Банско - сезон 2008

  • 1 518
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 448
Здравейте  Hug Трябва ми информация за Банско и по-точно за цените, храна, заведения, лифтове, за хотелите е ясно, там варират доста цените Simple Smile Е, ако имате и пресни впечатления за някой хотел, моля да ги споделите   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 655
Банско карта дневна лифт възрастен 50 лева, деца 30 лева.

# 2
  • Мнения: 738
Току що се връщам от Банско, изкарахме супер. Дневна за лифта-16 лв, деца-8лв. Това е само за лифта, на мене друго не ми трябваше, защото не карам ски Mr. Green Но има хора, които си продават картите на половин цена, ако някой ти предложи взимай Peace Цените са поносими. Пържола - 15лв, кафе -2лв, супа - 3лв, вход в дискотека - 20лв, бутилка черно Джони- 140лв... По магазините е нормално. Боулинг - 20лв на човек. Друго...питай Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 1 890
Току що се връщам от Банско, изкарахме супер. Дневна за лифта-16 лв, деца-8лв. Това е само за лифта, на мене друго не ми трябваше, защото не карам ски Mr. Green Но има хора, които си продават картите на половин цена, ако някой ти предложи взимай Peace Цените са поносими. Пържола - 15лв, кафе -2лв, супа - 3лв, вход в дискотека - 20лв, бутилка черно Джони- 140лв... По магазините е нормално. Боулинг - 20лв на човек. Друго...питай Peace
   Shocked #Crazy Ако това са поносимите цени, не искам да чувам непоносимите !  Money

# 4
  • Мнения: 3 622
До сега ходихме само на Пампорово на ски, но тази година си направихме резервация в Банско. Доста голяма компания сме и сме си резервирали семеен хотел "Маврикова къща". Аз пък се интересувам как са пистите там и най вече от Шилигарника долу до Банско.

# 5
  • Мнения: 9 481
И ние бяхме на Банско-не виждам на какво отгоре са тези цени  newsm78
Повече ми хареса на Семково-излизаш от хотела и си сред гората...а не некво село изпъстрено със строежи Peace

# 6
  • Мнения: 676
Наоми, а шейни под наем дават ли се или да си купим оттук, че следващата събота заминаваме?А и колко струва, ако знаеш?

# 7
  • Мнения: 738
Наоми, а шейни под наем дават ли се или да си купим оттук, че следващата събота заминаваме?А и колко струва, ако знаеш?

Дават се, всичко има под наем, спокойно, но за цени незнам, защото ние не карахме, посрещнахме НГ само...

Общи условия

Активация на акаунт