Когато видяхте бебчето си за първи път

  • 4 445
  • 111
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 537
Ами като я видях за първи път беше една лилава и омазана Simple Smile После като ми я донесоха веднага я познах че е моето, че беше най - бяла от всички бебета  Laughing И разбира се започнах да гледам на кого са ръцете, краката, устничките и т.н.  Laughing Е на таткото са де, а тя си ми беше много сладка тогава, още не можех да се освестя, че държа бебето, което е растяло 9 месеца в мен  Heart Eyes

# 46
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Когато видях бебчето си за първи път почуваствах облекчение и удовлетворение....ревеше и беше здраво  Peace
Любов от втори поглед  Laughing

# 47
  • Мнения: 2 677
Когато го видях за първи път, се почувствах спокойна и облекчена от това, че живо и здраво. Нищо друго нямаше значение.

# 48
  • Мнения: 174
Видях я още докато се раждаше, беше най-приятното чувство на света когато акошерката ми я показа изцяло, макар и да беше едно такова подпухнало, все пак си беше моето слънчице.

# 49
  • Мнения: 118
Видях едно красиво розово бебе Simple Smile (с голяма коси4ка и големи бузки) Най-красивото бебе.

# 50
  • София
  • Мнения: 593
Ами да нали си е мое  bouquet

# 51
  • Мнения: 728
всички майки казват моето си е най-хубаво, и аз се подигравах преди и виках, хубаво, хубаво та то новороденото прилича на настъпено жабе Embarassed. Обаче като ми донесоха детето и го видях за пръв път, бях поразена, направо се разплаках толкова беше хубав. Е и вече не се подигравам така Embarassed

# 52
  • благоевград
  • Мнения: 164
Мами просълзихте ме така ми стана мило на душата. Явно наистина е прекрасно изживяване Heart Eyes

# 53
  • София
  • Мнения: 2 802
Аз го гушнах моето гардже още в операционната и му се наслаждавах на плача, а от многото сълзи в очите ми дори не можах да го видя добре. По- късно ми го донесоха в стаята и беше едно подпухналичко и червеничко... ама беше сладко де Wink
ina_maria, изживяването е неземно, пожелавам ти да го изпиташ и да го споделиш с нас  Hug

# 54
  • Мнения: 2 000
Да. И двата пъти  Simple Smile

# 55
  • Мнения: 560
Веднага я разгледах много съсредоточено.Първоначално ми се стори,че очите и са много малки,а бузите много големи.Но въпреки това си беше най-красивото бебе на света.

# 56
  • Мнения: 1 981
Беше бял, рошав и опулен...най-красивото бебе!

# 57
  • Мнения: 1 763
Като се роди ми го показаха от около два метра и много не можах да го разгледам. След няколко часа ми го донесоха, донесоха и бебетата на другите мами в стаята и понеже моето беше по-големичко, ми се видя по-оформено и по-хубаво. Чувствах се много горда, че съм родила толкова красиво бебе.

# 58
  • Мнения: 1 098
Видях бебчето си за пръв път веднага. Не съм си помисляла, че е най- хубавото бебче, помислих си, че е бебчето, което най- много обичам Laughing

# 59
  • Мнения: 3 356
Когато го видях за пръв път беше лилав целия (оплетен беше със пъпната връв).Първото ,което ми направи впечатление беше главата му,беше като на извънземно.След като ни качиха в стаята,цяла нощ го разглеждах и целувах.Най-хубавото бебе вече беше. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт