За кумовете...

  • 2 918
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 514
Здравейте Български майчета първо искам да пожелая Весело изкарване на празниците!Да има много здраве ,любов, щастие и благоденствие през новата 2008 година!  newsm10 smile3521 newsm10 smile3521 newsm10 newsm10!
Сега ще Ви споделя за какво ми е мъчничко за това че нашите кумове не се сещат да се обадят да ни питат как сме и аз не искам да се интересуват от нас ,но може поне да питат за мъничето!Незнам защо е така ! newsm78!Моля споделете Вие в какви отношения сте с кумовете си!Предварително благодаря и още един път ВЕСЕЛА КОЛЕДА И ЩАСТЛИВА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ!!!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 079
Бих ти препоръчала да облечеш момата в костюм на Дядо Коледа или поне да й сложиш една червена шапка на главата, купувате бутилка хубаво вино, букет цветя и се занасяте неканени на гости при кумовете си.
Като не се интересуват те от вас - интересувайте се вие от тях.
Може пък да имат проблеми - знае ли човек? newsm78

# 2
  • Мнения: 3 146
Много са ни близки, поддържаме тесни приятелски отношения. Вашите какви са ви били, преди да ви станат кумове? Не сте ли били близки? След сватбата ли се промениха отношенията ви? Странно ми е ...

# 3
  • Мнения: 69
И нашите кумове рядко се сещат да се обадят,но и никога не сме били много блиzки. Всичките ми приятели откаzаха тогава да ни станат кумове,zащото ги беше срам,че не могат да купят на булката каквото трябва.Та теzи уж семейство,приятели на мъжа ми и накрая пак аz си купих всичко,че да ме е яд,че zаради такава глупост,не ми станаха блиzките приятели кумове.
Ако наистина сте в добри отношения,не е лошо ти да ги потърсиш. Инка ти е дала много добър съвет.Ако не сте толкова блиzки,да не ти пука. Вярно е,че когато е zа детето,много по_тежко ги чувства човек нещата,но и с това се свиква. Hug

# 4
  • Мнения: 2 000
Нашите са същите. Все ние ги търсим, да ги попитаме как са, що са. Те един път не са се сетили Sad Скоро се бяхме срещнали случайно и решихме да излезем. Уговаряхме се, накрая те отложиха, не се сещам точно каква беше причината. Казаха, че ще се обадят да излезем след седмица. Още чакаме, минаха 3 месеца от тогава.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 552
Моя колежка ни запозна. Тя с мъжа си са дългогодишни приятели с моя и ги поканихме да ни станат кръстници.Уговорката беше само да се облекат и да дойдат на сватбата. Само си разменихме подаръци. Другите неща си ги купихме ние/ даже не знам какво по принцип купуват кръстниците/.Не искахме да ги задължаваме излишно. Виждаме се и се чуваме по телефона. Даже снощи се чухме. Мъжете ни пътуват и семейно се събираме по рядко.Май месец им ходихме на гости,но казаха без такива неща като пити, пилета и бутилки. Но след Новата година и двамата ще са тук и пак ще се съберем. Иначе с кръстницата се виждаме по често и разхождаме децата заедно. Готини са и са приятна компания.

# 6
  • Мнения: 409
Много сме близки, поне един път седмично сме заедно. Кума ми беше най-добър приятел в "моминските години", сега вече е най-добър приятел и на двамата. Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 39 740
Ние се чуваме по телефоните.

# 8
  • Мнения: 6 992
Въобще не отдавам значение на това кой ме търси и колко се интересува от мен/ нас Laughing
Такава съм си - ужасно дръпната.
Нашите кумове не се познаваха преди сватбата, сега се виждаме рядко, чуваме се от време на време - аз с кумата, той с кума. Добре ми е така.

# 9
  • Мнения: 514
Благодаря за отговорите на всички!Значи те са близки на съпруга ми!Аз се запознах с тях някъде 3/4 месеца преди сватбата той казва че са се чували преди това незнам може да не ме харесват знаели човек newsm78!Ние ще им се обадим за да ги поздравим и да видим пък може и те да си имат някакви проблеми...... Thinking
Още веднъж благодаря и Весело посрещане на празника днес  bouquet  bouquet

# 10
  • Мнения: 611
Ние с нашите кумове сме в перфектни отношения, виждаме се и се събираме поне веднъж седмично, те бяха приятели на мъжо от преди да се запознаем и после и аз станах много близка с тях, избрахме ги без да се двуомим за други и избора ни се оказа най- правилния, в момента кумата ми е най близкия човек с който споделям всичко Hug

# 11
  • Мнения: 4 965
Приятели сме. В началото не бяхме толкова близки, защото мъжът ми и кумът са приятели от години, а ние с кумата се запознахме малко преди сватбите /те се ожениха точно 1 месец преди нас/. Започнахме обаче да се виждаме често още между тяхната и нашата сватба, след нашата зачестихме и сега задължително си ходим поне 2 пъти в месеца на гости и още 2-3 пъти излизаме някъде /т.е. поне веднъж седмично/.
Събираме се с повод и без повод. Това лято изкарахме 10 дни заедно на море. Празнуваме имени и рождени дни заедно. Новата година също ще посрещнем двете семейства...

# 12
  • Мнения: 1 844
който държи да има близки отношения с кумовте си,трябва да помисли преди да ги избере.според мен не можеш да избереш за кумове хора,които едва познаваш и да чакаш след това кумството да е база за бъдещо сплотено приятелство.отношенията между хората не стават по поръчка.
ние сме си избрали за бъдещи кумове най-добрите ни приятели,с които сме в една компания от години и кумството им няма да бъде начало на приятелство,а логично следствие,след като са ни най-близки.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 020
Честита коледа на всички.
Ние пък имаме обратния проблем. Ние сме кумове на две семейства. Е то ми писна все аз да звъня, все аз да се интересувам как са, все ние да сме инициаторите.
А що се отнася до нашите кумове - те не се познаваха помежду си. Кумата е моя приятелка, кумът е на мъжа ми, и си поддържаме много добри отношения.

# 14
  • София
  • Мнения: 127
Ние с нашите кумове сме в перфектни отношения, виждаме се и се събираме поне веднъж седмично, те бяха приятели на мъжо от преди да се запознаем и после и аз станах много близка с тях, избрахме ги без да се двуомим за други и избора ни се оказа най- правилния, в момента кумата ми е най близкия човек с който споделям всичко Hug
най, ама най-близките ни приятели! Дано да е така завинаги! Много ги обичам и каквито и добрини и грешки да правим да си ги правим взаимно! Flutter
Честита Коледа!!!

Общи условия

Активация на акаунт