Магазина за GSM-и "Time is money"

  • 5 163
  • 18
  •   1
Отговори
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Харесала съм си един gsm, който е нов и по повечето магазини е с поне 150-200 кинта отгоре. Интересува ме някой пазарувал ли е от магазин "Time is money", намиращ се в София,бул. Фритьоф Нансен 29 ( до община Лозенец и Булгартабак). Какви отзиви имате, ако сте пазарували от там? Качествена ли са мобилните апарати там?

# 1
  • Мнения: 343
Не съм купувала телефон оттам, но на два пъти им носих GSM-и за поправка и съм много доволна - сервизното обслужване е бързо и качествено.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 715
Аз съм много доволен от тях. Не е за подценяваме предполагам и това, че собственикът на фирмата ми е стар приятел. За цената ми е много чудно. Подобна разлика мисля, че е невъзможна. Да не си гледала някой гсм 2ра у-ба ?
Сервизът наистина беше добър, ама вече го няма Sad

# 3
  • София
  • Мнения: 426
сестра ми си е купувала телефон от там и е доволна

# 4
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Аз съм много доволен от тях. Не е за подценяваме предполагам и това, че собственикът на фирмата ми е стар приятел.

На Ради ли бяха тези магазини?

# 5
  • София
  • Мнения: 1 715
Ради е само управител.

# 6
  • Мнения: X
Да, пазарувала съм от там два пъти, мои познати също, защото цените наистина са добри. След време пак исках да си взема нов телефон от там, но нямаха цвета който исках, 2 месеца чаках, звънях им и тн, и така и не го докараха. Накрая ми писна да чакам, и потърсих в интернет продажба онлайн на мобилни телефони, намерих цвета който исках много бързо, щяха да ми го донесат на другия ден, но нямах търпение, звъннах в офиса им и отидох да си го взема лично, и даже беше по- евтин от time is money, а досега си мислех, че те държат едни от най- ниските цени.  Peace

# 7
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Много често има разлика в цените на gsm-ите в различните магазини. Аз съм си харесала Sony Ericsson W910 във виолетово червения цвят. В "Time is money" е 659 лв. В гет.бг е 656 лв. В handy е 699 лв. В Германос e 799 лв. със СИМ карта на GLOBUL и 849 лв. на изплащане и на всичкото отгоре е в стандартен черен цвят. Ясно се вижда за каква разлика в цените става въпрос.

# 8
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз съм си взимала гсм от Time is money, но не точно от този магазин.
Доволна съм.
Нямах проблеми с телефона.

# 9
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Къде другаде имат магазини. Аз в сайта им видях, че имат само на Фритьоф Нансен.

# 10
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Имаха в подлеза на НДК, подлеза на Фр.Нансен и Евлоги Георгиев. Вече го няма там.

# 11
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Blagodarsko za informaciata

# 12
  • София
  • Мнения: 43 903
мъжът ми ми бше купувал от там гсм. доволна съм...а до качеството нателефона - то е до модел и марка, а не до магазин все пак.

# 13
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Не е само до марка. Преди от Пловдив съм си купувала 2 телефона - Цони Ериксон от 1 и същи магазин. И двата ходиха няколко пъти на ремонт. След време си взех Самсунг от друг магазин - няма проблеми. Тук във форума съм се начела на коментари за кофти магазини и гсми

# 14
  • София
  • Мнения: 43 903
ами аз имам сименс,вече е на 3 години и горкия е изтърпял много...детето му е фен постоянно го отваря, хапе, хвърля има дупки и на батерията от зъби даже - но си работи Wink Здрав и издръжлив се оказа...но според мен си е от телефона , не от магазина Wink

А за твоя случай - такова сравнение може да правиш само ако трите ти телефона са били един и същи модел....но сони ериксон и самсунг....може би там е причината за ремоните, а не в магазина...

Но може и да греша Wink Може пък да внасят от различни места и различно качество....

Общи условия

Активация на акаунт