На кой се падна паричката от питката?

  • 7 627
  • 109
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 172
Една година така я нямаше парата в баницата и накрая се оказа, че една баба я е глътнала. Simple Smile



Ама ние я опаковахме, не бе малък залък. Все на някой щеше да приседне, ако я беше излапал Laughing

# 31
  • София
  • Мнения: 1 654
На детенце  Hug

# 32
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
На мъжа ми

# 33
  • Мнения: 1 883
На голямата ми дъщеря - Виктория  Laughing

# 34
  • Мнения: 677
На мен се падна, мноо ясно. Другият ми късмет беше - мързел. Очертава се идеална година.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Досега не ми се беше случвало от питка само с 1 пара да се падне на мен Grinning. Аз взех 2 парчета - за мен и за бебчо. И парата се оказа в моето. Искрено се зарадвах. Party

# 36
  • Мнения: 677
Янина, ти ли си на аватара?

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
В нас приготвихме питка с паричка. На първи тур на никой не се падна паричката. На втория се падна на майка ми.

# 38
  • Мнения: 3 423
На детето се падна паричката.
На мен - пътуванията. Нямам против.

# 39
  • Мнения: 3 622
На сина ми се падна и миналата година пак на него се беше паднала  Wink
Касичката му е все пълна  Laughing

# 40
  • Мнения: 573
Майка ми беше сложила 2 парички ,едната се падна на свекър ми , а другата на мен.

# 41
  • Мнения: 1 299
На мен  Mr. Green
не помня от кога не се беше случвало
при първа възможност ще ида да купя и запаля свещ с левчето дето ми се падна Wink

# 42
  • Мнения: 463
На мен! Ама изведнъж, не знам как, попадна в парчето на мъника  Wink - на 7-мото небе беше /нещо се заглавичка и я бутнах там/. Бях сложила много късмети, но си месих питката после /така че не бяха равномерно разположени/, но за всеки имаше и бяхме много доволни Laughing

# 43
  • София
  • Мнения: 62 595
На мен  Mr. Green
не помня от кога не се беше случвало
при първа възможност ще ида да купя и запаля свещ с левчето дето ми се падна Wink

Левчето от питката се дарява като се слага на иконата на Богородица. А свещите са си отделно.

# 44
  • София
  • Мнения: 6 011
Падна се в парчето, наречено на дома ни.

Общи условия

Активация на акаунт