Лъжат ме с доставка от ибей

  • 1 127
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 457
Става въпрос за една поръчка направена на 11.11. от Австрия тогава и платих,поръчах 4 лъвчета за една обща поръчка на мами тук от форума.четирите лъвчета са от Ибей,а останалите играчки от сайта на продавача .на 30.11 ни изпратиха част от поръчката ,а останалото още го чакаме SadПуснах диспут в Ибей и в Пейпал,но за Ибей не съм много сигурна дали докрай съм го завършила от там ме прехвърли в Пейпал и там и до днес си водим разговорите.Диспута изтича на 29.12 и доколкото разбирам аз най-късно на 28.12 трябва да уведомя Пейпал ,че продавача нищо не е направил-така ли  е?След поредния ми въпрос към продавача ,кога ще ми изпрати лъвчетата и останалите неща -днес той ми отговаря ,че ги бил пратил с номер на пратка ......лъвчетата -общо тегло 14,3кг,.Тази пратка я получих преди няколко дена ,но в нея бяха неща от другата ни втора поръчка и нищо от първата SadИначе на кг. си отговаря.Какво ще ме посъветвате newsm78 Много ще съм ви благодарна за съвети ,защото имам 2 дена преди да уведомя Пейпал.  bouquet

# 1
# 2
  • Мнения: 3 457
писах дано някой ми отговори Praynig

# 3
  • София
  • Мнения: 1 889
  Дано  Simple Smile и аз съм сравнително нова в ибея  Laughing, та не мога да ти кажа нищо.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт