Възпалено ухо!

  • 31 359
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
а хората си правят ваксинациите както трябва и си решиха 50 - 60 % от случайте преди да започнат!

Тонев, кои ваксинации имаш предвид?

# 31
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
При отит моята щерка е пила Аугментин, Зинат и Клацид. Капки й бяха изписали единият път, но така и не ги купих.

# 32
  • Мнения: 1 984
а хората си правят ваксинациите както трябва и си решиха 50 - 60 % от случайте преди да започнат!

Тонев, кои ваксинации имаш предвид?
стрептококи и хемофилус инфлуенце.

# 33
 Аз да споделя личния си опит понеже имам проблемни уши! Когато съм разчитал на проклетите антибиотични мазила и капки съм умирал от болки. Още от малък си спомням как в ужаса на тази болка единствения лек, който ми помагаше и сега също е когато баба ми ми стопляше зехтин (много трябва да се внимава с топлината - родителя трябва да пробва на дланта си първо и в своето ухо за да усети какава е идиалната температура и тогава на детето), лягах на една страна и ми наливаше в болното ухо зехтина. Мога  да ви кажа, че това единствено е намалявало болките при мене.  Това лято за първи път от много години получих гъбична инфекция от "чистото ни море" и понеже сметнах, че като дете това са били бабини дивотини и реших изцяло да се отдам на конвенционалната медицина и 2 седмици тичах през ден с адски нечовешки болки при лекаря да ми изпише поредния боклук за да стане по-зле и по-зле. След около 10 дена изхвърлих всички мазила - имах чувството, че вече губя слуха си и развивам нещо хронично. Питах баба ми какво ми е правила и започнах като доброто старо време -зехтин и риванол. Ако искате ми вярвайте от първото наливане усещах блаженство.
 А за шала и шапката - моля ви се! Не се превземайте толкова. Винаги ме караха да нося и какви проблемни уши имах!

Общи условия

Активация на акаунт