Евтино набиране до България

  • 6 958
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 216
http://www.webcalldirect.com/en/index.php

Изпробвано, работи суперски, разговорите до БГ излизат някъде около 0.02 цента.
Ако някой знае нещо подобно, нека да се включи, мисля че ще е полезно за всички ни !
Весела Коледа !!!!

# 1
  • Мнения: 1 101
от тук пък е гратис Peace

# 2
  • Мнения: 216
Пробвала ли си ги? Да не е някоя парлама, дето само ти инсталира вирусчета на компютъра?

# 3
  • Мнения: 1 101
от 5 месеца съм с тази програма.
вкарах 10? и 5 месеца говоря с Бг без пари Peace

# 4
  • Мнения: 3 423
www.billiger-telefonieren.de

Може да чеквате по всяко време
цените на разговорите с цял свят.
От Германия

# 5
  • Мнения: 216
Гледам, че разговорите до БГ са без пари. Ти за какво заплати 10 евро?
Аз преди малко пробвах, но връзката беше кофти, може би заради празниците линиите са доста натоварени:)

# 6
  • Мнения: 1 101
Еми без пари са разговорите на дома6ен тел Rolling Eyes
вкарват се за да може да говори6 ина4е ти дава само по 5 мин. безплатно. А след 5 месеца си ги хар4и6...но на сме6ни цени Peace

# 7
  • Мнения: 6 390
Мерси
ние от година и нещо ползваме
http://www.voipcheap.com/en/index.html
но там няма бг, твоето е по добре, ще го пробваме

# 8
  • Мнения: 434
Lozeva, много благодаря за този адрес.  bouquet
Утре ще зареждаме и ще говорим. Praynig
Да попитам-разговорите са неограничени по време и брой за ден,така ли?

# 9
  • Мнения: 1 630
 Аз звъня само от Skype
Доволна съм от връзката

# 10
  • Мнения: 1 101
Цитат
Да попитам-разговорите са неограничени по време и брой за ден,така ли?
Мисля 4е има ограни4ение на седмица...по 300 минути,но след това взима наказателни,които май са по 0,02? което си е ни6то....

# 11
  • Мнения: 56
От тук също е free до BG www.12voip.com и www.voipraider.com

# 12
  • Мнения: 216
Здравейте момичета,
Линковете, които сте дали в крайна сметка не са безплатни. Има ограничения на free разговорите, след което трябва да си закупиш кредит!

Поздрави и лек ден на всички

# 13
  • Мнения: 1 101
Kalina_I еми  разбира се 4е разговорите са безплатни след като си купи6 кредит....едва ли от някъде може да си говори6 5 месеца без пари като 10? които вкарва6 си ти стоят....и зависи но после с тях може и о6те 4 да изкара6.... Naughty

# 14
  • Мнения: 3 880
Kalina_I еми  разбира се 4е разговорите са безплатни след като си купи6 кредит....едва ли от някъде може да си говори6 5 месеца без пари като 10? които вкарва6 си ти стоят....и зависи но после с тях може и о6те 4 да изкара6.... Naughty
Лоzева, доколкото раzбрах от написаното от теб трябва да се вкарат 10евро, zа да може да се говори беzплатно, така ли е? newsm78
До колко мин. са ограничените беzплатни раzговори, ако нямаШ кредит? Аz реШих сега да пробвам, регистрирах се само с ник и имейл и не съм вкарвала пари, въпреки това говорих с БГ повече от 6 мин (phone2phone).... това сега наистина ли беШе беzплатно или Ще иzскочи някоя "иzненадка" в сметката zа телефона Confused Иzвинявам се zа тъпия въпрос, но с английския съм малко скарана и не раzбрах всички обяснения на сайта Embarassed

# 15
  • Мнения: 1 101
Цитат
Лоzева, доколкото раzбрах от написаното от теб трябва да се вкарат 10евро, zа да може да се говори беzплатно, така ли е?
До колко мин. са ограничените беzплатни раzговори, ако нямаШ кредит? Аz реШих сега да пробвам, регистрирах се само с ник и имейл и не съм вкарвала пари, въпреки това говорих с БГ повече от 6 мин (phone2phone).... това сега наистина ли беШе беzплатно или Ще иzскочи някоя "иzненадка" в сметката zа телефона  Иzвинявам се zа тъпия въпрос, но с английския съм малко скарана и не раzбрах всички обяснения на сайта
Biba Sparrow отговарям ти подред на въпросите..
Да за да може да говори6 безплатно трябва да вкара6 10?
В на4алото дават разговори без кредит но не мога да ти кажа то4но колко са...за6тото ве4е смених доста такива Воип програмки 4е  не си спомням коя колко дава...Едни даваха по 1 мин...други по 5мин. явно тази 6те е по да6на след като ти е дала 6мин....
Аз какво правех  Embarassed когато ми дава6е по 5 мин....прекъсвах разговора на 4.40мин..и пак набирах...и така си говорех доста....но не си заслужава...вкарва6 си 10? и си говори6 с 4асове... Peace
не мога да те разбера  какво иска6 да каже6 с това phone2phone нали звъни6 от компутъра към тел. newsm78...ако е така не се притеснявай ни6то не ти идва на сметката за тел...

# 16
  • Мнения: 3 880
phone2phone е телефон към телефон. В програмата вкарваШ твоя домаШен номер и тоzи, който набираШ. Първо zвъни твоят телефон, вдигаШ и тогава zвъни при другия. ПиШеШе уж, че е гратис, ама Ще видим....
Видях, че първите 60 мин. zа новорегистриралите се са беzплатни, може би zатова....

# 17
  • Мнения: 216
phone2phone означава, че се говори в крайна сметка от телефона, чрез компютъра само се набира.
И аз се надявам да не ми се качи изведнъж тел. сметка, като я получа ще ви кажа. Не ми се вярва обаче, иначе такива компании не биха просъществували и ден....

# 18
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 070
Lozeva, благодаря за програмката.   bouquet
При нас от 1 ноември телекомпаниите яко ни удариха с евтините телефони. От това, което си дала, даже и да няма безплатни разговори пак е по-евтино от всички подобни.

# 19
  • Мнения: 1 363
Lozeva, благодаря за програмката.   bouquet
При нас от 1 ноември телекомпаниите яко ни удариха с евтините телефони. От това, което си дала, даже и да няма безплатни разговори пак е по-евтино от всички подобни.
Дорет, би ли пояснила какво имаш в предвид?   bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 070
Мира, до скоро като се обаждах използвах тези компютърните телефони  дето започват 0844, 0845 и се броеше само за един разговор. И си говорех за 1п. на минута. А от 1 ноември набереш ли тези телефони те чаржват за свързване - 5 п. и след това ти добавят и 4-6 п. за всяка минутка. Така вече излиза много солено. Ние сме към Вирджин, но мисля, че и другите телекомпании и те направиха нещо подобно.
А сега с тази програмка даже и да плащам е 0.9 п на минута.

# 21
  • Мнения: 176
Аз по принцип ползвам Skype, винаги е безплатно компютър до компютър. Но имам и акаунт тук - http://www.bgnomer.com/ - за 7 Евро на месец имам Български номер. Така приятели и роднини в БГ могат да ми звънят по всяко време - на тях им струва един градски (или междуградски, зависи откъде се обаждат) разговор, а на мен ми звъни мобилния - но може да се настрои и за домашен телефон.  Peace

# 22
  • Мнения: 1 101
Цитат
phone2phone е телефон към телефон. В програмата вкарваШ твоя домаШен номер и тоzи, който набираШ. Първо zвъни твоят телефон, вдигаШ и тогава zвъни при другия. ПиШеШе уж, че е гратис, ама Ще видим....
Видях, че първите 60 мин. zа новорегистриралите се са беzплатни, може би zатова....
да ви кажа никога не съм говорила така...
винаги свалям прорамката и там си набирам телефоните..и говоря през компутъра на телефони..
Цитат
--------------------------------------------------------------------------------

Аз по принцип ползвам Skype, винаги е безплатно компютър до компютър. Но имам и акаунт тук - http://www.bgnomer.com/ - за 7 Евро на месец имам Български номер. Така приятели и роднини в БГ могат да ми звънят по всяко време - на тях им струва един градски (или междуградски, зависи откъде се обаждат) разговор, а на мен ми звъни мобилния - но може да се настрои и за домашен телефон. 

