мрънкам, но основателно...

  • 4 236
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 077
защо, чудя се аз, такава разлика в шоколадите тук и другаде... Носът щеше да ми капне от кеф в една чантичка Милка от Италия, пълна с лакомства, както и в един пластмасов чорап с Киндер разни сюрпризчета от Франция... Що така яйцата тук са и някак с по-тънък шоколад пък и хич не миришат по същия начин. Носът ми е много непатриотичен, смятам да го остраня...
Или грешката не е в моя телевизор.
Може би просто тук не обичаме такъв... ъъъ ... хубав шоколад, а някак ... ъъъ по-така... ъъъ... друг. Дали не си въобразявам, обаче и колата някак си друга.....

Да не кажете, че не съм проверила тезата си научно - сложих и в двете същите шоколади, ама български , затворих добре, оставих да поседят, ама не.... не мирише така....

Или може би защото нашето мляко е от по-сободни крави от Швейцарските...

Вашите шоколадови преживявания?

# 1
  • Мнения: 47 963
майка ми редовно влачи шоколади милка от българия за дания, защото според приятелката й нашите били много по- хубави newsm78
насам пък ни влачи разни техни марципани, но не е носила милка , та да сравня
сигурно има разлика, то в кое ли няма разлика, щом е произведено за нас  Tired

# 2
  • София
  • Мнения: 15 452
Внука получи Милка от Германия, пробвах едно парченце и повече ми хареса от нашия. 

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
belyata - на шоколада единствения му недостатък е количеството. Други мрънкания относно тоз артикул нямам  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 11 307
Има разлика, която е в съставките.
Дъщеря ми направи уртикария от българска Милка. От тукашната и няма нищо.
Не знам какво слагат тук, но и по вкус се различават.

# 5
  • Мнения: 17 407
И аз кат ШАни. Докато разсъждавам, ще съм го изяла.

# 6
  • Мнения: 2 829
и според мен има разлика,
но това не пречи да бъдат изядени на секундата Laughing

# 7
  • Мнения: 1 277
И аз кат ШАни. Докато разсъждавам, ще съм го изяла.

И аз. Лошото е, че посягам и към шоколадите на детето Embarassed

# 8
  • Мнения: 17 407
Е, че то и аз. Не бива да се прекалява, деца са.

# 9
  • Мнения: 488
Децата не ядат шоколади, вредни са. Ние ги унищожаваме.
Белята, викам да почерпиш, че да направя разликата.

# 10
  • Мнения: 3 760
Основната разлика е в маслото. Обикновено на Запад правят шоколадите с чисто масло, а у нас или с маргарин (промишлен), или със смес от масло и маргарин...

# 11
  • Мнения: 620
Не знам каква е разликата,но я има!
Аз не мрънкам....заявила съм повече от категорично какви шоколади употребявам и никой не смее да ме почерпи с друг. Naughty
Шоколад - "Милка" и "Линдт"
Течен шоколад - единствения...."Нутела" Crazy

Милката и шоколадовите яйца определено на са това,което бяха в моето детство Confused

# 12
  • Bristol
  • Мнения: 9 359
Определено има разлика във вкуса. Преди много обичах Милка, но сега дори и тя ми бие на марципан  Thinking
То да беше разликата само в шоколадите! Лятото купих на сина един дракон, със светещ диамант на гърдите, ами коренно различен е от тези които купувам от тук! А и диаманта така и не светна, въпреки, че и в инструкции беше описан като светещ. Тукашните светят без проблем! Помислих, че сме попаднали на дефектен, не ми се занимаваше да го връщам. После коментирах с други майки, нито една не беше попаднал на работещ  newsm78
Купувахме и Йо-ги-о карти. Копията бяха евтини, но имаха и "оригинали", на по-висока цена. Е, пак имаше разлика с тези, които се продават тук!
Забележете, на всичките тези стоки беше отпечатано оригиналното Лого! Но съдържанието се различава от оригинала закупен от тук, ако беше по-добро качество или по-ниска цена, нямаше да се оплаквам, цената е същата, качеството е по-лошо. Повече от България не пазарувам  Naughty Но аз поне имам възможност за избор.

# 13
  • Мнения: 2 309
Много се разглезихте...
Едно време имаше 3 вида вносен шоколад и 2 вида български!Банани,само по Коледа и тва е...
Сега на това изобилие,как да не правиш разлика!?

# 14
  • Мнения: 1 077
повня яз... шоколад Лиска, молим... и фин млечен, поВня...
ама и тогава правех разлика с яйцата от корекома....  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт