Условия за прием в детските заведения в София 2008-2009г IIра част

  • 21 597
  • 642
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 9 990
Сънчо-онези числа умишлено с атакива.Да са трудни з а разгадаване.Уж.А за шрифта-не само това в дизайна им е зле, ама айде...аз пожелавам без бъг да тръгне, което е егати мисията, па шрифта да ни е проблема.

# 631
  • Мнения: 7 376
                 За цифрите - не можем да ги видим защото са различни при всяко влизане.Не съм убедена ,че никой не приема запитванията защото реагира,когато не е въведен код. Според мен мнения,въпроси и предложения се приемат.

Последна редакция: пт, 04 яну 2008, 17:23 от Didia

# 632
  • София
  • Мнения: 2 686
Didia, числата в момента на формата за регистрация са едни и същи за всички, защото това е пример. Иначе ясно, че ще са различни за всеки и при всяко влизане.

Пенелопа, и аз това пожелавам, както и никой да няма проблеми с нета, защото лично аз не си представям кой ще ангажирам с това попълване - по-скоро ще стоя обута и облечена, та ако нещо запецне да търча или до интернет клуба в махалата (май по-добре) или до най-близката градина. Или дали да не взема да го посетя тоя клуб, може да е с по-добър нет от моя.
Хехе. Детскоградински маратон.

# 633
  • София
  • Мнения: 9 108
Дали правилно разбрах, че регистрацията с парола и всичко останало, ще става на 4-ти февруари в 9.00 най-рано  newsm78. Не можеше ли да се регистрираме по-рано?
- Ако ни класират на първо за желана яслена група в ОДЗ, това пак ли значи, че септември приемат детето или от юни?

# 634
  • Мнения: 7 376
Didia, числата в момента на формата за регистрация са едни и същи за всички, защото това е пример. Иначе ясно, че ще са различни за всеки и при всяко влизане.

Аз говоря за въпроси,предложения и т.н Вече влизах няколко пъти и винаги инфото беше прието.Тази част явно работи още от сега,защото и кодовете са различни при всяко едно от влизанията ми. Peace
              Когато и да ви приемат детето тръгва през СЕПТЕМВРИ.

# 635
  • София
  • Мнения: 545
За работене работи ... само да имаше и кой да отговаря. Ама петък все пак ден на майстора, снега изненада общината сега и системата за детските градини ги изненада ... вообще голямо изненадване  Outta Joint

# 636
  • гр.София
  • Мнения: 4 151

              Когато и да ви приемат детето тръгва през СЕПТЕМВРИ.
И на 15 (или 1-ви) септември в яслата ще влязат 20 ревящи деца ooooh!

# 637
  • Мнения: 382
Не е ли време да се отвори нова тема вече , тази 2-ра част също стана дълга.

# 638
  • София
  • Мнения: 6 259
Не е ли време да се отвори нова тема вече , тази 2-ра част също стана дълга.

Според мене е време, но кой ще я пусне?  Hug

# 639
  • Мнения: 382
Това го прави Клеопатра досега, но докато се вслючи може да станат 40 страниците .
.

# 640
  • София
  • Мнения: 6 259
Мисля, че може и някоя от нас да я пусне - цитира първия пост на тази, дава линкове към тази и предишната тема и готово...  newsm78

# 641
  • Мнения: 7 376
И на 15 (или 1-ви) септември в яслата ще влязат 20 ревящи деца ooooh!
По принцип тръгват от 1 септември и се приемат поетапно.Всеки ден по 1-2 деца в зависимост от отпуските и свободното време на родителите.Има деца,които идват и през октомври даже и през ноември за първи път.Това разбира се определя родителя.

# 642

Общи условия

Активация на акаунт