Да това е съ6то вариант но е 7? на месец...а с програмката за 10? говори6 5 месеца без пари...и след това докато ги изхар4и6 минават о6те поне 2,3(зависи от говоренето)
и се полу4ава за 7 месеца на бг номер пла6та6 49?
 а за жуст войп за 7 мес. 10?
Има огромна разлика newsm78

Последна редакция: нд, 30 дек 2007, 14:48 от lozeva

# 23
  • Мнения: 1 363
Doret, чудя се дали не е от вашия телефонен провайдър Thinking Ние сме с БТ и все още разговорите ни са по 1п на минута, засега няма увеличение на месечните ни сметки за телефон, но ще следя  Thinking
  bouquet

# 24
Следващия линк е за мамите, които живеят в UK - аз ползвам тези номера от години и ми излиза доста евтино  Laughing. От време на време трябва да проверявате кои са най-евтини защото периодично ги сменят. От няколко месеца се обаждам за 0.5 р. /мин до България. Това естествено е от стационарен към стационарен телефон. Moже да кликнете да видите какви са и цените от стационарен към мобилен Peace Meжду другото и ние сме с Върджин и нямаме увеличение Thinking
http://callchecker.moneysavingexpert.com/intcallchecker/bulgaria

# 25
  • Мнения: 3 241
Ние имаме договор за интернет, телефон и телевизия с Alice. И за 40 евро на месец и говорим безплатно с фиксираните номера в целия ЕС Simple Smile
Преди ползвах skype, но през телефона се чува много по-добре!

# 26
  • Мнения: 176
Цитат
phone2phone е телефон към телефон. В програмата вкарваШ твоя домаШен номер и тоzи, който набираШ. Първо zвъни твоят телефон, вдигаШ и тогава zвъни при другия. ПиШеШе уж, че е гратис, ама Ще видим....
Видях, че първите 60 мин. zа новорегистриралите се са беzплатни, може би zатова....
да ви кажа никога не съм говорила така...
винаги свалям прорамката и там си набирам телефоните..и говоря през компутъра на телефони..
Цитат
--------------------------------------------------------------------------------

Аз по принцип ползвам Skype, винаги е безплатно компютър до компютър. Но имам и акаунт тук - http://www.bgnomer.com/ - за 7 Евро на месец имам Български номер. Така приятели и роднини в БГ могат да ми звънят по всяко време - на тях им струва един градски (или междуградски, зависи откъде се обаждат) разговор, а на мен ми звъни мобилния - но може да се настрои и за домашен телефон. 

Да това е съ6то вариант но е 7? на месец...а с програмката за 10? говори6 5 месеца без пари...и след това докато ги изхар4и6 минават о6те поне 2,3(зависи от говоренето)
и се полу4ава за 7 месеца на бг номер пла6та6 49?
 а за жуст войп за 7 мес. 10?
Има огромна разлика newsm78

Ами зависи от предпочитанията. Майка ми живее сама, не е особено технологична и предпочитам да знам че ако има нещо спешно, може да вдигне телефона и с набиране на локален номер да ми се обади на момента. За мен това си заслужава много повече от разликата от 42 евро... (за близо година, и то). Тоест, понякога си заслужава да се дадат малко парички.

# 27
  • Мнения: 216
Това с Alice не е ли само за Германия?

# 28
  • Мнения: 3 241
Мне, всички държави от Европейския съюз. Всъщност дори са 60 дестинации (Канада, САЩ и разни от Азия и Америка)
ето ги:

http://www.alicebox.fr/telephonie.html

А тук подобна оферта има и от France Telecom.

# 29
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 070
Doret, чудя се дали не е от вашия телефонен провайдър Thinking Ние сме с БТ и все още разговорите ни са по 1п на минута, засега няма увеличение на месечните ни сметки за телефон, но ще следя  Thinking
  bouquet
Mира със сигурност е от Върджина. Но скоро и другите компании ще се усетят, неизбежно е.
cheeky и аз преди ползвах подобен сайт. Хонда го беше пуснала още като нямаше Мами в чужбина.  Наистина е евтино, но с програмката на Лозева пък е безплатно 4 месеца. Защо да не използваме това?
А за номерата на Върджина ме светна една приятелка. Те дори получили писмо. От 1 ноември, откак не ползвам телефона да звъня до България чрез тези телефони, сметката ни намаля 4 пъти.

# 30
# 31
Здравейте момичета искам да ви попитам, тези voip  дали могат да се ползват без да имаш интернет, или ако не кажете ми има ли някакви такива програмки за евтино набиране до България без да имаш интернет!!!
Благодаря много!!! Grinning

# 32
  • Мнения: 434
Без интернет няма да може.Трябва ти регистрация и от там набираш.
За другото не знам. Thinking

# 33
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Doret, чудя се дали не е от вашия телефонен провайдър Thinking Ние сме с БТ и все още разговорите ни са по 1п на минута, засега няма увеличение на месечните ни сметки за телефон, но ще следя  Thinking
  bouquet
Цитат от друг форум, тарифата е за абонатите на Върджин:
Цитат


За 0845 (предполагам и 0844) 4p на минута вечер + 7p connection charge за абсолютно всеки разговор. 30 минути до БГ е Ј1.27. А на BT е само 30p.

# 34
  • Мнения: 1 817
Oт Германия с Алис и флетрейт за Европа срещу 15 евро месечно може да се говори неограничено време с домашни телефони в България и много други страни. Peace

# 35
  • Мнения: 11 306
Oт Германия с Алис и флетрейт за Европа срещу 15 евро месечно може да се говори неограничено време с домашни телефони в България и много други страни. Peace
Доколкото разбрах и ДТ са пуснали такава опция вече.

# 36
  • Мнения: 147
Моля някой ако вече е пробвал с програмата която е дала lozeva http://www.justvoip.com/en/index.html да сподели важили още услугата 10 Е-кредит и говориш безплатно 5 месеца ! Аз пробвах с безплатните минути които дават в началото след като се регистрираш, но за съжаление ме пусна само веднъж да говоря и това което lozeva е споменала за няколко възможни набирания с безплатни минути не става   Confused  .
А това phone2phone си мисля че звъниш през собствения си телефон и плащаш сметката си на него  Thinking . Някой ако го е пробвал да сподели така ли е в действителност !

# 37
  • Мнения: 6 167
http://www.webcalldirect.com/en/index.php

Изпробвано, работи суперски, разговорите до БГ излизат някъде около 0.02 цента.
Ако някой знае нещо подобно, нека да се включи, мисля че ще е полезно за всички ни !
Весела Коледа !!!!

аз използвам voip stund ( май така се казваше) - много добре работи, разговор с Бг е 0,015 цента, но взимат ДДС, т.е на 10 евро зареждане плащам 12. Вече повече от година говоря така не само с Бг. Понякога има обявени и безплатни страни за разговори.

# 38
  • Мнения: 216
phone2phone - не плащащ нищо от тел. си сметка, защото фактически те набира другия номер, той също не плаща нищо
на другия въпрос - да, все още важи, разговорите до БГ са безплатни/това може да се види още на първата страница - има списък на страните, с които се говори безплатно/, само трябва да платиш депозит от 10 Евро

# 39
  • Мнения: 147
phone2phone - не плащащ нищо от тел. си сметка, защото фактически те набира другия номер, той също не плаща нищо
на другия въпрос - да, все още важи, разговорите до БГ са безплатни/това може да се види още на първата страница - има списък на страните, с които се говори безплатно/, само трябва да платиш депозит от 10 Евро


Ми кой тогава плаща в случаят  newsm78  като се набираме един- друг или аз нещо не мога да разбера или с това  phone2phone има някакви безплатни минути които отпуска тази програма  Thinking  !

# 40
  • Мнения: 216
Правиш следното: регистрираш се и плащаш 12.50 Евро общо. С тези пари получаваш 120 дни, в които можеш да говориш неограничено до страните, които са посочени на първата страница/включително България/. Единствените разходи, които плащаш са 0.05 цента начална такса  на всеки разговор. След това няма значение колко ще говориш, може да говориш и 5 часа - пак ще бъде 0,05 цента... и така може да си говориш докато тези 12.50 свършат/в продължение на 120 дни/
Това е, всичко си е и много добре обяснено на сайта, надявам се си разбрала как работи!  Simple Smile

Калина

# 41
  • Мнения: 4 138
аз  си взех флетрейт от телеком. 25 държави безплатно. за 14,50 май. мога да говоря денонощно. естествено само със стационарни.

# 42
  • Мнения: 1 526
Lozeva, а по кой начин плащаш  Thinking?
Засилих се аз, но няма Пей Пал или аз не съм видяла?

# 43
  • Мнения: 1 101
еми пла6там с кредитна VISA Peace

# 44
  • Мнения: 216
Lozeva, а по кой начин плащаш  Thinking?
Засилих се аз, но няма Пей Пал или аз не съм видяла?[/quote/]


Може да платиш с Paypal, има такава опция, явно си я пропуснала:)

# 45
  • Мнения: 1 526
Момичета, нещо немога да разбера защо не виждам къде мога да платя с кредитна карта?!
Опциите, които ми излизат са следните:

Regular Bank Transfer UKash
Western Union
Voip Resellers
Redeem Voucher

Обяснете, моля къде де търся.

# 46
  • Мнения: 216
За кой сайт става въпрос?

# 47
  • Мнения: 1 526
http://www.justvoip.com/en/index.html

Лозева говори през него и плаща с виза, а аз уж съм умно момиче пък не мога да се оправя  ooooh!

