спонтанен аборт

  • 1 309
  • 15
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 748
Здравейте ,ще бъда кратка защото ми е много трудно да мисля за това.
На 2 ноември ми беше последния цикъл.Не ми се вярваше ,че съм бременна ,но видях положителен тест и повярвах.
На 8 декември прокървих,приеха ме в болница с 50% отлепяне ,и до вчера се мъчеха да го спасят.Видях му сърдечната дейност преди седмица ,но вчера се усетих ,че нещо става.Спря рязко да ми се гади ,мирише с две думи не се чуствах бременна.Съобщих това на докторите ,прегледаха ме .............нямаше вече сърдечна дейност.Аборт и днес съм вече в къщи.

# 1
  • София
  • Мнения: 626
Съжалявам мила Hug
Недей да падаш духом,аз също съм минала по този път и трябва да бъдем силни и да се справим с болката....а тя е голяма.
Тази вечер си пожелай да имаш друго здраво бебче.
Прегръщам те!  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 008
 И аз ти изказвам същите пожелания,като Бубето! Довечера си пожелай едно здраво бебче и се надявам за следващата Коледа да ни пишеш хубави работи! Hug

# 3
  • Мнения: 1 143
skela, съжалявам много  Cry

За съжаление трябва да се научим да се справяме с болката и да гледаме напред! Едва ли ти е до празнуване и коледни пожелания, но все пак ще ти пожелая с Новата година да дойде и новата надежда и сбъднатата мечта!

 Hug Hug Hug

# 4
  • Мнения: 1 335
Миличка, съжалявам много  Cry Hug
Душице, бъди силна и имай вяра! Съвсем скоро ще можете да пробвате пак. Ще бъдеш прекрасна майка на малко, сладко, здраво детенце, ще видиш Hug

# 5
  • Мнения: 2 382
Скела,толкова се зарадвах,когато прочетох за положителния ти тест,спомням си темата Cry
Ужасно съжалявам CryКаквото и да напиша няма да те утеши,но ти съчувствам от цялото си сърце Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 3 789
Ще копирам пост, който преди минута написах в друга, подобна темичка! Искам да ти дам кураж, защото и аз съм минала по този път.... Sad

Съжалявам за това, което ти се е наложило да преживееш!  Знам как се чувстваш, защото лятото и аз в тази седмица преживях същото
Знам какви са чувствата ти, познавам тревогите ти, досещам се за въпросите, които щурмуват из главицата ти!
Но едно ще ти кажа: случилото се е случило се! На всеки може да се случи и никой не е затрахован от това!
Изпитанията, на които ни поставя съдбата понякога са жестоки и тежки, но трябва да ги превъзмогнем!
Бъди силна, не позволявай на каквито и да е лоши мисли да помрачат един от най-истинките празници, а именно- Коледа!
Пожелай си нещо- НА КОЛЕДА СТАВАТ ЧУДЕСА!
И твоето чудо ще дойде скоро! Всеки има право да бъде щастлив!
Пожелавам ти спокойни Коледни и Новогодишни празници!
 

# 7
  • Мнения: 219
Каквото и да ти кажа в този момент няма да те успокои,но трябва да бъдеш силна и да не се предаваш.Много жени сме минали по този път на спонтанния аборт и знаем как се чувстваш. Аз от страха да не се повтори не се реших да забременея цели две години,а сега се радвам на голямото си коремче. Изчакай 3 менструации и опитай пак не се отчайвай, а върви на пред миналото не може да се поправи. Бог да е с теб в мъката ти и да те отешава

# 8
  • Мнения: 1 284
Skela,съжалявам много Hug

# 9
  • Мнения: 748
Благодаря за топлите думи.
Аз се опитвам да не мисля за това.Лошото е ,че дори една сълза не успях да пророня,а зная ,че ако поплача ще ми олекне.Ясно ми е ,че това се случва често,но лошото при мен е ,че причини има много.
Утре ще ходя да правя антитела дано там всичко е наред.

# 10
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 992
Скела, съжалявам много. Знам и колко много боли...
Моите сълзи също не потекоха веднага, мина известно време преди буцата в гърлото да се превърне в сълзи.

Изследвай и щитовидната жлеза.

# 11
  • Мнения: 7 716
Скела,  Cry. А лекарите казаха ли за причина за аборта?

# 12
  • Мнения: 3 453
Скела,
съжалявам! Sad Прегръщам те силно и ти пожелавам бързо възстановяване!  Tired

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Мила,толкова много съжалявам Cry

# 14
  • Мнения: 945
 newsm45 Нямам думи, не е честно!

# 15
  • Мнения: 748
Днес антитела правих и са отрицателни.Причините не зная може да са генетични ,може от аденома да са ,а и аз не знаех ,че съм бременна когато започнах да правя зъб.Умъртвяваха ми нерва с арсен,макар ,че доктора не допуска май да е от това.Каза ми ,че всяка пета бременност завършва така ,но това е да ме успокои.Нямам проблеми поне за сега с щитовидната жлеза.
Аз чесно казано го свързвам с аденома за съжаление въпреки ,че пролактина ми беше в граници.

Общи условия

Активация на акаунт