Харесвате ли новата пощальонка на ГАЛА

  • 1 977
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не Naughty и предаването не харесвам.

# 16
  • Мнения: 1 475
много сконфузна ситуация се получи в един брой покрай Коледа с деца, та едната от случките едно дете беше поканила учителката си,  пък учителката си помислила, че я канят да преподава на Сита, че нали умственото и развитие било за 3-ти клас! А Гала, да излезе от сконфузната ситуация отговори, че те само я бъзикали с това, че е тъпа, пък всъщност си била умничка, на Сита и стана много гадно, то си и  пролича по изражението, което придоби, а Гала я гушна!! Flutter Ама и тази учителка, е може ли така да и каже в ефир??!!

# 17
  • Мнения: 6 417
Защо ли повечето участници в "Пълна промяна" драпат за тв кариера?  Thinking Нека се порадват на своите 5 минути слава, но да напират да ми стават водещи като две думи на кръст не могат да вържат, това не го разбирам. Сита е сладуранка, на живо е още по-красива, отколкото по тв, ама нивото й на развитие е на пубертет в 8-ми клас. Гала каза, че била екзотична. Да, ама само толкова. Да я бяха оставили с Гала в студиото, да се мотка нещо там...Ама да ми говори? Недейте бе  Praynig

# 18
  • Мнения: 685
Изобщо не ми харесва, но и самото предаване не ми харесва.
Случайно я видях в ролята на Снежанка и се загледах какво е това чудо? ooooh!

# 19
  • Мнения: 1 371
Не. Но те явно си я харесват. Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 8 769
Ох, ще ме уморите. Добре че има теми у форума, за да прочета какво става из бг тв ефир! Сита я гледах в пълна промяна, хареса ми, обаче з аводеща,...майко мила.
Аз пък по повед Гала да ви питам-дали кариерата й залязва и е тръгнала да търси и тя да си вдига рейтинга. От вчера засичам по будките за вестници едно списание с Гала по цици (абе не е нито Плейбой, нито МАксим, някакво безизвестно за мен). ДАйте малко клюкина по този повод Flutter

# 21
  • Мнения: 6 417
"Playboy" и никое друго  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 8 769
Ъх, ще трябва да се заглеждам повече по списанията.  BlushСтори мис е, че е някакво измислено списанийце....

# 23
  • Мнения: 13 187
Не ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт