Егати Коледата.

  • 4 915
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
Разбира се,че не,след като го няма настроението за празника.Хапка и пийка можеш да си направиш по всяко време.

# 16
  • София
  • Мнения: 62 595
Не се измъчвай, Коледа продължава и утре.

# 17
  • Мнения: 4 380
Нашата Коледа винаги е логично продължение на Бъдни вечер. Така или иначе по традиция масата не се вдига през нощта. Остава прекалено много ядене. Само леко я допълвам с някои месни предварително приготвени неща от хладилника и празникът продължава. Ако си приготвила Бъдни вечер както трябва, няма причина да нямате и Коледа. Но това разбира се зависи от желанието на стопанката. Рядко се срещат мъже които умеят да устроят празник. Та....ако Коледата ти се е сторила странна, това е защото самата ти такава си я направила.

# 18
  • Мнения: 1 217
Еми хубу-за утеха да ти кажа ние как я прекарахме.По лекари с детето.След заплаха от прием в болница се съгласих на спешно венозно урбазон.На прибиране към нас минахме през макдоналдс и вечеряхме в колата.По-леко стана ли ти? Wink
Ама то не ми е било и тежко,просто споделих. Hug
Дано детенце да се оправи бързо. Peace
Както и другите малчугани.  bouquet

# 19
  • Bristol
  • Мнения: 9 361
Завидях ти, благородно  Hug Heart Eyes
Аз отдавна планирах Бъдни вечер и Коледа. Мислехме да го празнуваме тихо и кротко в къщи. Да се развъртя хубаво из кухнята, да запалим свещи и камината на Бъдни вечер, а когато децата легнат, да подредим подаръците под елхата, на сутринта да се радваме заедно с тях, на щедростта на дядо Коледа и да хапнем пълнена пуйка.
Да, но не ни било писано така да я изкараме! Наши "близки приятели" ни се обадиха по обяд на 24ти, да ни помолят да приютим техните гости за Коледа, защото те щели да ходят в Гърция, мъжът по работа, а сина и жената, за да бъдели заедно с него! Така ни натресоха 3-ма външни хора, на които 2 дни слугувахме. За малко да откажа, но ми дожаля за зарязаните им роднини  Rolling Eyes Даже 2 питки с парички правих на Бъдни вечер, една за нас, една за тях  ooooh! Отделно никакъв подарък не бяха купили на детенцето им, та и тази работа трябваше да я свършим, часове преди Бъдни вечер  Crazy А бe, грозна картинка, развалиха и моя празник и празника на техните роднини! Аз само пуснах 1 гневен смс на госпожата "домакиня", че съм много разочарована и по-грозна постъпка не съм виждала. Отговорът й беше пак със смс, извиняваше се и обясняваше, че искала на празниците да е с любимия. А това, че аз искам да празнувам САМО с моето семейство, няма значение  ooooh! Надявам се Коледата в Гърция, за сметка на фирмата, да си е заслужавала, защото аз тези хора ги отписвам от листа на приятелите  Whistling Поне свършихме едно добро дело на празниците, приютихме, стоплихме, нахранихме и напоихме няколко самотни, изоставени души  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 26 дек 2007, 22:46 от м_е_р_и

# 20
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Мери,но какво от това ,че ще пътуват-те нали все пак имат жилище където живеят?Постъпили сте много благородно,но вашите близки приятели нещо не ги разбирам? newsm78

