помощ!пожар!

  • 6 242
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
претърпяхме вчера пожар. мирише ужасно на пушек. Дайте съвет как да се справя с миризмата. Латекса не помага, стените отново миришат.

# 1
  • Мнения: 9 865
Съжалявам за крушението ви! Много неприятно!
Пробвайте с ароматните пръстени на Касиопея, палиш в тях свещ и те разнасят аромата. Не знам дали ще стане, но при мен разсейват доста упорити миризми, като цигарен дим. Предполагам, че миризмата ще се разнесе с времето. А може да има и някой трик, но аз лично не зная.

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз съм го изживявала този кошмар.
Всичко изгорено- веднага на боклука. Няколко дни прозорците стояха отворени (също посред зима). Знам, че запалените свещи поемат миризмата- ако смеете... направете декорация Confused

# 3
  • Мнения: 9 865
Рени, и аз точно това се сетих, че след пожар, а аз съветвам със свещ, но знам, че поемат дим и аромат на опушено, та затова, а в комбинация с ароматична лампа ще е по-добре.

# 4
  • София
  • Мнения: 418
Памук напоен с оцет в ъглите на стаята. Помага. Успех!

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 741
Аз знам за хляб с оцет,наистина върши работа.Пълниш купичка с оцет и слагаш в нея по-дебела филия хляб.

# 6
  • Мнения: 4 068
А  тези ароматни пръстени има ли ги някъде он лайн? Аз съм от Пловдив, а гледам, че още нямат магазин тук. И каква им е цената?

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 23 633
Вместо с оцет - пробвай с лимонов сок, от онези жълтите шишенца. Мирише по-приятно от оцета и пак поема миризмата. Сипваш в разлати съдове, малки чинийки например.

# 8
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Кърпи напоени с оцет или лимонов сок.  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 2 079
Чиния, в която има дебела филия хляб, напоен с оцет.
Ароматни свещи, едновременно с това.
Когато се поизмирише, след няколко дни, купуваш устройството, което пуска аромати на няколко секунди  - Дозатор за освежаване на въздух. Продават го в по-големите магазини за електроуреди - Техномаркет, Технополис, Бриколаж, Практикер, Техномикс, Технодом и т.н. от сорта.  Peace

Успех!     bouquet

# 10
  • Мнения: 14
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА СЪВЕТИТЕ ВИ.СЛОЖИХ ДОЗАТОР, АРОМАТНИ СВЕЩИ И ВСЯКАКВИ ДР. АРОМАТИЗАТОРИ ЗА КАКВИТО СЕ СЕТИХ- ИМА МАЛКО ПОДОБРЕНИЕ. ЗАПОЧВАМ С КУПУВАНЕТО НА  ЕЛ. УРЕДИ- ПЕРАЛНЯ/ ТЯ НАПРАВИ БЕЛЯТА/, ЮТИЯ  И ДАЖЕ ГОТВАРСКА ПЕЧАКА- МАКАР ЧЕ Е САМО МН. ОПУШЕНА.

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Тази тема ми припомни какво изживях и тази нощ сънувах пожар Confused

# 12
  • Varna
  • Мнения: 288
Много неприятно.Преди десет дена и на мен ми дойде този кошмар до главата CryПри нас стана от печка елва и малките палави ръчички на сина ми.Добре че нямаме големи щети и всички сме здрави,но всичко е много опушено и още боядисваме и чистя сажди.При нас спасението си беше да се проветрява стаята по цял ден.Дано на никого не се случва такова нещо Praynig

# 13
Здравейте, и на мен ми се случи да преживея този ужас с пожар. Ще се възползвам от съветите ви за отмирисване, но пък ще попитам за съвет относно най-ефикасното почистване на опушено и сажди.Опитала съм с веро и след това и с белина, но остават черти които не се почистват.

# 14
  • Мнения: 2 891
Лимонените съвети ще ми помогнат като загоря боба следващият път. Благодарско!

Общи условия

Активация на акаунт