Имам нужда от съвет

  • 1 279
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 609
Ох,дайте още съвети-и моят малчуган ще стане на две скоро и само с биба заспива,успокоява се когато го боли нещо и въобще....не знам и ние кога и как ще я махнем

# 16
  • Мнения: 46 492
Аз бих оставила детето да се откаже самО, не съм срещала 20-годишни с биби в устата Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 17 591
Ами сигурно е рано. Едва ли ще ходи с биба в университета - все някога ще се откаже само детето.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 672
След безброй опити да наложа на сина си много неща- да заспива сам,да махне бибата, да пишка и ака на гърне...се оказа че детето само прави тези неща като им дойде времето - лесно и безболезнено и за него и за мен
За следващото Дай боже изобщо не бих се притеснявала ,че е с биба и памперс на 2г- и хич няма да ми пука ,че има деца на 10мес. които са без...
Така че- да не ти пука Hug

# 19
  • Мнения: 1 467
Абе да, в университета не, ама имам позната, чийто съпруг е тръгнал първи клас с биберон, тъй че Laughing

# 20
  • Мнения: 941
Съвет едва ли мога да ти дам,тъй като и на нас ни предстои махането на бибата.Все още заспива с нея,а сега го почнаха и последните кътници и пак се лигави и слага всевъзможни боклуци в устата си.Даже аз му я давам,за да избегна такива моменти.Но си мисля,така като го наблюдавам,че няма да ни е трудно да го отучим,защото като не я вижда,не се сеща за нея въобще.Дано не се заблуждавам.Успех при вас Peace

# 21
  • Мнения: 2 498
Бибата я махнах, когато беше на 1,6 год....казах, че кучето я изяде...имаше много рев, но само 2 дни.....когато и да решиш да я махнеш, каквото и да обясяваш винаги ще има рев, съветът ми е махнеш ли я веднъж да не я показваш.....навика си е навик.....въпроса не до това, че няма 20 годишни с биби, а че води до неправилна захапка и др. подобни, дори и да е анатомична....

# 22
  • Мнения: 159
синът ми беше на 2 г и 1-2 м,когато реших,че вече е голям за биба.изхвърлих всички,които имаше и една седмица я търсихме,търсихме... най-много нощем.поплака си миличкият,но в крайна сметка я забрави.сега ми предстои да го направя и с дъщеря ми,но проблемът е ,че когато няма биба дъвче мен.затова за сега ще отложим махането,но когато й дойде времето не мисля да го правя като първия път.ще измисля нещо според момента.напр. като номера с колелото на julie.със сигурност ще има нещо,което ще предпочита.и дано съм я отбила до тогава Tired. мисля,че е по-добре да изчакаш още малко.не я насилвай.може и тя самата да ти подскаже как да я махнете.във всеки случай ви желая успех!и на двечките!

Общи условия

Активация на акаунт