали,запичал се е само няколко пъти в началото и това беше.

# 6
  • Мнения: 22 407
Аз до сега съм ползвала само NAN и не съм имала никакви проблеми със запек.
Изхожда си се редовно и със съвсем нормална консистенция.
Нямам наблюдения над други марки млека.

# 7
  • Мнения: 2 131
На мен ми препоръчаха Фризолака като най-доброто. Наистина бебо се запече от него, та поради тази причина давах Фризовом. Сега постепенно минавам на Фризо 2.

# 8
  • Мнения: 9 973
ние не сме доволни от НАН,а от Фризолак Peace

# 9
  • Мнения: 151
Нито едно от двете не е добро според мен.Идвете запичат.Аз ти предлагам Нутрилон или Хип -Ние сме на него и съм доволна.

# 10
  • Мнения: 45
И Нан, и Фризолак, имат славата на запичащи млека. ...
И аз съм чувала същото  Peace

Ние ползваме Милумил (на Милупа) още откакто ни изписаха от родилния дом. Много съм доволна от млякото и до сега не сме имали проблеми със стомахчето. Засега серията (Милумил 1,2 и 3) не е променена, за разлика от Аптамил-а, а и цената не е кой знае колко по-висока от другите млека - купувам го за 20-тина лв. (кутията е 800гр.). Wink

# 11
  • Варна
  • Мнения: 773

и двете НЕ са за предпочитане. Аптамил  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 4 586
Синът ми е бил и на двете млека и определено от НАН съм по-доволна. В момента е на него. Peace

# 13
  • Мнения: 4 546
от НАН се запече. минахме на Фризолак и всичко е ОК.
също станових, че се запича от капките за колики и когато прекаля с чая на копър на ХИП. така че и тези неща спрях.

# 14
  • Мнения: 403
Фризолак.  newsm10 Всяко дете е различно.

Общи условия

Активация на акаунт