За гуменото уплътнение на пералнята???

  • 2 137
  • 3
  •   1
Отговори
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
Случвало ли ви се е като извадите дрехите /особено по- тъмните/ да са на сиви петна- като че ли някой е накъсал хартия  в пералнята. Забелязвам, че тези гадости се трупат в гуменото уплътнение- уж го чистя и пак е така. Може би трябва да бръкна другаде и изобщо какво мога да направя???

# 1
  • Мнения: 132
Eдва ли е от уплътнението.При мен също се случва понякога и ми се струва,че е от повечето прах,който съм сложила.Затова ги пускам още веднъж само на изплакване и готово!

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
plpop - този "ефект" може да е от всичко друго, но не и от маншона на уреда.

# 3
  • Мнения: 2 035
Точно същото нещо ми се случи онзи ден за пръв път  Shocked ...вадя дрехите по някои от тях има сив мъхест прах  Shocked Мъжо си вкара главата в пералнята да види какво се случва и се оказа, че проблема е бил в уплътнението....от едната му страна има по издадена част и едното му ъгълче се беше поизтъркало доста  #Crazy Явно някоя дреха се е прещипала или закачила и се е търкала яко в него  щом е поддало  #Crazy
Но днес я пуснах отново и нямаше никакви проблеми, дано да не се повтаря.  Praynig

Така, че разгледайте си и вие уплътнението дали е здраво и гладко навсякъде  Peace

Последна редакция: пт, 28 дек 2007, 21:30 от val_stef

Общи условия

Активация на акаунт