мрънкам, но основателно...

  • 4 237
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 605
Един Бейлис насам, плийз Simple Smile

Дали вкуса му е същия като в Ирландия ... и аз много го харесвам -м-м-м

Със сигурност няма раzли4ни аромати на Бейлис zа раzли4ните държави  Peace

# 31
  • Мнения: 1 077
Със сигурност няма раzли4ни аромати на Бейлис zа раzли4ните държави  Peace

уф, стресна ме... откакто четох някъде, че 80% от ирландските крави работели за Бейлис, много ги уважавам...

# 32
  • Мнения: 2 407
Едните ги правят в Румъния,а другите в Суис!

# 33
  • Мнения: 422
Аз за щоколадите незнам защото съм опитвала такива , които тук не се продават, но шампуан на Лореал за боядисана коса от Испания и от България коренна разлика.Познайте кой бе по добър?Също и за праховете за пране, пастите за зъби и т.н. да не изброявам.

# 34
  • Мнения: 3 886
повня яз... шоколад Лиска, молим... и фин млечен, поВня...
ама и тогава правех разлика с яйцата от корекома....  Simple Smile
aaИ АЗ ГО ПОВНЯЯЯЯ и още го има същия на вкус ама един такув тънък.66стинки струа Peace

# 35
  • Мнения: 17 407
Шоколад Лиска и сега има, супер си е. МА трудно с енамира, да му се невиди

# 36
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Определено Милка има различен вкус,когато е от Европа и когато е от тук. Сигурно е от млякото,но знам ли  newsm78 А иначе Линд и Тоблерон! PeaceММММмммм- много сладка темичка  Laughing

# 37
  • Мнения: 1 413
Ей, че сладка тема Laughing аз от известно време се пристрастих към обикновен български млечен шоколад със синя опаковка, много ми е вкусен и фин, с една нишка твърдост за разкош...долу милка, ний сме патриоти...

# 38
  • София
  • Мнения: 1 890
Ей, че сладка тема Laughing аз от известно време се пристрастих към обикновен български млечен шоколад със синя опаковка, много ми е вкусен и фин, с една нишка твърдост за разкош...долу милка, ний сме патриоти...
И аз го обичам тоя шоколад, но и той се прави в съшия завод като Милките.  Peace
 Сега мъжът ми ми каза (той ходи често по работа там), че само детските Милки идвали от Австрия, всичко друго е бг производство. Охххх как ми се прияде... Crazy

# 39
  • Мнения: 422
Ей, че сладка тема Laughing аз от известно време се пристрастих към обикновен български млечен шоколад със синя опаковка, много ми е вкусен и фин, с една нишка твърдост за разкош...долу милка, ний сме патриоти...

Този и аз от години много го уважавам, и аз съм патриот.

# 40
  • Мнения: 160
Мда, то се е видяло,че и тази вечер мъжа ми ще търчи до денонощния  Twisted Evil

# 41
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Шоколад Лиска и сега има, супер си е. МА трудно с енамира, да му се невиди
Да,
появи се в кварталния магазин и на следващия ден като отидох специално да си купя,
вече го нямаше.
Ама и Фин Млечен не за подценяване. Предпочитам го пред Милка

# 42
  • София
  • Мнения: 3 099

Ерико, моля те, мацко, спаси ме от невежеството ми и кажи що е "ерзацматериали" и кои са тия световни шок.изделия "Кофина", че ме вълнува.

# 43
  • Мнения: 3 423
Конското или кучешкото месо в
кюфтетата на "Хладилника" се
нарича ерзацматериал, тоест
замества свинското. Добавените
аромати, подсилватели, подправки
придават традиционния вкус и те
карат дори да се пристрастяваш.

Кофина не ги знам. Трябва ми ерзацпамет.

# 44
  • Мнения: 3 405
т. е. ерзацматериал ще рече добавка, така ли? Или заместител? Или и двете?

Ето размишления за Кофина (и др.) от един блог:

Цитат
Горе-долу по онова време всяка седмица ходихме да София до фирмата “Фортуна” за разни немски стоки. На първо място бяха шоколадите “Кофина” – два вида, зелен и кафяв, с ядки. Беше невероятен на вкус, истинска европейска направа. И аз хапвах отвреме навреме и си виках – какви боклуци досега сме яли, това е истинският шоколад!

Цитатът е от тук

Общи условия

Активация на акаунт