рибомунил или бронховаксом

  • 33 347
  • 97
  •   1
Отговори
# 45
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Между Умкалор и Рибомунил изобщо няма база за сравнение  Stop Първото изобщо не е имуностимулатор, та да ги сравняваш. И не се пие превантивно, а при първи симптоми.

# 46
  • Мнения: 153
Здравейте.Аз съм давала Резпивакс, по време на приема сме имали леки боледувания, но със сиропче са минавали бързо. След като спрахме да и давам Резпивакс започна да кашля. Мисля да почна да давам бронховаксом, но не знам какъв е периода от време, който трябва да се изчака за да се почне следващия прием на бронховаксом. Ако съм го давала 3 месеца със съответните почивки, след колко време мога пак да почна да давам сега?

# 47
  • Мнения: 1 949
Нашата хрема спря след 2 дни, може би наистина сополите са били "заварено положение"  newsm78 Продължавам да давам бронховаксом. За сега вс. е ОК, дано болестите от ДГ са по-малко  Praynig

# 48
  • Мнения: 455
А защо не това:
http://catalog.bg/product.php?company=2059&id=2893

или това:
http://www.dhu-bg.com/?
Аз съм се насочила към тях!
Ще споделя,когато имам някакъв резултат.

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Vsi4ki imunostimulanti  deistvat po razli4en na4in na organizma.Za tova ne moje da se kaje koi e nai podhodq6t ,suotvetno za deteto...Purvona4alno za ukrepvane na imunnatat sistema az davah na deteto si  Izorpinozin...deistva6e do edno opredeleno vreme...no serazbolqva6e...posle minahme na Umkalor mislq 4e toi deistva po -dobre ot Izorpinozina....a sega sme na Ribomunil...vupreki 4e pie..pak ima6e simptomi na nastinka,,,dokato pak ne zapo4nahme s Umkalor...taka 4e e strogo opredeleno ...koi ot medikamentite 6te e nai-podhodq6t za va6eto dete...Moje bi trqbva da se izprobvat dosta ot tqh.....ako naistina nqma efekt ot daden...
Умкалора не е имуностимулант. Той се започва при първи симптоми. Рибомунила си е имуностимулант.  Така, че няма за какво да ги сравняваш наистина. Peace както е писала Тарталета.

# 50
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
или това:
http://www.dhu-bg.com/?
Аз съм се насочила към тях!
Ще споделя,когато имам някакъв резултат.


С това започнах миналата есен. Честно казано, детето успя да не се разболее сериозно почти 4 месеца, ходейки на ясли. Обаче след това направи за 2 месеца 2 пневмонии и обявих Имунокинда за неефективен  Crossing Arms

# 51
  • Мнения: 7 201
Ако съм го давала 3 месеца със съответните почивки, след колко време мога пак да почна да давам сега?
По съвет на педиатър-поне 3 месеца трябва да има пауза. Peace

# 52
  • Мнения: 455
или това:
http://www.dhu-bg.com/?
Аз съм се насочила към тях!
Ще споделя,когато имам някакъв резултат.


С това започнах миналата есен. Честно казано, детето успя да не се разболее сериозно почти 4 месеца, ходейки на ясли. Обаче след това направи за 2 месеца 2 пневмонии и обявих Имунокинда за неефективен  Crossing Arms
По каква схема го даваше?Аз пък това не знам!? newsm78

# 53
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Три пъти по едно хапченце, като спазваш указанията за прием на хомеопатични лекарства.

# 54
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 165
Може ли на дете на 1 година и половина да се дава рибомунил?
Каква е схемата за прием?

# 55
  • София
  • Мнения: 7 033
Може ли на дете на 1 година и половина да се дава рибомунил?
Каква е схемата за прием?
Схемата е - първият месец се пие три поредни седмици по 4 дни, всеки ден по едно прахче сутрин на гладно - например започваш от понеделник до четвъртък вкл. и така три седмици. След това 5 месеца като всеки месец се пие по 4 дни, а следващият месец се започва от същата дата като предишният месец. Ако първият месец го започнеш на дата 25.09. например, след това всеки месец го започваш на 25-то число.
Дали е подходящ за възрастта на детето ти, питай педиатърът.

# 56
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Дъщеря ми спазва тази схема, но пие по половин прахче.
При всички случаи е необходимо педиатър да назначи схемата.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Чуденката ми е същата, само че между бронховаксома, който давах миналата година и бях доволна и респивакса, за който ме навива педиатърката ни. Каза, че след  бронховаксома децата правели страхотни ангини.
Аз ли бъркам или това са ваксини?

# 58
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
От рибомунил-а аз не съм доволна, докато го пиеше не се разболя сериозно, но после си навакса - за 1 месец беше здрава само 5 дни. .

# 59
  • Мнения: 2 732
Две години давах Бронховаксом -първата бях доволна втората не .Сега пак съм и купила ,но не съм го почнала .Чакам я да оздравее

Общи условия

Активация на акаунт