Кушмари!

  • 1 513
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 411
 В края на 6-ти месец съм.Много често сънувам кушмари от всякакъв род - от отвратителни по-отвратителни.Дори онази нощ се събудих и треперех ,плачеше ми се,а ми беше толкова зле,че имах чувсъвото,че ще изгубя съзнание.Повтарях си,че това са само сънища и нищо от това няма да се случи...А бебо много рита,върти се,протяга се,даже с просто око се вижда как скача в корема ми.Това до някъде ми причинява дискомфорт особено нощно време.Някоя от вас била ли е в моето положение?Иначе добре си почивам,не се претоварвам,но защо толкова много лоши сънища след които трудно заспивам отново?

# 1
  • Мнения: 1 098
Всяка бременна сънува кошмари. Аз си го обеснявам с това, че очакваш нещо ново, притесняваш се и затова. Спокойно!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 320
Всяка една жена, коята е била бременна е усетила дискомфорта от нощните подритвания на бебето. Това е нещо нормално, мен лично ме радваха и така знаех, че детето е добре!  Peace За сънищата, аз също съм имала такива по време на бремеността, дето не ми дават да заспа после и създават неяриятни усещания и безпокойство, но не съм им отдавала особено внимание. Сега ти играят хормоните, по чуствителна си, очаква те нещо ново, непознато до сега и всичко останало се влия от това! Успех и лека бременост!  Peace

# 3
  • Мнения: 3 412
малка поправка-кОшмари Naughty
иначе и аз сънувах такива сънища като бременна-нормално е заради хормоните

# 4
  • Мнения: 611
И аз имах, не се притеснявай, сигурно е нормално
П.С.пише се кошмари, а не кушмари ooooh!

# 5
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
И на мен ми се случваше да сънувам кошмари, но се успокоявах щом се събудех и усещах бебка.

# 6
  • Мнения: 403
Всяка бременна сънува кошмари. Аз си го обеснявам с това, че очакваш нещо ново, притесняваш се и затова. Спокойно!
newsm10

# 7
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Четох една статия, че кошмарите при бременните са от срах от престоящото (раждане)  Confused

# 8
  • Мнения: 417
И мен много ме мъчат тези гадни сънища,толкова са отвратителни,че не смея да ги разкажа на никой. Sad Все се будя с главоболие и недоспала.Много е гадно.

# 9
  • Мнения: 554
И аз имах кошмари доста често, явно е нормално за бременността.

 И айде моля ви, след като някой поправи дадена правописна грешка да е достатъчно, няма нужда да се натяква чак толкова една буква, може да се случи на всеки.

# 10
  • Мнения: 545
И аз имах, не се притеснявай, сигурно е нормално
П.С.пише се кошмари, а не кушмари ooooh!
Peace
Лека!

# 11
  • Мнения: 3 423
Опитай се да ме сънуваш мене.

# 12
  • Мнения: 3 157
И аз имах кошмари доста често, явно е нормално за бременността.

 И айде моля ви, след като някой поправи дадена правописна грешка да е достатъчно, няма нужда да се натяква чак толкова една буква, може да се случи на всеки.
[/quot


Въпроса е дали е неволна грешката или е от неграмотност,теб като не те дразни,че има големи хора,които са все още неграмотни за доста други не е така,тъй че-по-кротко със забележките Praynig

# 13
  • Мнения: 3 695
Дано да преминат скоро кошмарите ви.
П.С. Оправете си правописната грешка в заглавието!

# 14
  • Мнения: 5 401
Знам, че е нормално да се сънуват кошмари по време на бременността. Те са израз на подсъзнателното притеснение на майката за бъдещото бебе, за раждането и за всичко ново, което й е непознати и й предстои.

Леко добременяване!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт