Къде ще празнувате Новогодишните празници?

  • 2 292
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 305
В ресторант с голяма компания,ресторантът е малък и сме си го взели само за нас newsm44 Не мога да си седя къщи аз,даже миналата година си купонясвах с тумбака в осмия месец в един хотел с компанията ни.

# 16
  • Под звездите
  • Мнения: 1 298
Във вкъщи сама,че съпругат ми е на работа от 16 до 24ч.

# 17
  • варна
  • Мнения: 1 830
Тази година сме на ресторант Peace

# 18
  • Мнения: 4 187
Настроила съм се за спокойна,  домашно - новогодишна вечер  Grinning!

# 19
  • Мнения: 1 844
ще празнуваме вкъщи с голяма компания и се надявам да си прекараме страхотно! Hug

# 20
  • Мнения: 177
На ресторант с голяма компания приятели;но и децата ще са с нас;та не знам колко ще издържим.

# 21
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Нова година ще си я празнуваме в къщи. Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 1 833
Тази година, по обясними причини, за пръв път от доста години ще сме у дома.

# 23
  • Мнения: 983
С приятели извън града  Mr. Green Опитваме се поне около новогодишните празници да не сме в града, защото с времето за съжаление все по-рядко можем да мръднем някъде  Crossing Arms

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Тази година пак сме на ресторант,с още едно семейство.Малко ми остана ,след година-две ще гледам сигурно внуци в къщи.

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
У наще, много е малък още Ники и не можем да го оставим.

# 26
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
В ресторант.
Предишните 2 години посрещахме празника у дома.Освен това напоследък рядко имаме възможност да излезем вечер.
Тази година бях категорична,че искам да сме с компания някъде навън.


и ние така, досега все с приятели ама май такива дето само ни се пишат за такива и празника само се пише празник

за това тази година на заведение с друга компания

# 27
  • Мнения: 332
За няколко дни сме на вила на Чепеларе с весела компания   bigdance2

# 28
  • софия
  • Мнения: 257
Тази година сме си в къщи, бебо е още много мъничък.Другата нова година ще сме навънннннн.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Няколко години подред бяхме на заведение (като гаджета с мъжо), няколко години бяхме в чужди къщи (вече женени), тази година за пръв път ние ще събираме гости вкъщи, надявам се да изкараме добре и малката да не ни направи някоя лоша изненада Peace

Общи условия

Активация на акаунт