граждански брак - медицинско

  • 5 022
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 336
Въпросът ми е следния : Какви изследвания са необходими  за медицинското. Моят личен лекар ми каза само да отида в някоя лаборатория и да му занеса резултатите. Каза, че май само васерман трябвало. Добре де ама на мен ми се ще да е сигурно какво точно трябва да ми правят, защото на 7.01.2008 трябва да отидем да си занесем медицинските в ритуалната зала. Ако някой може да ми даде информация по въпроса ще съм страшно благодарна.

# 1
  • Мнения: 22 408
По закон се иска васерман, но различните общини могат да определят и още изследвания.
Попитай в служба ЕСГРАОН да ти кажат със сигурност какви са изискванията за вашата община.
Някъде искат и бележка от психото, тест за СПИН и т.н.
А срещу определена сума пари личният лекар ти подписва медицинско и без изследвания.

# 2
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Кръв, кожен и психо. Като при нас кръв си ни взеха и изчакахме резултатите, а в другите 2 кабинета нямаше и преглед, само ти попълват бележката и ти взимат таксата.
Успех Peace

# 3
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
А от ритуална зала не ви ли дадоха направо бланката за медицинското newsm78 на нас ни я дадоха и с нея ходихме наляво на дясно.
Въпреки, че ние като казахме за брак и те си знаеха в болницата, даже като ни взеха кръв ни насочиха и за другите кабинети.

П.П. На нас СПИН и васерман

# 4
  • Мнения: 6 992
На нас ни ги направиха на етажа под Гражданското в София. Само кръв ни взеха и бяха готови за половин час. В залата напълно ни ги признаха.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Като се женихме 2005 г. направиха само васерман, останалите прегледи ни ги спестиха, удариха подписи и печати без да ходим (ама бяхме с връзки). СПИН казаха, че се прави само на чужденци  Peace В психо диспансера не сме ходили.

# 6
  • Мнения: 177
и на нас само кръв за васерман ни взеха ;а вдругия кабинет само разписаха.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 032
На нас ни ги направиха на етажа под Гражданското в София. Само кръв ни взеха и бяха готови за половин час. В залата напълно ни ги признаха.
Ако не се лъжа, и ние там ходихме, май адресът е "Пиротска"10, някаква лабораторийка, в която за половин час ни стана готов Васермана Crazy Някой има ли представа това дали е възможно, че на мен даже ми се и развикаха, като се усъмних. Иначе, който няма време, там е идеално - само те бодат, и после ти връчват бланка, плътно написана и подписана.

# 8
  • Мнения: 336
Благодаря за бързите отговори Simple Smile
Ние се чухме с личната лекарка на мъжа ми тя каза, че ще ни ги направи и на двамата без никакви изследвания само да си купим бланки и готово !

# 9
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Кога ще е сватбата? newsm44

# 10
  • Мнения: 336
Ами на 12.01.2008 ще е подписването. Сватба ще правим след като се роди бебчо да ни е шафер Simple Smile

# 11
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И ние така направихме - подписване миналия месец на 19-ти и сватба догодина Wink
Весело изкарване на подписването Peace

# 12
  • Мнения: 324
По принцип се иска Васерман, но може да се мине и без него, зависи от лекаря ви. Аз вадих медицински през Юли 2006 г.; срещу 10 лв. ми дадоха медицинско за мъжа ми, който беше в чужбина, а моето беше безплатно , защото го издаде личния ми лекар, и двамата не сме правили изследвания.
Бъдете влюбени и щастливи и 50 години след подписването!   bouquet

# 13
  • Мнения: 822
някаква лабораторийка, в която за половин час ни стана готов Васермана Crazy Някой има ли представа това дали е възможно, че на мен даже ми се и развикаха, като се усъмних.

Да, възможно е, Васермана се прави точно за 8 минути.

Общи условия

Активация на акаунт