Пропушихте ли след раждането?

  • 3 870
  • 79
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 957
Не съм се върнала,въпреки че пробвах 2-3 пъти.Направо ми се гади,дори от дима.Най-хубавото е,че и мъж ми спря да пуши и така вече 3 години и половина.Пушихме и двамата по 2 кутии на ден-това за статистиката Peace

Същата работа:) Само дето ние не сме пробвали нито веднъж:) И аз пушех по 2 кутии на ден,а сега ми е отвратителна миризмата на цигари.
Преди бях опитвала 2-3 пъти да ги спра,но без резултат и си мислех,че никога няма да успея...дори се бях отказала да ги отказвам  Grinning Но...аз и по-нагоре писах-в момента в който разбрах че съм бременна и повече не запалих.Честно казано не ми беше много трудно.Явно човек  просто трябва да има много силен стимул или причина.Много съм горда,че и до ден днешен не пуша и дори ми се гади при мисълта да започна пак.

# 31
  • Мнения: 1 655
Да, след като спрях да кърмя. Но вече от 8 години не пуша. Много ми е добре сега чувствам отлично.

# 32
  • NL
  • Мнения: 520
Да.Спрях да кърмя и си запалих една и после още една.Засега удържам фронта с 4 на ден ,но почна ли работа може и повечко да станат.През бременността не съм и припарвала до цигара въпреки,че на моменти ми се пушеше много.

# 33
  • Мнения: 7 430
Да, година след раждането (т.е. след като спрях да кърмя)...

# 34
  • Мнения: 9
да ,след като ми спря кърмата месец след това.

# 35
  • София
  • Мнения: 4 423
Не съм ги спирала, за да ги почвам Confused
Смятам да опитам на 1 януари, дано успея, пречат ми ужасно много.

# 36
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не и не смятам да го правя, това беше голяма грешка

# 37
  • Мнения: 274
Аз тотално ги отказах цигарите след раждането просто ми ставаше лошо и така вече 3 години не пуша съвсем естествено стана.

# 38
  • варна
  • Мнения: 1 830
Пропуших, че и повече от преди ooooh!

# 39
  • Мнения: 2 258
И след двете бременности си пропушвам отново...

# 40
  • Мнения: 2 336
Пуша, но по рядко

# 41
# 42
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Още удържам фронта. Спрях след като видях, че съм бременна. Не знам дали с;е дкато се върна на работа  няма да се хвана за цигарите.
В момента всяка миризма на цигари ми е противна, мъжа ми също ги отказа. Лошото е, че закръглихме фигурите Embarassed

# 43
  • Мнения: 5 393
Да, пропуших след като спрях да кърмя Banghead

# 44
  • Мнения: 2 910
След като спрях да кърмя пропуших, сигурна съм, че така ще стане и след второто ми раждане, защото много ми се пуши Confused

Общи условия

Активация на акаунт