Вече съм на години.......

  • 4 093
  • 88
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 539
Здравейте настоящи и бъдещи мамчета! Весели празници и много здраве и любов да има в домовете ви!
В далечната 1992год. родих първото си дете. Тогава нямаше интернет и модерната сега мед. апаратура. Тогава бях и много млада! Винаги съм искала да имам поне 2 дечица, но ........ съдба! Второто ще дойде /ако даде Господ/, когато вече ще съм на 37 години. Коледа ни донесе чудесен подарък! Laughing Отчитам възрастта си и рисковете от тази малко късна бременност и затова всеки един съвет или подкрепа от вас ще ми бъде от полза! Малко съм стресната, признавам! Благодаря ви!

# 1
  • София
  • Мнения: 6 011
Честито и леко бременеене, а на финала ти пожелавам едно прекрасно здраво бебче!  bouquet

# 2
  • Мнения: 236
Честито!
Изобщо не се притеснявай - имам точно 3 познати, които родиха на 38, две от които - първо дете. Децата са им наред, не са се оплаквали по време на бременност, въобще, нищо необичайно. Желая ти лека бременност, леко раждане и здраво и красиво бебче!

# 3
  • Мнения: 71
Лека бременност и още по-леко раждане ти пожелавам! Мисля си обаче, че е твърде вероятно да родиш секцио заради минаването на 30-тте години...по-точно наближаването на 40-те. Дано да греша:(
Весели празници!

# 4
  • Мнения: 8 999
Не се притеснявай. Има съвременни методи, които биха установили със сигурност дали бебето има увреждания още в 4ти месец.
Но съм сигурна, че всичко ще е наред. 37 г. не е чак толкова много. Лека бременност и здраво и красиво бебече!

# 5
  • Мнения: 83
Доста мами днес раждат над 30 години, може би дори и повечето. Браво, че си се решила да дариш живот, което е най-важното и не мисля изобщо, че възрастта ти е за притеснение. Личното ми мнение, че успешното и безпроблемно протичане на браменността не е въпрос основно до години. Пожелавам ти от сърце лека бременност и едно здраво и хубаво бебче! Успех!

# 6
  • Мнения: 2 498
Честито  bouquet!!!
Леко бременеене и здраво бебче на финала!

Не се притеснявай-всичко ще протече нормално, а възрастта ти е чудесна.....
Първото си дете го родих много млада-на 20 год. ....едновременно и бебе гледах и студентка бях и бах страшно изнервена....а сега с второто съм много по-спокойна .....установила съм, като се самонаблюдавам, а и от доста мои познати, че ако майката е по-зряла на години, толкова по-осъзнато е майчинството Peace (лично мое мнение-не целя да засегна никой)

# 7
  • Мнения: 1 155
Желая ти лека бременност, въобще не трябва да се притесняваш. Наслаждавай се на бременността си...  bouquet

# 8
  • Мнения: 636
Какво по-хубаво нещо от бебе на тези години?! Майка ми роди на 40 и бременността невероятно я подмлади. Нямаше никакви проблеми, а бебчето внесе много живот вкъщи!
Прегръщам те и ти желая само положителни емоции около малкото същество в теб Hug

# 9
  • Мнения: 197
Здравей от тази радост по голяма няма на къде моята свекърва е родила мъжа ми на 40 г и ей го сега здрав красив и снажен няма нищо страшно пък и ти не си толкова възрастна хората раждат и след 40 г  лека бременност ти желая и бъди щастлива . Hug

# 10
  • Мнения: 29
Здравей! честито за хубавите новини! Не се притеснявай- всичко 6те бъде наред! Майка ми роди сестра ми на 36 години без никакъв проблем! А вуйна ми роди първо дете на 41! Освен това на теб ти е втора бременност, което съ6то е от значение.
Лека бременност и весели празници!
Поздрави   bouquet

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Лека бременност и мисли само позитивно!

# 12
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Много хубва новина. По мое мнение за това няма точно определена възраст!

# 13
  • Мнения: 611
Лека бременност ти желая и още по-леко раждане  bouquet
Не виждам проблем в това, че си забременяла, няма по-хубаво нещо от това да дариш живот Hug
За протокола, етърва ми роди на 36г. едно здраво и прекрасно бебче, след една много лека бременност Hug

# 14
  • Мнения: 3 621
Честито и лека бременност, и не се притеснявай сега медицината е напреднала и има много възможности да си изкараш една хубава бременност и да си родиш здраво бебе. Направи си всички необходими изследвания , ФМ и си бременей спокойно
П.П. Аз ноември навърших 35 и през март чакам първото си бебе

Общи условия

Активация на акаунт