Евтино набиране до България

  • 6 968
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
# 31
Здравейте момичета искам да ви попитам, тези voip  дали могат да се ползват без да имаш интернет, или ако не кажете ми има ли някакви такива програмки за евтино набиране до България без да имаш интернет!!!
Благодаря много!!! Grinning

# 32
  • Мнения: 434
Без интернет няма да може.Трябва ти регистрация и от там набираш.
За другото не знам. Thinking

# 33
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Doret, чудя се дали не е от вашия телефонен провайдър Thinking Ние сме с БТ и все още разговорите ни са по 1п на минута, засега няма увеличение на месечните ни сметки за телефон, но ще следя  Thinking
  bouquet
Цитат от друг форум, тарифата е за абонатите на Върджин:
Цитат


За 0845 (предполагам и 0844) 4p на минута вечер + 7p connection charge за абсолютно всеки разговор. 30 минути до БГ е Ј1.27. А на BT е само 30p.

# 34
  • Мнения: 1 817
Oт Германия с Алис и флетрейт за Европа срещу 15 евро месечно може да се говори неограничено време с домашни телефони в България и много други страни. Peace

# 35
  • Мнения: 11 314
Oт Германия с Алис и флетрейт за Европа срещу 15 евро месечно може да се говори неограничено време с домашни телефони в България и много други страни. Peace
Доколкото разбрах и ДТ са пуснали такава опция вече.

# 36
  • Мнения: 147
Моля някой ако вече е пробвал с програмата която е дала lozeva http://www.justvoip.com/en/index.html да сподели важили още услугата 10 Е-кредит и говориш безплатно 5 месеца ! Аз пробвах с безплатните минути които дават в началото след като се регистрираш, но за съжаление ме пусна само веднъж да говоря и това което lozeva е споменала за няколко възможни набирания с безплатни минути не става   Confused  .
А това phone2phone си мисля че звъниш през собствения си телефон и плащаш сметката си на него  Thinking . Някой ако го е пробвал да сподели така ли е в действителност !

# 37
  • Мнения: 6 167
http://www.webcalldirect.com/en/index.php

Изпробвано, работи суперски, разговорите до БГ излизат някъде около 0.02 цента.
Ако някой знае нещо подобно, нека да се включи, мисля че ще е полезно за всички ни !
Весела Коледа !!!!

аз използвам voip stund ( май така се казваше) - много добре работи, разговор с Бг е 0,015 цента, но взимат ДДС, т.е на 10 евро зареждане плащам 12. Вече повече от година говоря така не само с Бг. Понякога има обявени и безплатни страни за разговори.

# 38
  • Мнения: 216
phone2phone - не плащащ нищо от тел. си сметка, защото фактически те набира другия номер, той също не плаща нищо
на другия въпрос - да, все още важи, разговорите до БГ са безплатни/това може да се види още на първата страница - има списък на страните, с които се говори безплатно/, само трябва да платиш депозит от 10 Евро

# 39
  • Мнения: 147
phone2phone - не плащащ нищо от тел. си сметка, защото фактически те набира другия номер, той също не плаща нищо
на другия въпрос - да, все още важи, разговорите до БГ са безплатни/това може да се види още на първата страница - има списък на страните, с които се говори безплатно/, само трябва да платиш депозит от 10 Евро


Ми кой тогава плаща в случаят  newsm78  като се набираме един- друг или аз нещо не мога да разбера или с това  phone2phone има някакви безплатни минути които отпуска тази програма  Thinking  !

# 40
  • Мнения: 216
Правиш следното: регистрираш се и плащаш 12.50 Евро общо. С тези пари получаваш 120 дни, в които можеш да говориш неограничено до страните, които са посочени на първата страница/включително България/. Единствените разходи, които плащаш са 0.05 цента начална такса  на всеки разговор. След това няма значение колко ще говориш, може да говориш и 5 часа - пак ще бъде 0,05 цента... и така може да си говориш докато тези 12.50 свършат/в продължение на 120 дни/
Това е, всичко си е и много добре обяснено на сайта, надявам се си разбрала как работи!  Simple Smile

Калина

# 41
  • Мнения: 4 138
аз  си взех флетрейт от телеком. 25 държави безплатно. за 14,50 май. мога да говоря денонощно. естествено само със стационарни.

# 42
  • Мнения: 1 526
Lozeva, а по кой начин плащаш  Thinking?
Засилих се аз, но няма Пей Пал или аз не съм видяла?

# 43
  • Мнения: 1 101
еми пла6там с кредитна VISA Peace

# 44
  • Мнения: 216
Lozeva, а по кой начин плащаш  Thinking?
Засилих се аз, но няма Пей Пал или аз не съм видяла?[/quote/]


Може да платиш с Paypal, има такава опция, явно си я пропуснала:)

Общи условия

Активация на акаунт