хълцането

  • 1 182
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 173
И при нас хълцането е редовна практика...засмее ли се с глас, на 90 процента се е разхълцала Crazy

Спира, когато...
1. ...цокне малко
2. ...се разплаче
3. ...от самосебе си...може би, когато нещо много интересно и привлече вниманието...

Една позната ми разказа, че при тях хълцането било свързано с усещането за топлина или студ...ако не се лъжа, когато му е студено на детето, започвало да хълца. Ако го облече по добре, хълцането преставало. Rolling Eyes

При нас такава връзка не съм забелязала...  Thinking

# 16
  • Мнения: 660
Давах му да суче. Помагаше.

# 17
  • Мнения: 2 100
Хълца доста често и започва да реве, тъй като се дразни. По няколко пъти на ден се е случвало да хълца. Нищо не помага ooooh!

# 18
  • Мнения: 27 524
Моето или на бебето?  Simple Smile Аз хълцах много до 9-ти клас  Laughing
Бебето ми си хълцаше още в корема ми много. И след като се роди- също. Няма формула за справяне, минава с времето, не се притеснявай  Hug

# 19
  • Мнения: 274
Дай му  да   пие    вода,  докато   не спре.

# 20
  • Мнения: 1 197
няма как по друг начин освен да изчакаш да се нахълца,малката постоянно хълца и аз така се справям,на нас вода не ни помага

# 21
  • Мнения: 174
аз давам на малката вода, но не помага много-много, чакам я сама да спре. Sad

# 22
  • София
  • Мнения: 672
Давам чай, вода или нещо за пиене. Но не винаги - ако е непосредствено след ядене го оставям да отмине, защото така изкарва поетия въздух и ако му дам вода - повръща. Забелязвам че колкото по-дорбе се уригне, по малко хълца.
Ренито, правило май и за това няма. Трябва да откриеш какво действа на твоята бебка  Hug

# 23
  • Мнения: 2 677
Нищо не съм правила за хълцането.
Като малък хълцаше много, постепенно спря.
Вече много рядко хълца.

# 24
  • София
  • Мнения: 663
като малки бебета и двете ми деца хълцаха, малко водичка и минаваше за известно време

# 25
  • Мнения: 1 674
При нас само цицата оправяше нещата.Сега хълца вече по-малко.

Общи условия

Активация на акаунт