Родени ли сте на празник?

  • 18 666
  • 421
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 75
Родена съм на 3-ти март. Когато бях ученичка, си беше обикновен работен ден. Но аз още от детската градина знаех какъв ден е и учителката винаги ме хвалеше когато говорехме за освобождението на България. Сега май се радвам, че е почивен ден, защото покрай него винаги има по още някой почивен ден и минавам в службата без да черпя. Не искам да си мислите, че съм скрънза, но просто желая да почерпя само някои от колежките си и рождения ми ден ме улеснява в това.    

# 31
  • София
  • Мнения: 2 104
родена съм на 8 декември
нищо особено, само дето като студенти се напивахме двойно Mr. Green

# 32
  • София
  • Мнения: 6 011
Родена съм на 3-ти март. Когато бях ученичка, си беше обикновен работен ден. Но аз още от детската градина знаех какъв ден е и учителката винаги ме хвалеше когато говорехме за освобождението на България. Сега май се радвам, че е почивен ден, защото покрай него винаги има по още някой почивен ден и минавам в службата без да черпя. Не искам да си мислите, че съм скрънза, но просто желая да почерпя само някои от колежките си и рождения ми ден ме улеснява в това.    
Не бихме могли да те помислим за скръндза!

Та, казваш, си от Габрово? Joy

Ей, да не се обидиш - шегичка!
Весела Коледа!

# 33
  • Мнения: 982
Да, 9.05 - День Победы Wink Харесвам си го. То не че е кой знае какъв празник...
Сестра ми е родена на тази дата.Аз-на Благовещение.

# 34
  • Мнения: 75
Не, не се обиждам. Наистина не съм скрънза, нищо че съм от Габрово. Познавам по-големи скрънзи от мен, които са от други градове. Но да не се отклонявам от темата, че съм нова тук, да не ми се скара някой.   

# 35
  • Мнения: 15 193
Аз съм родена на Ивановден.

И аз, но тогава е било Рождество.

# 36
  • София
  • Мнения: 5 752
Да, 9.05 - День Победы Wink Харесвам си го. То не че е кой знае какъв празник...
Сестра ми е родена на тази дата.Аз-на Благовещение.
Все хубави дати  Hug  Laughing

# 37
  • Мнения: 595
Аз съм родена на Ивановден.

И аз, но тогава е било Рождество.
Кога е това?Кое рождество?Ивановден е януари 7.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 826
Родена съм на 6 януари.Обожавам датата си. Blush

# 39
  • Мнения: 1 153
Аз съм родена на 26.12 ,но нищо по особено не следва от това Rolling Eyes
На днешните рожденици мога да пожелая много усмивки Grinning

# 40
  • на село
  • Мнения: 3 914
Родена съм на Благовец - 25.03,
и винаги се шегувам  с майка ми, че е трябвало да ме кръстят Благовеста / дори името ми харесва/.

# 41
  • Мнения: 5 577
да, на деня на медицинският работник  Crazy

мама раждала, акушерите купонясвали в съседна стая, баш по обед.

# 42
  • Мнения: 118
Моята Анна е родена на Св. Анна - 9.12. Интересното при нас е, че месеци преди да се роди беше решено че ще се казва така, а пък терминът ми беше за друг празник - 31.12. Смятам, че се получи много хубаво така и че детенце само избра да се роди на този ден. Затова и тази година направихме и кръщенето - бебка имаше троен празник Grinning

# 43
  • Мнения: 698
Да.  Grinning
На 25 март съм родена, Благовещение.

Родена съм на Благовец - 25.03,
и винаги се шегувам  с майка ми, че е трябвало да ме кръстят Благовеста / дори името ми харесва/.

 Hug

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Дъщеря ми е родена на Игнажден-20.12

Общи условия

Активация на акаунт