Когато видяхте бебчето си за първи път

  • 4 444
  • 111
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 298
 И двете ми куклички са родени с цезарово!Вики се роди с с малко тегло и веднага я сложиха в кувьоз.Четири дена по-късно с молби ме пуснаха при нея!Беше най-щастливия миг в живота ми-видях най-красивото,малко,ококорено човече да ме гледа с чисто новите си очички,а отвсякъде стърчаха системи!Очите ми се насълзиха от радост и  от мъка,че виждам детенцето си в това състояние.Никога няма да забравя този миг!Не ми позволиха дори да я докосна,гушнах си детето едва в деня на изписването!Сега е една млада госпожица очакваща петия си рожден ден.
 Мая имах щастието да я видя на следващия ден след раждането-върнаха ме във времето!Все едно виждах голямата си дъщеря като бебе!Гушнах я и я цунках по бузката!Естествено моето гардже беше най-хубавото.   newsm32

# 31
  • Варна
  • Мнения: 161
Здравейте! Родих вечерта (секцио)  и на другият ден на обед ми ги донесоха в реанимация-двете в една количка една до друга и спинкат. Много тежко се възстановявах и едва мърдах но успях да се надигна да ги видя и ги снимах с телефона.Не знам какво съм видяла и почувствала ама си знаех че са си мойте и това е най-нормалното нещо. Н а петият ден ми дадоха Ивайла е вярвайте ми нямаше по-красиво нещо на света-оформено човече 2400 гр, а Алекс беше 2000 гр. Сега като гледам снимки от първият им месец разбирам защо всички хапеха устни и казваха "Боже колко са мънички" с леко съжаление в гласа. А ние си мислехме че другите бебета са грамадни а нашите са най-красиви. Те все още са най-рошавите гарджета де newsm53

# 32
  • Мнения: 257
След раждането въобще не съм се заглеждала как изглеждат- бюх щастлива, че раждането свърши. Но на другия ден и двете ми се сториха доста грознички, но това не ми пречеше да си ги нагушкам.

# 33
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Веднага след като го родих си го видях.И на мен ми се стори супер оформен.Красив и кльощав.Много ми беше хбавичък,а най-странното е че с всеки изминал ден става все по-прекрасен Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 2 100
Пъривия път като ми го показаха излизах от упойка, така че не го видях и не го броя като за първи път Wink Когато ми го донесоха после видях една сладка устичка и брадичка-умален макет на баща си и една усмивка.... Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 171
Vednaga sled rajdaneto mi donesoha Nelly.Tova,koeto nqma da zabravq e 4e beshe s shiroko otvoreni o4i4k.Rodi se  3750 gr.MNogo dobre oformeno bebe, 4isti4ka i rozova. Hug

# 36
  • Мнения: 1 098
За мен беше най- желаното бебче, но не и най- красивото Laughing.

# 37
  • Русе
  • Мнения: 2 354
да, беше мн сладка (сега още повече)  Heart Eyes

# 38
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
За мен беше най- желаното бебче, но не и най- красивото Laughing.
  Peace hahaha

# 39
  • Плевен
  • Мнения: 238
Още щом родих направо се учудих аз очаквах лилаво сбръчкано бебе,а тя беше толкова беличка и оформенка с големи ококорени очи и изобщо не плачеше,малко копие на татко си.Като ми я додоха да я гушна започна да примлясква с устнички,тя и сега го прави когато е гладна.Абе любов от пръв поглед беше.

# 40
  • Мнения: 9 973
да,защото за пръв път виждах бебе от близо Peace

# 41
  • Мнения: 236
Видях я как излиза от мен ,беше на половина излязла,после видях как я издърпаха с последния напън.Първо се загледах дали всичко и е наред,след това се взрях в муцунката и и казах "имам си най-хубавото бебе на света" Heart EyesТова бяха и първите ми думи като се обадих на баща и 10 минути след това.Сега като гледам снимките от първия и ден ми изглежда малко сбръчкана,но тя се роди доста слабичка-2790 и 49 см.Дори и сега  пак си е най-хубавото дете за нас Simple Smile

# 42
  • Мнения: 22 427
Нямах търпение да го видя, тъй като родих твърде рано и веднага беше сложено в кувиоз. На другият ден сутринта веднага се засилих, но ми казаха, че свиждането е от 12ч на обяд.
Когато се качих в неонатологията много бях притеснена какво ще видя.
Но се оказа едно красиво бебе, напълно оформено и саръзмерно. ))
Първата ми работа беше да преброя пръстите на ръцете и краката. ))))

# 43
  • Мнения: 27 524
Най-красивото не, но достатъчно сладко и моето си, най-важното  Hug

# 44
  • Мнения: 2 818
Второто да - веднага ми го сложиха на гърдите и беше много красив и спокоен човек, който нещо ми говореше. Първото - не бях много в час, а и ми го показаха от 2 метра, но след като ми го дадоха да е при мен ми се виждаше много красива.

Общи условия

Активация на акаунт