# 21
  • Мнения: 4 380
Завидях ти, благородно  Hug Heart Eyes
Аз отдавна планирах Бъдни вечер и Коледа. Мислехме да го празнуваме тихо и кротко в къщи. Да се развъртя хубаво из кухнята, да запалим свещи и камината на Бъдни вечер, а когато децата легнат, да подредим подаръците под елхата, на сутринта да се радваме заедно с тях, на щедростта на дядо Коледа и да хапнем пълнена пуйка.
Да, но не ни било писано така да я изкараме! Наши "близки приятели" ни се обадиха по обяд на 24ти, да ни помолят да приютим техните гости за Коледа, защото те щели да ходят в Гърция, мъжът по работа, а сина и жената, за да бъдели заедно с него! Така ни натресоха 3-ма външни хора, на които 2 дни слугувахме, сутрин чистя и подреждам, вечер не мога да изляза от кухнята, готвя и мия съдове. За малко да откажа, но ми дожаля за зарязаните им роднини  Rolling Eyes Даже 2 питки с парички правих на Коледа, една за нас, една за тях  ooooh! Отделно никакъв подарък не бяха купили на детенцето им, та и тази работа трябваше да я свършим, часове преди Бъдни вечер  Crazy А бe, грозна картинка, развалиха и моя празник и празника на техните роднини! Аз само пуснах 1 гневен смс на госпожата "домакиня", че съм много разочарована и по-грозна постъпка не съм виждала. Отговорът й беше пак със смс, извиняваше се и обясняваше, че искала на празниците да е с любимия. А това, че аз искам да празнувам САМО с моето семейство, няма значение  ooooh! Надявам се Коледата в Гърция, за сметка на фирмата, да си е заслужавала, защото аз тези хора ги отписвам от листа на приятелите  Whistling Поне свършихме едно добро дело на празниците, приютихме, стоплихме, нахранихме и напоихме няколко самотни, изоставени души  Heart Eyes

Лелеее, ужас! #Crazy Joy Joy Егати екшъна. Laughing Какви са тези истории бе, божеее....Защо обичам да чета този форум, какви ли не странни истории чете човек. Mr. Green А тези роднини как така се натресоха на непознати хора да гостуват? Shocked Sick Малко срам нямат ли така?
Гадно е да ти развали някой плановете, но кога друг път ще си участник в подобна идиотска история? Laughing Хич не съжалявай- емоцията сигурно си е заслужавала. Ще има какво да разказваш. Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 62 595
Мери,но какво от това ,че ще пътуват-те нали все пак имат жилище където живеят?Постъпили сте много благородно,но вашите близки приятели нещо не ги разбирам? newsm78

Много добре ги разбирам, дори. Изчистили са си къщата, подредили са я, а ако си останат там, ще цапат чинии, ще готвят и това ще им наруши спокойствието. А така, отиват на гости и някой друг им бере грижата, а те са започнали екскурзията по-рано. Само дето "хотелът" и храната са им излязли без пари. Аман от такива сметкаджии.

# 23
  • Мнения: 22 414
Човек трябва да си прекарва празниците както на него му харесва. Не според приетите норми.
Най-мразя някой да ми казва какво точно трябва да ям и как да си подреждам масата.
За каквото имам настроение, такова правя.
Щом не сте се чувствали зле, значи всичко си е ок. )

Мери, а ти направо ме разби с тази история. )) Ебаси простотията.

# 24
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
Мери, не бях чувала скоро за такъв номер, тези са счупили клона ...
При кого ли щяха да идат, ако и вие бяхте заминали някъде  Confused

# 25
  • Мнения: 1 761
Педи много години бабата на една моя приятелка ми каза  "Ти много хубаво готвиш,ама недей да се хвалиш с това,че бял ден няма да видиш от гости.Нека си мислят хората,че не можеш, а ти си гледай живота и си угаждай само на много свои хора".
Като прочетох историята на Мери се сетих за тази жена.Добре,че я послушах.

# 26
  • Мнения: 728
Чесно казано и ние нищо не правихме.Детенце беше болно,сутринта при педката,за Весела Коледа на дечко му биха урбазон,прибрахме се,малкото заспа,аз легнах до него,после стана,поиграхме малко и пак в леглото.

# 27
  • Русе
  • Мнения: 2 354
И ние  това правихме вечерта на 25.
На 24 вечерта се събирахме у моите родители, на 25 обиколихме всички баби... И вечерта бяхме много изморени - малката заспа в 8, а ние гледахме филм.

# 28
  • Мнения: 90
аз си мисля  такава  да ни е нова година и какво от това   поне ще си починем Embarassed
И ние ще сме така на нова година.

# 29
  • Bristol
  • Мнения: 9 361
Гадно е да ти развали някой плановете, но кога друг път ще си участник в подобна идиотска история? Laughing Хич не съжалявай- емоцията сигурно си е заслужавала. Ще има какво да разказваш. Laughing
Хехе, абсолютно Laughing Бели кахъри са това! Но нямаше как да не го споделя, като прочетох за семейната идилия на авторката на темата  Heart Eyes Поне няколко игри белот изграхме в малките часове на 25ти Wink От години не бях я практикувала тази игра!

Общи условия

Активация на акаунт