Въпрос към майките на момиченца-вагинално течение?

  • 1 001
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 460
Бебка  от известно време има вагинално течение-съвсем бяло и леко зачервяване са срамните устни.Педито каза да я обтривам със смес от риванол и вода-равни части.Аз обаче не смея.От друга  педиатърка чух че риванолът бил токсичен за толкова малко дете.Моля ви помогнете ми със съвет!Много съм притеснена.

# 1
Хубаво е да се вземе секрет за изследване /това може да направи и един гинеколог - например твоят/. А риванолът вече не се използва почти никъде, освен в домашни условия за промиване на рани, например. Промивки се правят с калиев перманганат, но трябва да знаеш точно как - да ти покаже някой, който е правил, защото неразтворените кристалчета от него могат да причинят изгаряне. Заведи детето на гинеколог и той ще ти каже най-добре какво да правиш. Grinning

# 2
  • Мнения: 1 214
Би трябвало педито да вземе микробиологичен секрет,няма нужда от гинеколог.Освен това  две урини-стерилна и нестерилна.Обади се на лекаря и настоявай.Ти си в правото си!Ех,че ме е яд на такива доктори.И как може риванол Shocked  Това само бабите го купуват вече защото друго не знаят.Можеш да правиш бани със смрадлика,като отварата се сменя всеки ден.След измиване на дупето последното изплакване да е със смрадликата.Но не го прави преди вземането на секрета.

Даван ли е антибиотик на бебето?При моето момиченце от това се оказа едно течение.

# 3
  • Мнения: 303
Моята дъщеря имаше нещо подобно,но не системно,а 1-2 пъти-съвсем малко, не съвсем бяло..Педито каза, че е нормално-било заради полълнатите хормони от майката, когато още не е била родена. не знам при вас дали е същото, зачервяване ние нямаме..По-добре я изследвай!

Общи условия

Активация на акаунт