На колко години родихте детето/децата си?

  • 11 375
  • 160
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
НА мен лично студентка по медицина( и не само) и гледане на бебе никак не ми се вързаха. Родих първото  дете в началото на специализацията си, а второто- в края й. ЩЕ ми е трудно да чета с 2- те деца, но пък, ако бях отложила, можеше и само с едното да си остана...
Ако имаш кой да ти гледа детето, действай!
Вергилия, разсмя ме пак( не е с лошо, ей!)

# 16
  • Мнения: 3 405
Първия родих на 25 години, тъкмо се дипломирах - магистратура по маркетингов мениджмънт. Втория го родих на 33 години, докато карах магистратурата си по психология. Съчетах учене с бебегледане и двата пъти.
Аз съм на мнение, че не бива да се чака приключването на каквито и да е събития и тогава да дойдат децата. Но това е въпрос на избор Simple Smile

# 17
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
Първото на 23, а второто на 29г.

# 18
  • Мнения: 842
Първото на 21, второта - на 27г.

# 19
# 20
  • Мнения: 5 370
2 седмици преди да навърша 34.
Вергилия, когато правиш подобни изказвания, имай предвид, че НЯКОИ раждат и след 30, и то далеч не по ТЯХНо желание. И ако търсят на кого да оставят детето,е защото, примерно, вечер се прибират от работа къмто 20-21ч.  Mr. Green  Иначе спят с детето, гушкат го и никак не им липсват баровете. Сега превземат полянките, парковете и горичките.

# 21
  • Мнения: 106
На 19 години

# 22
# 23
# 24
  • sofia
  • Мнения: 7 477
на 23 и на 34 Peace

# 25
  • Мнения: 292
На 21год. Не беше планувано.Бях  студентка 2-ра година,не съм прекъсвала,след  един семестър завършвам.Майка ми много ми помага,ако не беше тя щях да прекъсна вероятно. newsm78

# 26
  • Мнения: 2 000
Първото на 26, второто на 28. Обаче по едно и също време завърших за бакалавър и забременях, тъй че не съм съчетавала двете работи.
Ако има кой да ти помага ще успееш да съчетаеш ученето с гледане на детето. Не, че иначе няма да успееш, ако имаш желание, но ще ти бъде доста по-трудно.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 745
На 27г. Бях завършила вече. Определено не мога да си представя учене и гледане на бебе  Rolling Eyes Но щом някои хора успяват, явно е възможно.  Peace Успех и в двете отговорни начинания!

# 28
  • Мнения: 3 405
Възможно е Simple Smile Ние с мъжа ми гледахме децата сами, не са ни помагали, бабите са далече. Организирахме се някак, няма как Simple Smile

# 29
  • Мнения: 27 524
Аз лично предпочетох да изчакам момент в който психически и материално сме били готови за това. Родих на 31.

Общи условия

Активация на акаунт