Кажете си мнението за тези ботушки

  • 3 319
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 192
Всички ботуши са хубави за определени жени  Sunglasses

# 31
  • Мнения: 1 679
И аз съм на мнението че са  Sick Ако е да са високи, черни и остри ето няколко предложения от мен



Тези първите са много готини

# 32
  • Мнения: 764
Кич.
Показаните от liebesbaer модели са чудесни.
Разбира се,че е така!
В сравнение с всички бабешки модели, дадени по-долу, са супер. За справка: поп-фолк не харесвам.  Mr. Green

Aз обичам остри върхове и остър ток.
Сериозно ли го казваш..... #Crazy

# 33
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
А,не знам колко са бабешки,но на тези островърхи лопати им мина модата...,в някое село може те първа да навлизат.....шегичка. Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 3 789
Не са мой тип! Peace

# 35
  • London, baby
  • Мнения: 800
В сравнение с всички бабешки модели, дадени по-долу, са супер. За справка: поп-фолк не харесвам.  Mr. Green

Aз обичам остри върхове и остър ток.
Не знаех, че заоблените ботуши с дебел ток са бабешки  ooooh!

# 36
  • Mонтана
  • Мнения: 413
la4enite sa super,moi stil sa

# 37
  • Мнения: 1 844
ботушите са хубави,но не за всяка обстановка.за бар и кафета са перфектни,но да тръгнеш на работа с тях или да свършиш някакъв ангажимент не са подходящи.
то затова и аз си имам ботушки за всичко-и когато трябва да съм делова,и когато трябва да блесна в дискотеката.. hahaha

# 38
  • Мнения: 2 957
Не ми харесват.Много кичозни и натруфени с тези катарами,синджири и не знам какво още.

# 39
съжалявам но първите ботуши са тип 98 година даже имах такива преди 9 години
показаните от второто момиче вече са модерни и нещо готино и ново на пазара

# 40
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Първите не ми харесват особено, много са ми кичозни, вторите показани от авторката са за предпочитане пред първите.

Тези, които показа liebesbaer , първите по- точно, направо ми легнаха на сърцето.

И към авторката отново : независимо от нашето мнение, ако на теб ти харесват, твой стил са и са подходящи за начина ти на живот, не трябва да се отказваш от тях заради нас.

# 41
  • Мнения: 1 299
Тези са кичоани - точно за фолк певица


Тези са стилни Peace

# 42
  • Мнения: 1 299
И към авторката отново : независимо от нашето мнение, ако на теб ти харесват, твой стил са и са подходящи за начина ти на живот, не трябва да се отказваш от тях заради нас.
тук да допълня - и не ходиш с тях по софийските улици  Crazy
ако се предвижваш с кола - става  Laughing

# 43
  • Мнения: 1 334
Ако махнем катарамата и не са от лак-ОК Peace

# 44
  • Мнения: 302
Харесват ми лачените обувки, макар и малко кичозни, наистина. Не бих ги обула, тъй като не са ми в стила, но ако авторката има подобен стил, да си ги купува и носи с кеф  Wink

Общи условия

Активация на акаунт