въпрос за едни продукти от каталога на топ шоп

  • 1 231
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 428
Здравейте!Има ли някой,който да е доволен от новия вибро колан-vibro tone и от мъжката самобръсначка - kleen kut?
Благодаря предварително! Hug

# 1
  • Мнения: 3 830
Тези продукти от тв шоп за нищо не стават.
Никога не съм си купувала и няма и да си купя. Вуйна ми по едно време купуваше всичко, което рекламираха. От нищо не беше доволна!
Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 1 043
ами мъжа ми си взе самобръсначката и я върна след седмица - само се вътря с разхождането и напред назад / не поемат куриерските дори и за връщането - приспадат си ги от продукта като ти пратят запис обратно

# 3
  • София
  • Мнения: 3 789
За мен лично Топ Шоп са като легална пирамида- наливаш пари, купувайки продуктите им, които не ти носят никакво удовлетворение, а даже- напротив.
И аз съм от излъгалите се и миналата година си купихме комплекта ножове, дето бяха незнам си как закалени и наточени, абе с две думи- бръсначи с доживотна гаранция.
Първо, че бяха острички в началото и точно след месец употреба дори и твърд домат не можеха да срежат, а ножицата....ножицата се счупи още на първото пиле, при това перфектно опечено, което се опитахме да разрежем #2gunfire
Така, че- както съм го казала неколкократно- когато едно нещо е добро, качествено и си заслужава- то не се нуждае от реклама!
Изводите всеки да си прави сам! Crossing Arms

# 4
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
И аз бях хвърлила око за подарък на мъжа ми самобръсначката,но доста се двоумях и се отказах и ето че имало защо ooooh!

# 5
  • Мнения: 428
Аха,ясно!И аз съм си патила 2-3 пъти от тях преди години,и незнам защо пак им се хващам!Пусти реклами Joy

# 6
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Мислех да я купувам за подарък на приятеля ми,но майка му я спечели на коледно парти.Той е много доволен и я ползва ежедневно.

Общи условия

Активация на акаунт