Имам нужда от вашата подкрепа...

  • 2 970
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 113
Здравей мила! Аз от 2 месеца съм в стрес като теб. Назначават ти ЯМР, защото Пролактина ти е висок - моя също. Високия пролактин води докторите до съмниние че може да имаш Аденом на хипофизата. Само ЯМР може да хване пролактиноми, които са много малки доброкачествени в огромна част от случаите туморчета. Лекуват се с хапчета. Знам, че звучи страшно, но си пусни търсачката за аденом на хипофизата и ще видиш че много мами го имат и не е толкова страшно. Аз докато ходех по изследвания и се бях оплашила до смърт ми откриха и друг проблем със щитовидната жлеза - тиреоидит на Хашимото. На мен ми казаха че може и двете да си имам. Но за да ти направят ЯМР понеже е много скъп и ЗДР. Каса много се е стиснала трябва да влезеш в болница. Така ми казаха - нито ендокринолога, нито личния могат да те пратят. Аз влизам на 8.01. за да го направя. След тва ще пиша как е. Не се стряскай, стискам палци всичко с теб да е наред! УСПЕХ! Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 113
П.П. Аз ще си правя ЯМР във Военна болница.Казаха ми че там са най-добрите специалисти в разчитането и имат най-добрият апарат. Някой да каже ако е ходил там. Моля Ви. Cry

# 17
  • Мнения: 125
Здравейте!!
Днес си направих скенера на хипофизата,имам микро мезоаденом на хипофизата..Утре си записах 4ас при доктор Рал4ева!!!

# 18
  • Мнения: 318
Стискам палци всичко да е наред!Но най важното е,дa се yспокоиш,защото стреса не е добър приятел.Аз също преди да забременея със второто си детенце изпаднах в подобно стресово състояние,заради нещо което ми откриха,и благодарение на инфото което изчетох и подкрепата на близките ми някакси овладях положението.Тaка,че вземи се в ръце и не ставай помощник на стреса.Дано нещата да се развият в твоя полза,а и живееш в столицата,което в слyчая е плюс за теб!

# 19
  • Мнения: 125
Благодаря ти,доцента дето ми прави скенера ми каза,4е може с лекарства да се разбие не е нужна операция!!Ппрепоръ4аха ми много добра лекарка д-р Рал4ева ,кабинета и е на Бигла 21а в кв.Лозенец!!!!Трябва да запо4на ле4ение с хормони за свалянето на пролактина Hug

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Благодаря ти,доцента дето ми прави скенера ми каза,4е може с лекарства да се разбие не е нужна операция!!Ппрепоръ4аха ми много добра лекарка д-р Рал4ева ,кабинета и е на Бигла 21а в кв.Лозенец!!!!Трябва да запо4на ле4ение с хормони за свалянето на пролактина Hug


И ще усетиш много бързо резултата от пиенето на лекарства , останалите хормони не са ти в норма заради високия пролактин и аденома. Щом овладееш  пролактина и го свалиш в норма , бързичко ще ти се нормализират и другите хормони ,както и цикъла  и овулация ще се появи ако няма такава.

Общи условия

Активация на акаунт