За зеленчуковите пюрета

  • 1 507
  • 23
  •   1
Отговори
Здравейте,аз съм захранила бебенцето си със тиква,картоф и морков.Купила съм му едни пюренца на Хип-тиквички с картоф и спанак с картоф и сметана.Искам да попитам мога ли да му давам от тях или да изчакам?Бебко е на 5 месеца....
Благодаря предварително и весели празници! People Santa

# 1
  • Мнения: 554
Вчера за първи път и дадох тиквички с картоф на Хип и много и хареса, но добавих 2 мерителни лъжички от нейното АМ и си го хапна цялото Peace а за спанак с картоф и Сметана бих изчакала.

# 2
  • Мнения: 5 940

За пюрето на ХИПП със спанака имаше цяла тема. Рано е за него. Пък и то в интерес на истината е с доста странен вкус, рядко бебетата го харесват, много е гъсто. Аз съм давала на сина ми, не сме имали проблеми, но даже и той не го хареса особено, а не е от отказващите храна..

# 3
  • София
  • Мнения: 3 524
това със сметанта и аз бих поизчакала да си призная.  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз бих изчакала и със сметаната и със спанака.

# 5
  • София
  • Мнения: 17 591
Аз лично бих изчакала със сметаната.

# 6
  • Мнения: 3 376
Ако бебето е под 6 месеца бих изчакала с всичко  Stop

# 7
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
Емма щеше да си изповръща червата от пюрето с картоф+тиквички. И бебетата имат вкус, явно. Mr. Green

# 8
  • Мнения: 491
Aз все още не съм давала със сметана или със спанак пюрета.Мисля,че за вас е малко рано.

# 9
  • Мнения: 864
Aз все още не съм давала със сметана или със спанак пюрета.Мисля,че за вас е малко рано.
И аз не съм давала,а ще станем на 8 месеца.

# 10
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Може ли някой да обясни защо не трябва да се дава спанак? И кога може да се въведе?

# 11
  • Мнения: 2 131
И аз все още не съм давала пюре със сметана и засега въобще нямам намерение. Спанак също не съм давала. Знам, че при бебета с по-чувствително стомахчета трябва да се внимава със спанака.

# 12
  • Мнения: 2 677
Сметаната е доста тежка храна. Аз дадох след осем навършени месеца. По-добре изчакай.

# 13
  • Мнения: 887
И за спанака и за сметаната ви е още рано. Аз бих ги дала към осмия месец.

# 14
  • Мнения: 1 596
Емма щеше да си изповръща червата от пюрето с картоф+тиквички. И бебетата имат вкус, явно. Mr. Green

Мойто пък ги обожава Laughing

Общи условия

Активация на акаунт