# 48
  • Мнения: 216
И аз същият сайт ползвам.
Значи първо трябва да си направш username: кликваш на buy credits, след това ти се появява съобщение - download justvoip to create one. След като инсталираш програмата, създаваш си username и отиваш buy credits. Появяват ти се опции за почти всички кредитни карти и Paypal.

Ако има още нещо питай.

# 49
  • Мнения: 1 526
Kalina_I , първо благодаря, че се занимаваш с мен.
Всичко това вече го направих. Когато кликна обаче на buy credit ми се появяват само
Regular Bank Transfer UKash
Western Union
Voip Resellers
Redeem Voucher


А това са само кеш, банкови преводи и ваучари. Защо не мога да се ориантирам? Скайп съм зареждала стотици пъти без трудности.

# 50
  • Мнения: 3 880
Tali Dan, може би се дължи на местопоживеенето ти. Опитай да промениш държавата си, за проба.
На мен ми излизат 14 възможни начина за плащане, вкл. Виза и пейпал....

# 51
  • Мнения: 216
Да е от местоживеенето - не знам, малко странно ми се струва. Явно проблемът е така или иначе някъде при тях. Защо не им напишеш едно имейлче?

# 52
  • Мнения: 1 526
И аз си го помислих, че може да е свързано региона  Thinking.
Мерси за идеите ще се пробвам.

# 53
  • Мнения: 1 248
Момичета, качеството на разговорите винаги ли е добро(или поне поносимо)?Зависи ли от нета дали е бърз или няма значение...защото моя май е към 1 мб
Ориентирам се към JustVoip newsm78

# 54
  • Мнения: 147
Ползвам го вече успешно JustVoip-а от месец- два и качеството на разговорите е супер, най често го ползвам през домашния си телефон! Мисля че няма значение от качеството на нета !  Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 216
Да, обикновено качеството е добро,
само трябва да гледаш да  не прекаляваш с разговорите, защото ще ти спрат безплатната тарифа... и ще трябва да си плащаш като поп.
За жалост никъде няма опоменато - къде е точно границата.
Е толкоз за 12.50 евро:)))

# 56
  • Мнения: 48
И аз ползвам justvoip.com може би около година и съм много доволна,даже ми е доста евтино до Испания  и Кипър на мобилни.
Знам и други такива програмки
www.12voip.com
www.nonoh.net
www.voipraider.com
www.lowratevoip.com
www.voipbusterpro.com
Всичките са на един собственик и са на един и същ принцип само дето ,променят цените от време на време.

# 57
# 58
  • Мнения: 2 386
Само за Европа ли е темата?
Някой с Hello Bulgaria?

# 59
  • Мнения: 977
Много полезна тема!

А чували ли сте за услугата, наречена "бг номер"? Дано ви е от полза инфото!

# 60
  • Мнения: 147
Искам да попитам тези които са ползвали JustVoip -а като са си презареждали кредита повторно важат ли същите условия и цени на разговорите ? До сега съм зареждала само веднъж за 10Е и не зная има ли промяна за всяко следващо презареждане  newsm78 ?!

# 61
  • Мнения: 1 101
А съм зареждала няколко пъти и все ми дава по 120 дена Фрее Peace

тук  са цените на вси4ките войп програми
Май 12воип за сега дава най добри цени newsm78 за БГ...но не знам колко дни дава фрее?

Последна редакция: вт, 20 май 2008, 15:06 от lozeva

# 62
  • Мнения: 1 248
Май 12воип за сега дава най добри цени newsm78 за БГ...но не знам колко дни дава фрее?
Лозева, според таблицата, броя безплатни дни, които дава 12voip.com, е :
Ако заредиш 5? - 60 дни.
Ако заредиш 10?-  90 дни.

Но ако е така както пише, разговор с домашен тел. в БГ струва 0 ?, и след като свършат безплатните дни...Дали е наистина така?  newsm78
При всички положения, благодаря за таблицата, Лозева. Много полезна. Hug

# 63
  • Мнения: 1 100
Аз ползвам от 2 години www.voipbuster.com  От на4ало бях безплатни, сега са окoло 1 цент (0,01) на минута. По принцип съм използвала вси4ки от групата Voip. Държавите в списъка с безплатните разговори са на ротационен принцип, сменят ги 4есто. Та съм изгубила края, но сега Ще последвам примера на лозева с justvoip  bouquet

Последна редакция: вт, 20 май 2008, 17:47 от dune

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз звъня само от Skype
Доволна съм от връзката
и аз  Peace

Общи условия

Активация на акаунт