За пола на бебо

  • 29 661
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 250
Зависи от ехографа и доктора  Sign Exclamation
На мен за първи път ми казаха,че ще си имам момченце началото на 17 г.с. После в 20 г.с. ми потвърдиха и така до края на бременността  Laughing Аз съм доста нетърпелива и нямах търпение да разбера пола на бебето  Embarassed

# 31
  • MUC
  • Мнения: 571
Наистина зависи от доктора и ехографа. На мен ми казаха в 19 г. с. ато бях на пренатална диагностика, че ще е момиче и момиче си имаме.  А и това си бях втълпила още в началото Grinning

# 32
  • Мнения: 580
В 15 седмица Мазнейкова ми каза - 70 % момиче.Дали е така още незнам, но силно се надявам.
Трябва да е хубава и апаратурата и доктора, за да ти познаят по от рано пола.
Доколкото знам тя гледа някакви кости характерни за единия пол, но не съм сигурна  Embarassed

# 33
  • Мнения: 910
Цитат на: A.A.M.Belev
На мен в 4 мес. ми казаха ,4е ще е моми4е и така и стана Grinning



I pri men beshe taka!
No sum chuvala za tolkova frapirashti sluchai na greshki, kato primerno ne videli che bebetata v korema sa 2, ne samo 1, che ne viarvah do poslednia moment, moia doktor daje se obidi, che ne mu viarvam... Mi to kak da poviarvash - ako ne te gledat s 3D ehograf, to e takava muka da vidish kakvoto i da bilo...

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
а знаете ли тогава къде има 3D ехограв или видеозон, каква е разликата всъщност и досега не съм научила Confused

# 35
  • Мнения: 580
Цитат на: alegra
а знаете ли тогава къде има 3D ехограв или видеозон, каква е разликата всъщност и досега не съм научила Confused


Ехограф и видеозон са един и същи апарат.
Доста момичета говорят за този триизмерния, но мисля че се бъркат.Според мен има  такъв само в Св.Лазар /частната клиника/
От триизмерният изображенията са ето такива:

А повечето на които ние подим дават такова изображение:

# 36
  • Plovdiv
  • Мнения: 309
На мен и двете деца ги видяха и познаха в началото на 5 месец.Но знам , че много зависи от лекаря и как е разположено бебето.С първото го чакахме половин час да се обърне , за да може да се види хубаво.Някои доктори правят предположения по структурата на тялото.

# 37
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Цитат на: Evjeni
Мазнейкова категорично ми каза пола на бебка в 16-та седмица


i na men tia mi go kaza oshte v 15 sedmitza.Sled tova niakolko pati mnenieto na lekaria ,koito me sledi kazvashe sashtoto kato neia.
  v kraina smetka sht etriabva da izchakam osht emalko za da znam sas sigurnost dali i dvamata sa poznali.

# 38
И ние сме вече в 26 седмица, повреме на последният ни преглед бяхме в 24 , мислех си че ще може да се види, но уви Close  Нашият бебок беше решил че е световното по ритане  Wink  и лекарката не се нае да даде някакво предположение. Надявам се следващият път да бъде мъничко по- мирно. Laughing

# 39
И ние сме вече в 26 седмица, повреме на последният ни преглед бяхме в 24 , мислех си че ще може да се види, но уви Close  Нашият бебок беше решил че е световното по ритане  Wink  и лекарката не се нае да даде някакво предположение. Надявам се следващият път да бъде мъничко по- мирно. Laughing

# 40
  • Мнения: 317
Здравейте !!!
При нас едва последният път когато бяхме на консултация , докторката каза , че 90 % е момиче, предните пъти не се виждаше, беше със седалищно предлежание...и сега като се завъртя се видя...е все пак остават и 10 % за момче ....така, че не се знае...Simple Smile))

# 41
  • Мнения: 1 599
Po princip mnogo si zavisi ot ploda kak shte zastane... ima bebeta, koito se kriqt do posledno. Moqt sin oshte v 4 mesec go vidqha i na vsqka konsultacia podvarjdavaha, che e momche, dori pozna kolko tochno kilograma shte se rodi??? koeto az ne mojah da povqrvam, che uspqha.......

# 42
  • Мнения: 1 599
Цитат на: iva78
Цитат на: alegra
а знаете ли тогава къде има 3D ехограв или видеозон, каква е разликата всъщност и досега не съм научила Confused


Ехограф и видеозон са един и същи апарат.
Доста момичета говорят за този триизмерния, но мисля че се бъркат.Според мен има  такъв само в Св.Лазар /частната клиника/
LYGTo_ph.jpg[/img]


Triizmeren ima i v bivshata Tina kirkova...no ne znam dali vseki svobodno moje da se pregleda..

# 43
  • Мнения: 951
на 18-та седмица ми казаха(а е аз видях НЕЩО  Wink ),че е момченце,другата седмица ще ходим на УЗ и...ще видим,какво ще ни каже лекарят.А ной-сигурно ще е декември месец Laughing

# 44
  • Мнения: 192
На мен ми казаха,че може да се разбере кам 18-20-тата седмица,но аз отидох като бях в 24г.с и се видя ясно и 100% че ще е мома Laughing (и снимка имам)

Общи условия

Активация на акаунт